Ухвала від 05.10.2020 по справі 200/9005/20-а

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі

05 жовтня 2020 р. Справа №200/9005/20-а

приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1

Суддя Донецького окружного адміністративного суду Кошкош О.О., ознайомившись з адміністративним позовом ОСОБА_1 до Територіального управління Державної судової адміністрації України в Донецькій області, третя особа - Головне управління Державної казначейської служби України в Донецькій області про визнання дій протиправними, зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (ідентифікаційний код НОМЕР_1 , АДРЕСА_1 ) звернувся до Донецького окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до Територіального управління Державної судової адміністрації України в Донецькій області (ідентифікаційний код 26288796, 84112, Донецька область, м.Слов'янськ, вул.Добровольського 2), третя особа - Головне управління Державної казначейської служби України в Донецькій області (ідентифікаційний код 37967785, 87500, м.Маріуполь, пр.Миру, 68) про визнання дій протиправними щодо ненарахування та невиплати суддівської винагороди за період з 18 квітня 2020 року по 28 серпня 2020 року (за винятком днів відпустки) із застосуванням ст.29 Закону України «Про Державний бюджет України за 2020 рік»; зобов'язання провести перерахунок суддівської винагороди за період з 18 квітня 2020 року по 28 серпня 2020 року (за винятком днів відпустки), обчисливши її відповідно до ст.130 Конституції України та ст.135 Закону України «Про судоустрій та статус суддів» та виплату недоотриманої частини.

Позовна заява відповідає вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 КАС України, підлягає розгляду судом за правилами адміністративного судочинства, подана з дотримань правил підсудності та у строк, установлений законом.

Позивач, окрім зазначеного, просив в позовній заяві розглянути справу в порядку спрощеного позовного провадження.

Частиною першою статті 12 КАС України визначено, що адміністративне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку позовного провадження (загального або спрощеного).

Згідно приписів статті 12 та глави 10 КАС України, спрощене позовне провадження призначене для розгляду справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи. За правилами спрощеного позовного провадження може бути розглянута будь-яка справа, віднесена до юрисдикції адміністративного суду, за винятком справ, зазначених у частині четвертій ст. 257 КАС України.

Відповідно до ч.2 ст. 257 КАС України, справа буде розглядатися за правилами спрощеного позовного провадження.

Керуючись ст.ст. 12, 171, 257-263 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

УХВАЛИВ:

Прийняти до розгляду позовну заяву. Відкрити провадження в адміністративній справі та призначити розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).

Зобов'язати Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Донецькій області надати довідку про нараховану та фактично виплачену суддівську винагороду ОСОБА_1 за період з 18 квітня 2020 року по 28 серпня 2020 року

Відповідачу в строк п'ятнадцяти днів з дня отримання цієї ухвали надіслати копію відзиву та доданих до нього документів усім учасникам справи одночасно з надісланням відзиву до суду з відповідними доказами.

Позивачу в строк п'яти днів з дня отримання відзиву на позовну заяву надіслати копію відповіді на відзив та доданих до них документів усім учасникам справи одночасно з надісланням відповіді на відзив до суду з відповідними доказами.

Відповідачу в строк п'яти днів з дня отримання відповіді на відзив надати заперечення на відповідь на відзив та надіслати копію заперечень усім учасникам справи одночасно з надісланням заперечень до суду з відповідними доказами.

Інформацію по справі, що розглядається, можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://adm.dn.court.gov.ua/sud0570/.

Ухвала про відкриття провадження у справі може бути оскаржена у випадку відкриття провадження у справі з порушенням правил підсудності.

Суддя О.О. Кошкош

Попередній документ
91978050
Наступний документ
91978052
Інформація про рішення:
№ рішення: 91978051
№ справи: 200/9005/20-а
Дата рішення: 05.10.2020
Дата публікації: 12.10.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Донецький окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи, що виникають з відносин публічної служби, зокрема справи щодо; проходження служби, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Повернуто (14.07.2021)
Дата надходження: 08.07.2021
Предмет позову: про визнання дій протиправними, зобов’язання вчинити певні дії
Розклад засідань:
21.12.2020 12:00 Донецький окружний адміністративний суд
18.01.2021 11:30 Донецький окружний адміністративний суд
08.06.2021 12:35 Перший апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
ГАВРИЩУК ТЕТЯНА ГРИГОРІВНА
МІРОНОВА ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА
РАДИШЕВСЬКА О Р
суддя-доповідач:
ГАВРИЩУК ТЕТЯНА ГРИГОРІВНА
КОШКОШ О О
МІРОНОВА ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА
РАДИШЕВСЬКА О Р
3-я особа:
Головне управління Державної казначейської служби України у Донецькій області
відповідач (боржник):
Територіальне управління державної судової адміністрації України в Донецькій області
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Донецькій області
заявник апеляційної інстанції:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Донецькій області
заявник касаційної інстанції:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Донецькій області
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Донецькій області
позивач (заявник):
Малінов Олександр Сергійович
суддя-учасник колегії:
БЛОХІН А А
ГЕРАЩЕНКО ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
КАЗНАЧЕЄВ ЕДУАРД ГЕННАДІЙОВИЧ
КАШПУР О В
КОМПАНІЄЦЬ ІРИНА ДМИТРІВНА
СІВАЧЕНКО ІГОР ВІКТОРОВИЧ
УХАНЕНКО С А