Ухвала від 01.07.2020 по справі 752/11882/20

Справа № 752/11882/20

Провадження № 2-зз/752/61/20

УХВАЛА

01 липня 2020 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Плахотнюк К.Г., вивчивши заяву ОСОБА_1 ,від імені та в інтересах якого діє адвокат Романцова Тетяна Володимирівна про скасування заходів забезпечення,-

ВСТАНОВИВ:

до Голосіївського районного суду м. Києва надійшла заява ОСОБА_1 ,від імені та в інтересах якого діє адвокат Романцова Тетяна Володимирівна про скасування заходів забезпечення.

Зазначена вище заява подана представником заявника ОСОБА_1 - адвокатом Романцовою Т.В.

Відповідно до правил статті175 ЦПК України, позовна заява подається до суду в письмовій формі і підписується позивачем або його представником, або іншою особою, якій законом надано право звертатися до суду в інтересах іншої особи.

Як убачається з заяви представника заявника ОСОБА_1 - адвоката Романцової Т.В. про скасування заходів забезпечення, вона не містить підпису останньої.

Правилами ст. 185 ЦПК України, а саме пункту 1 частини 4, встановлено, що заява повертається, якщо її подано або підписано особою, яка не має процесуальної дієздатності, не підписано або підписано особою, яка не має права її підписувати, або особою, посадове становище якої не вказано.

Отже, приймаючи до уваги, що заява подана представником заявника ОСОБА_1 - адвокатом Романцовою Т.В. не підписана останньою, відповідно заява підлягає поверненню відповідно до правил п. 1 ч. 4 ст. 185 ЦПК України.

На підставі викладеного, керуючисб ст.ст. 175,185 ЦПК України, судя -

ухвалив:

заяву ОСОБА_1 , від імені та в інтересах якого діє адвокат Романцова Тетяна Володимирівна про скасування заходів забезпечення, повернути - представнику заявника адвокату Романцовій Тетяні Володимирівні, разом із доданими до неї додатками.

Ухвалу може бути оскаржено до Київського апеляційного суду.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п"ятнадцяти днів з дня її проголошення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Апеляційна скарга подається апеляційному суду через суд першої інстанції яким ухвалено оскаржуване судове рішення.

Суддя: К.Г. Плахотнюк

Попередній документ
91450987
Наступний документ
91450989
Інформація про рішення:
№ рішення: 91450988
№ справи: 752/11882/20
Дата рішення: 01.07.2020
Дата публікації: 14.09.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Голосіївський районний суд міста Києва
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)