Ухвала від 29.09.2020 по справі 205/5408/20

29.09.2020 Єдиний унікальний номер 205/5408/20

Єдиний унікальний номер 205/5408/20

Провадження № 2/205/2135/20

УХВАЛА

про прийняття позовної заяви до розгляду та

відкриття загального позовного провадження у цивільній справі

29 вересня 2020 року м. Дніпро

Суддя Ленінського районного суду м. Дніпропетровська Приходченко О.С., ознайомившись з матеріалами позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про витребування майна із чужого незаконного володіння, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 21 липня 2020 року звернувся до суду з позовом до відповідача ОСОБА_2 про витребування майна із чужого незаконного володіння.

Ухвалою судді Ленінського районного суду м. Дніпропетровська від 27 липня 2020 року позовну заяву було залишено без руху та запропоновано позивачеві усунути недоліки з дотримання вимог ч. 4 ст. 177 ЦПК України, з метою усунення яких представником позивача 21 серпня 2020 року подано квитанцію про сплату судового збору.

Відповідно до ч. 1 ст. 187 ЦПК України за відсутності підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження суд відкриває провадження у справі протягом п'яти днів з дня надходження позовної заяви або заяви про усунення недоліків, поданої в порядку, передбаченому статтею 185 цього Кодексу.

Вказана справа підлягає розгляду в порядку загального позовного провадження, оскільки відповідно до ч. 4 ст. 274 ЦПК України позовна заява даної категорії справ не може бути розглянута в порядку спрощеного позовного провадження.

На підставі викладеного та керуючись ч. 1, 2 ст. 187, ч. 1 ст. 260, ст. 261, п. 8 ч. 1 ст. 353 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Прийняти до розгляду та відкрити провадження у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 (зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 ) до ОСОБА_2 (проживає за адресою: АДРЕСА_1 ) про витребування майна із чужого незаконного володіння.

Розгляд справи проводити в порядку загального позовного провадження.

Призначити підготовче засідання у приміщенні Ленінського районного суду м. Дніпропетровська (адреса: м. Дніпро, вул. Коробова, 6) на 15 годину 15 хвилин 18 листопада 2020 року.

Встановити відповідачеві п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову.

У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, а також усі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову.

Відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд згідно з ч. 8 ст. 178 ЦПК України вирішує справу за наявними матеріалами.

Відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред'явити зустрічний позов.

У разі подання відповідачем відзиву, встановити позивачеві п'ятиденний строк для подання до суду відповіді на відзив з одночасним направленням його копії іншим учасникам справи.

У разі подання позивачем відповіді на відзив, встановити відповідачеві п'ятиденний строк для подання заперечення з одночасним направленням його копії іншим учасникам справи.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України http://ln.dp.court.gov.ua/.

Позивачеві надіслати копію ухвали про відкриття провадження у справі, відповідачеві надіслати копію ухвали про відкриття провадження у справі разом з копією позовної заяви та копіями документів, що додаються до неї.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:

Попередній документ
91942260
Наступний документ
91942262
Інформація про рішення:
№ рішення: 91942261
№ справи: 205/5408/20
Дата рішення: 29.09.2020
Дата публікації: 05.10.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Новокодацький районний суд міста Дніпра
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них; про повернення безпідставно набутого майна (коштів)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (23.07.2020)
Дата надходження: 23.07.2020
Розклад засідань:
18.11.2020 15:15 Ленінський районний суд м.Дніпропетровська
20.01.2021 11:00 Ленінський районний суд м.Дніпропетровська
16.03.2021 11:00 Ленінський районний суд м.Дніпропетровська
14.06.2021 11:00 Ленінський районний суд м.Дніпропетровська