Справа № 601/2212/19Головуючий у 1-й інстанції Білосевич Г.С.
Провадження № 22-ц/817/918/20 Доповідач - Шевчук Г.М.
Категорія -
про відкриття апеляційного провадження
15 вересня 2020 року м. Тернопіль
Тернопільський апеляційний суд в складі:
головуючого - Шевчук Г.М.
суддів - Бершадська Г. В., Міщій О. Я.,
ознайомившись із апеляційною скаргою Акціонерного товариства "Укрсиббанк" на рішення Кременецького районного суду Тернопільської області від 30 червня 2020 року у цивільній справі за позовом акціонерного товариства "Укрсиббанк" до ОСОБА_1 , де третя особа, яка не заявляє самостійних вимог ОСОБА_2 про звернення стягнення на предмет іпотеки,- .
АТ "Укрсиббанк" звернувся до суду з апеляційною скаргою, одночасно заявивши клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження. Посилається на те, що копію оскаржуваного рішення АТ "Укрсибанк" отримало 3 серпня 2020 року.
За наведених в клопотанні обставин, суддя вважає за необхідне поновити заявнику процесуальний строк на апеляційне оскарження рішення суду від 30 червня 2020 року.
Апеляційна скарга відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України.
Згідно ч.1 ст.126 ЦПК України, право на вчинення процесуальної дії втрачається із закінченням строку, встановленого законом або судом.
Відповідно до ч.2 ст.126 ЦПК України, документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаться без розгляду, крім випадків, передбачених цим Кодексом.
Підстав для залишення апеляційної скарги без руху, повернення чи відмови у відкритті апеляційного провадження немає.
Керуючись ст.ст. 357-359, 360, 361 ЦПК України, суд апеляційної інстанції,-
Клопотання Акціонерного товариства «Укрсиббанк» про поновлення строку на апеляційне оскарження - задовольнити.
Поновити Акціонерному товариству «Укрсиббанк» строк на апеляційне оскарження рішення Кременецького районного суду Тернопільської області від 30 червня 2020 року.
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Акціонерного товариства "Укрсиббанк". на рішення Кременецького районного суду Тернопільської області від 30 червня 2020 року.
Надіслати учасникам справи копії даної ухвали, апеляційної скарги з доданими до неї матеріалами.
Надати строк для подання учасниками справи відзиву на апеляційну скаргу протягом 15 днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження.
До відзиву додати докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Роз'яснити, що відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду судового рішення.
Роз'яснити учасникам справи, що документи подані поза межами процесуальних строків, які надані судом апеляційної інстанції, у відповідності до ст.126 ЦПК України залишаться без розгляду.
Учасники справи можуть ознайомитись з інформацією про рух справи на офіційному веб порталі судової влади України обравши назву суду, рубрику "громадянам" та "інформація щодо розгляду судових справ" за посиланням https://court.gov.ua/fair/sud1990/
Головуючий:
Судді: