Господарський суд
Житомирської області
10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65, тел. (0412) 48-16-20,
E-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, http://zt.arbitr.gov.ua
Від "08" вересня 2020 р. м. Житомир Справа № 1/102"Б"
Господарський суд Житомирської області у складі судді Костриці О.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу №1/102"Б" за заявою Державної податкової інспекції у Малинському районі (м. Малин, Житомирська область) до боржника Відкритого акціонерного товариства "Сервіс" (м.Малин, Житомирська область) про банкрутство,
за участю учасників судового процесу:
від кредиторів: Алексійчук В.В. - представник Головного управління Пенсійного фонду України у Житомирській області (довіреність № 45657/01 від 24.12.2019) (була присутня у судовому засіданні 03.09.2020);
від боржника: не з'явився;
присутні в судовому засіданні 03.09.2020: арбітражний керуючий Мельник В.О. - паспорт серія НОМЕР_1 , виданий 05.04.2003 Житомирським МВ УМВС України в Житомирській області (був присутній у судовому засіданні 03.09.2020); Мельник Н.П. - представник Мельника В.О. (довіреність № 110 від 15.01.2019; паспорт серія НОМЕР_2 виданий Корольовським РВ УМВС України в Житомирській області 23.02.2000),-
У судовому засіданні 03.09.2020 оголошувалась перерва до 08.09.2020.
у провадженні Господарського суду Житомирської області перебуває справа №1/102"Б" про банкрутство Відкритого акціонерного товариства "Сервіс" (далі - ВАТ "Сервіс", боржник, банкрут).
Ухвалою господарського суду від 07.07.2020, зокрема, призначено наступне судове засідання на 03.09.2020 о 10:00 год.
03.09.2020 на електронну пошту суду від ліквідатора банкрута Ігнатів О.Л. надійшов проміжний звіт від 01.09.2020 № 23 з доданими документами.
Судом встановлено, що ліквідатором боржника Ігнатівим О.Л. вимоги ухвали суду від 07.07.2020 виконано частково.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши пояснення представника Головного управління Пенсійного фонду України у Житомирській області у судовому засіданні 03.09.2020, суд прийшов до висновку призначити наступне судове засідання.
Керуючись статтями 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, статтями 61-65 Кодексу України з процедур банкрутства, -
1. Призначити наступне судове засідання на "22" жовтня 2020 р. о 10:00 год, в приміщенні Господарського суду Житомирської області, зал судових засідань № 407.
2. Ліквідатору банкрута Ігнатіву О.Л.:
- забезпечити виконання повноважень ліквідатора банкрута в порядку, визначеному статтею 61 Кодексу України з процедур банкрутства та належне виконання заходів, передбачених статтями 62-64 Кодексу України з процедур банкрутства, спрямованих на задоволення вимог кредиторів;
- за результатами проведеної роботи, згідно зі статтею 65 Кодексу України з процедур банкрутства, подати звіт та ліквідаційний баланс, до якого додати відомості за результатами інвентаризації майна боржника та перелік ліквідаційної маси; відомості про реалізацію об'єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу; копії документів, що підтверджують відчуження активів боржника під час ліквідаційної процедури (у тому числі протоколи про проведення аукціону, договори купівлі-продажу, акти приймання-передачі майна, акти про придбання майна на аукціоні тощо); реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів; документи, що підтверджують погашення вимог кредиторів; довідку архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню; інші матеріали, що свідчать про виконання ліквідатором покладених на нього обов'язків (докази, що свідчать про відсутність ліквідаційної маси; пояснювальну записку ліквідатора до ліквідаційного балансу, тощо).
Повноваження учасників провадження підтверджувати у відповідності з вимогами статті 60 Господарського процесуального кодексу України.
У зв'язку із функціонуванням автоматизованої системи документообігу у господарському суді будь-які заяви та клопотання у письмовому вигляді повинні бути зареєстровані в канцелярії суду до початку судового засідання.
Учасникам судового процесу звернути увагу на необхідність належного оформлення документів (заяв, клопотань), що подаються до суду, з врахуванням того, що зміст об'єднуваних вимог у відповідній заяві чи клопотанні повинен мати однорідний характер, у випадку заявлення вимог, що мають різні підстави виникнення, то вказані вимоги слід розділяти та пред'являти до суду окремими оформленими документами.
Повідомити учасників провадження у справі про банкрутство про дату, час та місце слухання справи, шляхом надіслання на їхню адресу копії даної ухвали, для забезпечення участі у судовому засіданні.
Ухвала господарського суду набирає законної сили 08.09.2020 та не підлягає оскарженню.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається: http://court.gov.ua/fair/sud5007/
Суддя Костриця О.О.