Ухвала від 01.09.2020 по справі 154/1919/20

154/1919/20

2/154/576/20

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

01 вересня 2020 року м. Володимир-Волинський

Володимир - Волинський міський суд Волинської області в складі :

головуючого судді Вітера І.Р.,

при секретарі Кравчук А.М.,

за участю сторін:

позивача ОСОБА_1 ,

представника відповідача ОСОБА_2 - адвоката Лященка С.О,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду в місті Володимир-Волинський цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування майнової шкоди,-

ВСТАНОВИВ:

В провадженні суду перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування майнової шкоди.

Ухвалою Володимир-Волинського міського суду Волинської області від 10 серпня 2020 року прийнято до свого провадження цивільну справу за позовомОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування майнової шкоди. Призначено підготовче судове засідання на 01 вересня 2020 року о 10 годині 00 хвилин.

В судовому засіданні представник відповідача - адвокат Лященко С.О. заявив клопотання про залучення до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача, АТ «СГ'Ю.БІ.АЙ.-КООП» у зв'язку із застрахованою цивільною відповідальністю відповідача.

Щодо вирішення заявленого клопотання позивач поклалася на розсуд суду.

Суд дослідивши матеріали справи, вважає, що вищезазначене клопотання слід задовольнити з наступних підстав.

Згідно ст. 53 ЦПК України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов'язки щодо однієї із сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за заявою учасників справи.

Суд вважає, що клопотання підлягає задоволенню, оскільки рішення у справі може вплинути на права та обов'язки зазначеної страхової компанії.

На підставі викладеного і керуючись ст.ст.53, 84 ЦПК України,-

ПОСТАНОВИВ :

Клопотання представника відповідача-адвоката Лященка С.О. задовольнити.

Залучити третьою особою, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні відповідача у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування майнової шкоди - страхову компанію АТ «СГ'Ю.БІ.АЙ.-КООП», юридична адреса: 03062, м. Київ, проспект Перемоги, 41-А, 2 поверх.

Надіслати третій особі копію позовної заяви з додатками до неї та запропонувати надати суду до наступного судового засідання письмові пояснення щодо позову, які відповідають вимогам ст.178 ЦПК України. Одночасно роз'яснити третій особі, що у разі ненадання у встановлений судом строк письмових пояснень щодо позову, справа буде розглянута за наявними матеріалами.

Відкласти підготовче судове засідання на 28 вересня 2020 року о 14 год. 00 хв.

Копію даної ухвали направити сторонам, третім особам, їх представникам та третій особі.

Ухвала окремо від рішення суду оскарженню не підлягає.

Суддя (підпис).

Суддя Володимир-Волинського міського суду І.Р.Вітер

Попередній документ
91242321
Наступний документ
91242323
Інформація про рішення:
№ рішення: 91242322
№ справи: 154/1919/20
Дата рішення: 01.09.2020
Дата публікації: 03.09.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Володимирський міський суд Волинської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них; про відшкодування шкоди, з них; завданої внаслідок ДТП
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (10.12.2020)
Дата надходження: 10.12.2020
Предмет позову: про відшкодування майнової шкоди, завданої внаслідок ДТП
Розклад засідань:
07.08.2020 09:00 Володимир-Волинський міський суд Волинської області
01.09.2020 10:00 Володимир-Волинський міський суд Волинської області
28.09.2020 09:00 Володимир-Волинський міський суд Волинської області
26.10.2020 14:00 Володимир-Волинський міський суд Волинської області
12.01.2021 00:00 Волинський апеляційний суд