10.09.2020 Справа№ 914/694/20
Господарський суд Львівської області в складі судді Горецької З.В., розглянувши клопотання ПППФ "Континент",
про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції
у справі № 914/694/20
за позовом: Приватного підприємства «Центр управління персоналом», м. Львів
до відповідача: Приватного підприємства приватна фірма «Континент», м. Дніпро
про: стягнення заборгованості в сумі 44 736,58 грн.
Представники сторін не викликались.
Позивач - Приватне підприємство «Центр управління персоналом», м. Львів подало на розгляд Господарського суду Львівської області позов до Приватного підприємства приватна фірма «Континент», м. Дніпро про стягнення заборгованості в сумі 44 736,58 грн.
Рух справи відображено в ухвалах суду.
До Господарського суду Львівської області надійшло клопотання відповідача про учать у судовому засіданні в режимі відеоконференції. В прохальній частині клопотання відповідач просить суд забезпечити проведення судового засідання 15.09.2020 р. о 14 год. 30 хв. у справі № 914/694/20 в режимі відеоконференції. Доручити проведення судового засідання в режимі відеоконференції Господарському суду Дніпропетровської області (49600, м.Дніпро, вулиця Володимира Винниченка,1).
Розглянувши це клопотання, суд зазначає наступне.
Приписами п. 3 ч. 1 ст. 42 ГПК України визначено, що учасники справи мають право подавати заяви та клопотання, надавати пояснення суду, наводити свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти заяв, клопотань, доводів і міркувань інших осіб.
Відповідно до ст. 197 Господарського процесуального кодексу України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою. Суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні суду, визначеному судом. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п'ять днів до відповідного судового засідання.
Суд зазначає, що відповідно даних, що містяться в системі “Бронювання систем відеоконференцзв'язку”, 15.09.2020 року зал для проведення відеоконференції Господарському суді Дніпропетровської області заброньований.
Відтак, проведення судового засідання у справі № 914/694/20, 15.09.2020 року о 14:30 год. у режимі відеоконференції є неможливим з технічних причин.
Керуючись ст. ст. 197,234,235 Господарського процесуального кодексу України, суд
у задоволенні клопотання представника відповідача від 08.09.2020 року про участь в судовому засіданні, призначеному на 15.09.2020 року у справі № 914/694/20 в режимі відеоконференції - відмовити.
Ухвала набирає законної сили в порядку та строк, передбачені ст. 235 ГПК України.
Ухвала не підлягає оскарженню.
Інформацію по справі, яка розглядається можна отримати за наступною веб-адресою: http://lv.arbitr.gov.ua/sud5015.
Суддя З.В. Горецька