Постанова від 28.11.2008 по справі 3-52106/08

Справа № 3-52106/08

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28 листопада 2008 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Павленко О.П., розглянувши матеріали, які надійшли від Шевченківського РУ ГУ МВС України в м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина Російської Федерації, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, непрацюючого, студента стаціонарної форми навчання КНЕУ, проживаючого в АДРЕСА_1, до адміністративної відповідальності раніше не притягувався

за ст. 203 ч. 1 КУпАП

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1, будучи громадянином Російської Федерації, 19.11.2008 року м. Києві по вул. Герцена, 9, недодержався встановленого порядку реєстрації, чим порушив правила перебування іноземців та осіб без громадянства в України, тобто вчинив правопорушення, передбачене ч.1 ст. 203 КУпАП.

Свою вину у порушенні правил перебування іноземних громадян в Україні ОСОБА_1 визнав повністю та пояснив, що дійсно прострочив термін перереєстрації в гуртожитку університету, в якому він навчається, на один місяць, просить врахувати, що він вперше притягується до адміністративної відповідальності та запевняє суд у не повторенні подібного.

Крім того, вина ОСОБА_1 у порушенні правил перебування іноземців на території України підтверджується матеріалами справи у їх сукупності.

Враховуючи малозначність скоєного ОСОБА_1 правопорушення, те, що він раніше не притягувався до адміністративної відповідальності, щиро визнав свою вину, є студентом, вважаю можливим звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності, обмежитись усним зауваженням.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 203 ч. 1, 22, 284 КУпАП,

ПОСТАНОВИВ:

Справу про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 203 ч. 1 КУпАП ОСОБА_1 закрити, звільнивши його від адміністративної відповідальності, та обмежитись усним зауваженням.

На постанову протягом десяти днів з дня її винесення може бути подана апеляція до Апеляційного суду м. Києва через Шевченківський районний суд м. Києва.

Попередній документ
9114562
Наступний документ
9114564
Інформація про рішення:
№ рішення: 9114563
№ справи: 3-52106/08
Дата рішення: 28.11.2008
Дата публікації: 21.09.2010
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Шевченківський районний суд міста Києва
Категорія справи: