про відкриття апеляційного провадження
29 вересня 2020 рокуЛьвівСправа № 380/1118/20 пров. № А/857/9639/20
Восьмий апеляційний адміністративний суд в складі колегії суддів:
судді-доповідача -Шевчук С. М.
суддів -Кухтея Р. В.
Шинкар Т. І.
перевіривши апеляційну скаргу Головного управління ДПС у Львівській області на рішення Львівського окружного адміністративного суду від 24 червня 2020 року у справі № 380/1118/20 за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Бізнес Інжиніринг" до Головного управління ДПС у Львівській області про визнання протиправними і скасування наказу та податкового повідомлення-рішення,
Проаналізувавши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам статті 296 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження, а також відсутні підстави для повернення апеляційної скарги чи відмови у відкритті апеляційного провадження.
З огляду на зазначене, перешкоди для відкриття апеляційного провадження відсутні.
Керуючись статтями 296, 300 Кодексу адміністративного судочинства України,
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Головного управління ДПС у Львівській області на рішення Львівського окружного адміністративного суду від 24 червня 2020 року у справі № 380/1118/20 за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Бізнес Інжиніринг" до Головного управління ДПС у Львівській області про визнання протиправними і скасування наказу та податкового повідомлення-рішення.
Учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом триденного строку з моменту вручення копії цієї ухвали.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач С. М. Шевчук
судді Р. В. Кухтей
Т. І. Шинкар
Ухвала підписана 29.09.2020.