Ухвала від 16.09.2020 по справі 466/7030/20

Справа № 466/7030/20

УХВАЛА

іменем України

16 вересня 2020 року м. Львів

Шевченківського районного суду м. Львова

у складі: головуючого - судді ОСОБА_1

секретар ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у м. Львові подання начальника Шевченківського ВП ГУНП у Львівській області ОСОБА_3 про продовження адміністративного нагляду відносно ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Львова, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 , раніше судимого Сихівським районним судом м. Львова від 31.10.2012 року за ч. 2 ст. 307 КК України до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна, звільненої з місць позбавлення волі 06.09.2018 року

ВСТАНОВИВ:

начальник Шевченківського ВП ГУНП у Львівській області ОСОБА_3 звернувся до Шевченківського районного суду м. Львова з поданням про продовження адміністративного нагляду відносно ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , в якому просить продовжити адміністративний нагляд строком на 6 (шість) місяців та встановити наступні обмеження:

- заборонити виходити з дому з 22:00 год. до 06:00 год.;

- заборонити перебувати в барах, кафе, ресторанах, та місцях де продають на розлив спиртні напої;

- заборонити виїзд за межі міста по власним справам без дозволу відділу поліції;

- прибувати на реєстрацію у відділ поліції чотири рази на місяць.

В обґрунтування клопотання покликається на те, що 17.09.2019 року ухвалою Шевченківського районного суду м. Львова ОСОБА_4 відповідно до п. «В» ЗУ «Про адміністративний нагляд за особами звільненими з місць позбавлення волі» було встановлено адміністративний нагляд терміном на 1 рік.

За час перебування під адміністративним наглядом, ОСОБА_4 зарекомендував себе з негативної сторони, а саме порушував встановлені відносно нього обмеження адміністративного нагляду.

Так, 26.02.2020 року ОСОБА_4 притягнуто Шевченківським районним судом м. Львова до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 187 КУпАП, за те, що останній 02.01.2020 року не прибув на відмітку до Шевченківського ВП ГУНП у Львівській області та винесено штраф у розмірі 51 грн.

26.02.2020 року ОСОБА_4 притягнуто Шевченківським районним судом м. Львова до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 187 КУпАП, за те, що останній 09.01.2020 року не прибув на відмітку до Шевченківського ВП ГУНП у Львівській області та винесено штраф у розмірі 51 грн.

26.02.2020 року ОСОБА_4 притягнуто Шевченківським районним судом м. Львова до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 187 КУпАП, за те, що останній 16.01.2020 року не прибув на відмітку до Шевченківського ВП ГУНП у Львівській області та винесено штраф у розмірі 51 грн.

26.02.2020 року ОСОБА_4 притягнуто Шевченківським районним судом м. Львова до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 187 КУпАП, за те, що останній 23.01.2020 року не прибув на відмітку до Шевченківського ВП ГУНП у Львівській області та винесено штраф у розмірі 51 грн.

26.02.2020 року ОСОБА_4 притягнуто Шевченківським районним судом м. Львова до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 187 КУпАП, за те, що останній 06.02.2020 року не прибув на відмітку до Шевченківського ВП ГУНП у Львівській області та винесено штраф у розмірі 51 грн.

На підставі викладеного, а також керуючись ч. 2 ст. 5 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» вважає за доцільне матеріали на раніше засудженого ОСОБА_4 направити в суд для прийняття рішення про продовження адміністративного нагляду та обмежень адміністративного нагляду.

Представник Шевченківського ВП ГУНП у Львівській області ОСОБА_5 подав заяву про розгляд подання у його відсутності, просив подання задовольнити у повному обсязі.

Засуджений ОСОБА_4 подав заяву про розгляд справи у його відсутності, просить зменшити йому термін адміністративного нагляду до 3 місяців, оскільки став на шлях виправлення.

Відповідно до ч. 4 ст.107 КПК України, у разі неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, фіксування судового процесу за допомогою технічних засобів не здійснюється.

Відповідно до п. «в» ст. 3 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами звільненими з місць позбавлення волі», особи, щодо яких встановлюється адміністративний нагляд, а саме засуджені до позбавлення волі за тяжкі, особливо тяжкі злочини або засуджені два і більше разів до позбавлення волі за умисні злочини, якщо вони після відбування покарання або умовно-дострокового звільнення від відбування покарання, незважаючи на попередження органів Національної поліції, систематично порушують громадський порядок і права інших громадян, вчиняють інші правопорушення.

Відповідно до п.2 ч.1 ст.5 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами звільненими з місць позбавлення волі» адміністративний нагляд встановлюється щодо осіб, зазначених у пункті «в» статті 3 цього Закону,- в судовому засіданні одноособово суддею районного, районного у місті, міського та міськрайонного суду за місцем проживання особи, звільненої з місць позбавлення волі, за поданням начальника органу Національної поліції.

Вивчивши матеріали подання, оглянувши заяву представника Шевченківського ВП ГУНП у Львівській області у підтримку подання, заяву засудженого ОСОБА_4 , у якій він просить зменшити йому термін адміністративного нагляду, вважаю, оскільки ОСОБА_4 на шлях виправлення не став, неодноразово притягувалася до адміністративної відповідальності, тобто залишається небезпечним для суспільства, а тому подання слід задовольнити частково, продовжити відносно нього адміністративний нагляд на 3 місяці.

На підставі викладеного, керуючись п. «в» ст. 3, ст. 5, 6, 10 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами звільненими з місць позбавлення волі» суд,

ПОСТАНОВИВ:

подання задовольнити частково.

Продовжити ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , адміністративний нагляд терміном на 3 (три) місяці, застосувавши такі обмеження:

1. заборона виходу з дому з 22.00 до 06.00 год.;

2. заборона перебувати в барах, кафе, ресторанах та місцях, де продають на розлив спиртні напої;

3. заборона виїзду за межі міста по власним справам без дозволу відділу поліції;

4. прибувати на реєстрацію у відділ поліції чотири рази на місяць.

Копію ухвали для виконання направити начальнику Шевченківського ВП ГУНП у Львівській області ОСОБА_3 .

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до Львівського апеляційного суду протягом семи діб з моменту її проголошення через Шевченківський районним суд міста Львова, засудженим, з моменту вручення йому копії ухвали.

Суддя ОСОБА_1

Попередній документ
91674957
Наступний документ
91674959
Інформація про рішення:
№ рішення: 91674958
№ справи: 466/7030/20
Дата рішення: 16.09.2020
Дата публікації: 10.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Шевченківський районний суд м. Львова
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях; про установлення, припинення адміністративного нагляду