Єд. унік. № 243/7523/20
Провадження № 2/243/2380/2020
про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті
25 вересня 2020 року м.Слов?янськ
Слов'янський міськрайонний суд Донецької області у складі:
головуючий суддя Мінаєв І.М.,
за участю секретаря судового засідання Нікіфорової В.В.,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі Слов'янського міськрайонного суду Донецької області цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Слов'янської міської ради про визнання права власності в порядку спадкування за законом, -
В провадженні Слов?янського міськрайонного суду знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Слов'янської міської ради про визнання права власності в порядку спадкування за законом.
До судового розгляду спір між сторонами не врегульований.
При підготовці справи до судового розгляду по суті були проведені підготовчі дії, передбачені ст. 197 ЦПК України.
На підставі викладеного, суд вважає, що у підготовчому судовому засіданні вирішено питання про всі процесуальні дії, що необхідно вчинити до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті, підготовче судове засідання підлягає закриттю, а справа призначенню до розгляду за правилами загального позовного провадження.
Керуючись ст. ст. 197, 200 ЦПК України, суд, -
Закрити підготовче провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Слов'янської міської ради про визнання права власності в порядку спадкування за законом.
Призначити справу до судового розгляду по суті у приміщенні Слов'янського міськрайонного суду Донецької області на 07 жовтня 2020 року о 08 годині 20 хвилин.
В судове засідання викликати учасників справи.
Повідомити учасників справи про можливість одержання інформації по справі з сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://sl.dn.court.gov.ua/sud0544.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя
Слов'янського міськрайонного суду І.М. Мінаєв