Справа № 750/2363/20
09 вересня 2020 року м. Київ
Шостий апеляційний адміністративний суд в складі: головуючого - судді Лічевецького І.О., суддів - Оксененка О.М., Мельничука В.П., перевіривши відповідність вимогам ст. 296 КАС України апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Деснянського районного суду міста Чернігова від 03 червня 2020 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління патрульної поліції в Чернігівській області інспектора 1 батальйону 2 роти старшого лейтенанта поліції Молід Олександра Леонідовича, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, Департамент патрульної поліції про скасування постанови,
ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу на рішення Деснянського районного суду міста Чернігова від 03 червня 2020 року.
Ухвалою Шостого апеляційного адміністративного суду від 22 червня 2020 року апеляційну скаргу залишено без руху та надано десятиденний строк для усунення недоліків, шляхом уточнення вимоги особи, яка подає апеляційну скаргу, до суду апеляційної інстанції та сплати судового збору.
Копію вказаного рішення скаржник отримав 03 липня 2020 року.
Зважаючи на приписи Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перебігу процесуальних строків під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 18.06.2020 № 731-IX, строк на усунення недоліків сплинув 06 серпня 2020 року.
Проте, на даний час, зазначені в ухвалі про залишення апеляційної скарги без руху недоліки апелянтом не усунуто.
Відповідно до ч. 2 ст. 298 КАС України до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених ст. 296 цього Кодексу, застосовуються положення статті 169 цього Кодексу.
В силу ст. 169 КАС України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.
Керуючись ст.ст. 169, 298, 243 КАС України,
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Деснянського районного суду міста Чернігова від 03 червня 2020 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління патрульної поліції в Чернігівській області інспектора 1 батальйону 2 роти старшого лейтенанта поліції Молід Олександра Леонідовича, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору, Департамент патрульної поліції про скасування постанови, повернути скаржнику.
Ухвала набирає законної сили з дати її підписання суддями та може бути оскаржена протягом тридцяти днів шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду.
Головуючий суддя І.О. Лічевецький
Суддя О.М. Оксененко
Суддя В.П. Мельничук