Ухвала від 01.09.2020 по справі 225/4844/20

Провадження № 6/225/219/2020

Справа № 225/4844/20

УХВАЛА

Іменем України

01 вересня 2020 року м. Торецьк

Суддя Дзержинського міського суду Донецької області Соляник А.В., вивчивши матеріали заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "Вердикт Капітал", заінтересована особа: ОСОБА_1 про видачу дубліката виконавчого листа та поновлення строку для його пред'явлення на примусове виконання, -

ВСТАНОВИВ:

28 серпня 2020 року ТОВ "Вердикт Капітал" звернувся до суду з заявою про видачу дубліката виконавчого листа та поновлення строку для його пред'явлення на примусове виконання.

Вивчивши матеріали подання, суд зазначає таке:

Відповідно до вимог ч. 2 ст. 183 ЦПК України, до заяви, скарги, клопотання чи заперечення, які подаються на стадії виконання судового рішення, в тому числі в процесі здійснення судового контролю за виконанням судових рішень, додаються докази їх надіслання (надання) іншим учасникам справи (провадження).

Крім того, суд також зазначає, що процедура поновлення пропущеного строку для пред'явлення виконавчого документа до виконання врегульована ст. 433 ЦПК України, що відноситься до розділу VI ЦПК України - Процесуальні питання пов'язані з виконанням судових рішень у цивільних справах та рішень інших органів (посадових осіб).

Разом з цим, матеріали заяви не містять доказів надсилання заінтересованим особам вказаної вище заяви про видачу дубліката виконавчого листа та поновлення строку для його пред'явлення на примусове виконання, разом з додатками, що підтверджує акт Дзержинського міського суду Донецької області №66 від 28.08.2020.

За таких обставин, доходжу висновку, що заява ТОВ «Вердикт Капітал» не відповідає вимогам ст. 183 ЦПК України.

Відповідно до ч. 4 ст. 183 ЦПК України, суд, встановивши, що письмову заяву (клопотання, заперечення) подано без додержання вимог частини першої або другої цієї статті, повертає її заявнику без розгляду.

Ураховуючи викладене, Товариства з обмеженою відповідальністю "Вердикт Капітал", заінтересована особа: ОСОБА_1 про видачу дубліката виконавчого листа та поновлення строку для його пред'явлення на примусове виконання підлягає поверненню державному виконавцю без розгляду.

На підставі викладеного, керуючись ст. 183 ЦПК України, -

ПОСТАНОВИВ:

Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Вердикт Капітал» (місце знаходження: 04053, м.Київ, вул. Кудрявський Узвіз, буд. 5-б), заінтересована особа: ОСОБА_1 (адреса реєстрації: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) про видачу дубліката виконавчого листа та поновлення строку для його пред'явлення на примусове виконання - повернути заявнику без розгляду.

Роз'яснити заявнику про його право повторно звернутися до суду із цим поданням після усунення обставин, які стали підставою для повернення йому цієї заяви без розгляду.

Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання.

Ухвала може бути оскаржена до Донецького апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з моменту її складання. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), суд за заявою учасників справи та осіб, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, інтереси та (або) обов'язки (у разі наявності у них права на вчинення відповідних процесуальних дій, передбачених цим Кодексом), поновлює процесуальні строки, встановлені нормами цього Кодексу, якщо визнає причини їх пропуску поважними і такими, що зумовлені обмеженнями, впровадженими у зв'язку з карантином. Суд може поновити відповідний строк як до, так і після його закінчення.

Суд за заявою особи продовжує процесуальний строк, встановлений судом, якщо неможливість вчинення відповідної процесуальної дії у визначений строк зумовлена обмеженнями, впровадженими у зв'язку з карантином.

Суддя:

Попередній документ
91249319
Наступний документ
91249321
Інформація про рішення:
№ рішення: 91249320
№ справи: 225/4844/20
Дата рішення: 01.09.2020
Дата публікації: 03.09.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Торецький міський суд Донецької області
Категорія справи: Окремі процесуальні питання; Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб)