про відкриття спрощеного провадження у справі
01 жовтня 2020 року Справа № 340/3999/20
Суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду Хилько Л.І., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до Військової частини НОМЕР_1 Міністерства оборони України про зобов'язання вчинити певні дії, -
Позивач (через представника) звернувся до Кіровоградського окружного адміністративного суду з позовом та просить:
- визнати протиправною бездіяльність відповідача та зобов'язати його нарахувати та виплатити грошову компенсацію за невикористану додаткову відпустку учасника бойових дій за 2017-2019 роки;
- визнати протиправною бездіяльність відповідача та зобов'язати його нарахувати та виплатити середній заробіток за час затримки розрахунку при звільнення з дня звільнення (29.10.2019 р.) по день фактичного розрахунку.
Даний спір виник з публічно-правових відносин та відповідно до правил предметної юрисдикції, визначених ст.ст.19, 20 КАС України, підлягає розгляду Кіровоградським окружним адміністративним судом. Позовна заява відповідає вимогам ст.ст.160, 161 КАС України, а підстави для залишення її без руху, повернення чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.
Згідно до ст.ст.257, 260, 262-263 КАС України справа буде розглянута за правилами спрощеного (письмового) позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.
Керуючись ст.ст. 3, 171, 257, 258, 260, 262, 263 КАС України, суддя, -
Відкрити спрощене провадження в адміністративній справі.
Розгляд та вирішення адміністративної справи буде здійснено суддею Хилько Л.І. одноособово в порядку спрощеного провадження без повідомлення (виклику) сторін.
Встановити відповідачу 15- денний строк з дня вручення ухвали для подання відзиву на позовну заяву. копія якого разом з доданими до нього документами повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Встановити позивачу 5 - денний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Встановити відповідачу 5 - денний строк з дня отримання такої відповіді на відзив для подання заперечення, копія якого одночасно з поданням суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.
Відповідачу подати до суду належним чином засвідчені копії документів на підтвердження проведення повного розрахунку з позивачем при звільненні з військової служби; щодо надання позивачу додаткової відпустки як учаснику бойових дій за 2017-2019 роки.
Копію ухвали направити сторонам.
Ухвала набирає законної сили в порядку та строки, передбачені ст.256 КАС України.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Кіровоградського
окружного адміністративного суду Л.І. Хилько