Постанова від 22.09.2020 по справі 552/4265/20

КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ПОЛТАВИ

Справа №552/4265/20

Провадження № 3/552/1590/20

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22.09.2020 року суддя Київського районного суду м. Полтави Логвінова О.В., розглянувши матеріали, що надійшли з Охтирського ВПП ГУ НП в Сумській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , місце роботи не встановлено, за ч.1 ст. 130 КУпАП,-

ВСТАНОВИВ:

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, 30.08.2020 року о 02 год. 10 хв. в с. Кузенки по вул. Центральній водій ОСОБА_2 керував Audi A 4 д.н.з. НОМЕР_1 з явними ознаками алкогольного сп'яніння (запах алкоголю з порожнини рота, почервоніння обличчя). Від проходження огляду на стан алкогольного сп'яніння відмовився.

Своїми діями ОСОБА_2 порушив вимоги п. 2.5 Правил дорожнього руху та скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 130 КУпАП.

В судове засідання ОСОБА_2 не з'явився, будучи належним чином повідомленим про час та місце розгляду справи.

Вирішуючи питання про доведеність вини ОСОБА_2 у вчиненні інкримінованого йому правопорушення, суддя виходить з матеріалів адміністративної справи в сукупності.

Вина ОСОБА_2 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення ДПР 18 № 236608 від 30.08.2020 року.

Виходячи з наведеного, вважаю, що ОСОБА_2 дійсно вчинив інкриміноване йому адміністративне правопорушення, а тому його дії необхідно кваліфікувати за ч.1 ст. 130 КУпАП.

При накладенні адміністративного стягнення з урахуванням характеру вчиненого правопорушення, ступеню вини, особи порушника, приходжу до висновку, що на останнього необхідно накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 10200 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.

Керуючись ст. ст. 283, 284, 294 КУпАП,-

ПОСТАНОВИВ:

Визнати ОСОБА_3 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП та призначити йому адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 10200 грн. з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.

Стягнути з ОСОБА_3 судовий збір в розмірі 420 грн 40 коп.

Строк позбавлення ОСОБА_3 права керування всіма видами транспортних засобів обчислюється з дня здачі або вилучення водійських прав.

Постанова може бути оскаржена до Полтавського апеляційного суду через Київський районний суд м. Полтави протягом десяти днів з дня її винесення.

Строк пред'явлення постанови до виконання три місяці з дня її винесення.

Суддя О.В. Логвінова

Попередній документ
91735344
Наступний документ
91735346
Інформація про рішення:
№ рішення: 91735345
№ справи: 552/4265/20
Дата рішення: 22.09.2020
Дата публікації: 25.09.2020
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Київський районний суд м. Полтави
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення на транспорті, в галузі шляхового господарства і зв’язку; Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (11.01.2021)
Дата надходження: 11.09.2020
Предмет позову: Керував транспортним засобом з ознаками алкогольного сп'яніння
Розклад засідань:
22.09.2020 10:15 Київський районний суд м. Полтави
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЛОГВІНОВА ОЛЬГА ВАСИЛІВНА
суддя-доповідач:
ЛОГВІНОВА ОЛЬГА ВАСИЛІВНА
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Станко Юрій Юрійович
стягувач (заінтересована особа):
Держава Україна
ДСА України