про виклик свідків
(вступна та резолютивна частини)
10 вересня 2020 року ЛуцькСправа № 140/9172/20
Волинський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого-судді Плахтій Н.Б.,
при секретарі Головатій І.В.,
за участю позивача ОСОБА_1 ,
представника відповідача Хитрик Н.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Держгеокадастру у Волинській області про визнання незаконним та скасування наказу,
Керуючись статтями 65, 92, 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
Клопотання відповідача про виклик свідків задовольнити.
Викликати в судове засідання як свідків заступника начальника управління-начальника загального відділу управління адміністративно-організаційного забезпечення Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Бенещук Лідію Анатоліївну та начальника управління персоналом Головного управління Держгеокадастру у Волинській області Пилипчук Ольгу Зіновіївну (43021, м.Луцьк, вул.Винниченка, 67), яким необхідно мати при собі документ, що посвідчує їх особу (паспорт, посвідчення водія, службове посвідчення тощо).
Роз'яснити свідкам, що відповідно до вимог частини третьої статті 65 КАС України свідок зобов'язаний з'явитися до суду за його викликом і дати правдиві показання про відомі йому обставини. Водночас неявка до суду свідка без поважних причин має наслідком застосування до нього приводу через органи Національної поліції України з відшкодуванням у дохід держави витрат на його здійснення (стаття 148 КАС України).
Відповідно до частини четвертої статті 92 КАС України суд попереджає свідка про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве показання чи відмову від давання показань на вимогу суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення і не може бути оскаржена.
Головуючий-суддя Н.Б.Плахтій