Коростишівський районний суд Житомирської області
Справа № 935/2089/20
Провадження № 1-кс/935/711/20
22 вересня 2020 року м.Коростишів
Слідчий суддя Коростишівського районного суду Житомирської області ОСОБА_1 , із секретарем ОСОБА_2 , за участю прокурора ОСОБА_3 , підозрюваного ОСОБА_4 , розглянувши клопотання слідчої СВ Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області ОСОБА_5 , про застосування запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання відносно ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Коростишів, Житомирської області, українця, громадянина України, з середньо-спеціальною освітою, приватний підприємець, депутатом та інвалідом не являється, одруженого, маючого утриманців, проживає за адресою: АДРЕСА_1 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , раніше не судимого, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого, ч.3 ст.185 КК України кримінального провадження № 12020060190000336, -
Встановив:
До слідчого судді Коростишівського районного суду Житомирської області надійшло клопотання слідчого СВ Коростишівського ВП ГУНП в Житомирській області ОСОБА_5 про застосування запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання щодо ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , в обґрунтування клопотання зазначено наступне.
У період часу з 12 год. 30 хв. по 14 год. 00 хв. 27.08.2020 ОСОБА_6 проник до будинку за адресою: АДРЕСА_2 та вчинив крадіжку побутової техніки, що належить ОСОБА_7 .
28.08.2020 року за даним фактом відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12019060190000336, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України.
31.08.2020 року ОСОБА_6 за наявності достатніх доказів повідомлено про підозру у вчиненні ним кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України.
Так, ОСОБА_6 є приватним підприємцем, одружений, має утриманців, раніше не судимий, підозрюється у скоєнні кримінального правопорушення, яке відносяться до категорії тяжких злочинів, за яке передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років, за викликом до слідчого не з'явився, може вплинути на потерпілу та свідків, а тому з метою запобігти спробам переховування від органів досудового розслідування чи суду та впливу на потерпілу є необхідність в застосуванні стосовно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання.
Прокурор та слідча просили клопотання задовольнити, обгрнутовуючи його викладеними в клопотанні доводами.
Підозрюваний в судовому засіданні щодо обрання міри запобіжного заходу не заперечив.
Вивчивши матеріали клопотання, заслухавши учасників процесу, слідчий суддя приходить до наступного.
Так, ОСОБА_6 є приватним підприємцем, одружений, має утриманців, раніше не судимий, підозрюється у скоєнні кримінального правопорушення, яке відносяться до категорії тяжких злочинів, за яке передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років, за викликом до слідчого не з'явився, знайомий з потерпілою, а тому з метою запобігти спробам переховування від органів досудового розслідування та впливу на потерпілу є необхідність в застосуванні стосовно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання.
Підозрюваний ОСОБА_6 обґрунтовано підозрюється у виявленні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 185 КК України, прокурором та слідчим доведено наявність ризику передбаченого п.1,3 ч. 1 ст. 177 КПК України, а тому застосування запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання, який є найбільш м'яким запобіжних заходом є доцільним та необхідним для запобігання вищевказаному ризику.
Виходячи з викладеного, керуючись ст. ст. 131,132, 176,-179, 193-194 КПК України, слідчий суддя, -
постановив:
Клопотання слідчого про застосування запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання стосовно ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 - задовольнити.
Застосувати запобіжний захід - особисте зобов'язання стосовно підозрюваного ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Строк дії ухвали до 31.10.2020 включно.
Покласти на підозрюваного ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 на строк дії ухвали наступні обов'язки, передбачені ст. 194 КПК України, а саме:
1) Прибувати до слідчого, прокурора та суду за першою вимогою на визначений час.
2) Не покидати Житомирську область без дозволу слідчого, прокурора або суду.
Попередити підозрюваного ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , в разі невиконання покладених на нього обов'язків до нього може бути застосований більш жорсткий запобіжний захід і на нього може бути накладено грошове стягнення в розмірі від 0,25 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб до 2 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Контроль за виконанням особистого зобов'язання покласти на слідчого, у провадженні якого перебуває кримінальне провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1