Ухвала від 25.09.2020 по справі 640/22283/19

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 640/22283/19

УХВАЛА

25 вересня 2020 року м. Київ

Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача Черпіцької Л.Т. та суддів Пилипенко О.Є., Собківа Я.М., перевіривши на відповідність вимогам ст.ст. 295, 296 КАС України апеляційну скаргу Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 28 травня 2020 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві про визнання протиправними дій, зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИЛА:

Апеляційна скарга подана у строк, встановлений ст. 295 КАС України, за своєю формою та змістом відповідає вимогам, що визначені ст. 296 КАС України. Зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України перевірено.

В апеляційній скарзі скаржник заявляє клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження, в якому просить його поновити, вказуючи на поважність причин пропуску строку.

Розглянувши заявлене клопотання, колегія суддів доходить висновку про необхідність задовольнити клопотання та поновити строк на апеляційне оскарження.

Підстав для відмови у відкритті апеляційного провадження, залишення апеляційної скарги без руху або її повернення не встановлено.

З огляду на викладене колегія суддів вважає, що наявні підстави для відкриття апеляційного провадження та підготовки справи до апеляційного розгляду в порядку, встановленому ст. 306 КАС України.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 295, 296, 300, 306 КАС України, колегія суддів -

УХВАЛИЛА:

Клопотання Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві про поновлення строку на апеляційне оскарження - задовольнити.

Поновити Головному управлінню Пенсійного фонду України в м. Києві строк на апеляційне оскарження рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 28 травня 2020 року.

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Головного управління Пенсійного фонду України в м. Києві.

Встановити строк до 12 жовтня 2020 року, протягом якого учасники справи можуть подати відзив на апеляційну скаргу разом з доказами його надсилання (надання) іншим учасникам справи та заперечення проти заяв і клопотань, якщо такі містяться в апеляційній скарзі.

Роз'яснити учасникам справи, що у відзиві на апеляційну скаргу може міститися клопотання особи про розгляд справи за її участі. За відсутності такого клопотання вважається, що особа не бажає брати участі у судовому засіданні суду апеляційної інстанції.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не може бути оскаржена в касаційному порядку.

Суддя-доповідач Л.Т. Черпіцька

Судді: О.Є. Пилипенко

Я.М. Собків

Попередній документ
91806672
Наступний документ
91806674
Інформація про рішення:
№ рішення: 91806673
№ справи: 640/22283/19
Дата рішення: 25.09.2020
Дата публікації: 29.09.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Шостий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них
Розклад засідань:
19.10.2020 00:00 Шостий апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЧЕРПІЦЬКА Л Т
суддя-доповідач:
ЧЕРПІЦЬКА Л Т
відповідач (боржник):
Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві
позивач (заявник):
Пасечник Володимир Олександрович
суддя-учасник колегії:
ПИЛИПЕНКО О Є
СОБКІВ Я М