Справа № 466/5436/20
«10» вересня 2020 року м. Львів
Суддя Шевченківського районного суду м. Львова Глинська Д.Б. розглянувши матеріали, які надійшли з Управління державного агентства рибного господарства у Львівській області (Львівський рибоохоронний патруль) про притягнення до адміністративної відповідальності,-
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , українку, громадянку України, проживаючу за адресою: АДРЕСА_1 ,-
за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 85-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
20 липня 2020 року до Шевченківського районного суду м. Львова надійшов з Управління державного агентства рибного господарства у Львівській області (Львівський рибоохоронний патруль) адміністративний матеріал про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 85-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Відповідно до ст.278 Кодексу України про адміністративні правопорушення під час підготовки до розгляду справи про адміністративне правопорушення суддя повинен перевірити чи правильно складений протокол та інші матеріали справи про адміністративне правопорушення.
Згідно з вимогами ст.ст.245, 252 Кодексу України про адміністративні правопорушення під час провадження в справах про адміністративні правопорушення забезпечується всебічне, повне та об'єктивне дослідження всіх обставин справи.
Відповідно до ст.245 Кодексу України про адміністративні правопорушення суд повинен своєчасно, повно, всебічно та об'єктивно з'ясовувати обставини справи. Для правильного вирішення справи необхідно, щоб були дотримані вимоги щодо складання протоколу про адміністративне правопорушення, передбачені ст.256 Кодексу України про адміністративні правопорушення .
У відповідності до ст.256 Кодексу України про адміністративні правопорушення у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються, дата і місце його складання, посада, прізвище, ім'я, по-батькові особи, яка складала протокол; відомості про особу порушника, місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвище, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення порушника, інші відомості, необхідні для вирішення справи. Протокол підписується особою, яка його склала і особою, яка вчинила адміністративне правопорушення; при наявності свідків і потерпілих, протокол може бути підписано також і цими особами.
Дослідивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, встановлено, що в протоколі про адміністративне правопорушення не вказана частина статті, за якою ОСОБА_1 притягається до адміністративної відповідальності.
На підставі викладеного, суд прийшов до висновку, що даний адміністративний матеріал слід повернути в Управління державного агентства рибного господарства у Львівській області (Львівський рибоохоронний патруль) для належного оформлення, оскільки у протоколі про адміністративне правопорушення не вказана повна кваліфікація дій правопорушника. Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 256, 283 КУпАП,-
матеріали адміністративної справи про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 85-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення повернути для належного оформлення в Управління державного агентства рибного господарства у Львівській області (Львівський рибоохоронний патруль) .
Постанова є остаточною та оскарженню не підлягає.
Суддя Д. Б. Глинська