Єдиний унікальний номер №440/857/17
Провадження № 1-в/943/90/2020
18 серпня 2020 року
Суддя Буського районного суд Львівської області ОСОБА_1 , з участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , з участю представника ДО Буського ВП Кам'янка-Бузького ВП ГУНП України у Львівській області ОСОБА_3 , розглянувши матеріали подання про продовження адміністративного нагляду щодо
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , українця, гр.України, не працюючого, не одруженого, зареєстрованого та фактично проживаючого АДРЕСА_1 , раніше судимого,
Т.в.о. начальника Буського ВП Кам'янка-Бузького ВП ГУНП України у Львівській області ОСОБА_5 звернувся до суду з поданням, у якому ставить на вирішення питання про продовження встановленого адміністративного нагляду щодо ОСОБА_6 терміном на 6 місяців так, як звільнившись з місць позбавлення волі, на шлях виправлення не став, а систематично порушував громадський порядок, неодноразово притягувався до адмінвідповідальності, порушував встановлені обмеження судом.
У поданні т.в.о. начальника Буського ВП Кам'янка-Бузького ВП ГУНП України у Львівській області пропонує встановити наступні обмеження щодо ОСОБА_6 :
- заборонити знаходитися в місцях громадського харчування, де продають спиртні напої на розлив.
- реєструватися в Буському ВП кожен перший понеділок та останній вівторок місяця.
- заборонити виїзд в особистих справах за межі Буського району без дозволу ОВС.
- заборонити відлучатися з місця свого фактичного місця проживання в с.Кути, Буського району, Львівської області в період з 22 год. 00 хв. до 06 год.00 хв.
В судовому засіданні ОСОБА_6 вину визнав. Не заперечує проти продовження відносно нього адміністративного нагляду.
Розглянувши матеріали справи, заслухавши представника Буського ВП Кам'янка-Бузького ВП ГУНП України у Львівській області ОСОБА_3 , який підтримав подання, вважаю, що ОСОБА_6 слід продовжити адміністративний нагляд.
Судом встановлено, що ОСОБА_6 був раніше засуджений за ст. 395 КК України до 1 місяця арешту.
Відповідно до вимог п. «в» ст. 3 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі», адміністративний нагляд встановлюється щодо повнолітніх осіб, засуджених до позбавлення волі за тяжкі, особливо тяжкі злочини або засуджених два і більше разів до позбавлення волі за умисні злочини, якщо вони після відбування покарання або умовно-дострокового звільнення від відбування покарання, незважаючи на попередження органів внутрішніх справ, систематично порушують громадський порядок і права інших громадян, вчиняють інші правопорушення.
Згідно п. «в» ч. 1 ст. 4 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» підставою для встановлення адміністративного нагляду є матеріали органів Національної поліції щодо осіб, зазначених у пункті «в» статті 3 цього Закону.
Частиною 1 статті 6 цього Закону передбачено, що адміністративний нагляд встановлюється у визначеному статтею 5 цього Закону порядку терміном від одного року до двох років і не може перевищувати термінів, передбачених законом для погашення або зняття судимості. Термін адміністративного нагляду починається з дня оголошення особі постанови судді про встановлення адміністративного нагляду (ч. 3 ст. 6 цього Закону).
Згідно ч. 1 ст. 9 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі», особи, щодо яких встановлено адміністративний нагляд, зобов'язані вести законопослушний спосіб життя, не порушувати громадський порядок і додержувати правил, визначених цією статтею.
В силу вимог статті 10 цього Закону до осіб, щодо яких встановлено адміністративний нагляд, за постановою суду можуть бути застосовані частково або у повному обсязі такі обмеження, зокрема: заборона виходу з будинку (квартири) у визначений час, який не може перевищувати восьми годин на добу; заборона перебування у визначених місцях району (міста); заборона виїзду чи обмеження часу виїзду в особистих справах за межі району (міста); реєстрація в міліції від одного до чотирьох разів на місяць.
Як вбачається із матеріалів справи, після звільнення з місць позбавлення волі, на шлях виправлення ОСОБА_6 не став, а перебуваючи на профілактичному обліку в Буському відділенні поліції Кам'янка-Бузького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області, будучи під адміністративним наглядом, систематично його порушував за що був притягнутий до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 187 КУпАП.
Враховуючи вищенаведене, суд приходить до висновку про обгрунтованість подання, а тому вважає що таке слід задовольнити та продовжити ОСОБА_6 адміністративний нагляд строком 6 місяців із встановленням йому обмежень, оскільки останній на шлях виправлення не став, вчинивши адміністративні правопорушення.
Керуючись ст.ст. 3, 5, 6 Закону України “Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі ” від 01.12.1994 року (із змінами і доповненнями), суддя,
Подання задоволити.
Продовжити відносно ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , громадянина України, українця, уродженця та жителя АДРЕСА_2 , адміністративний нагляд терміном 6 (шість) місяців.
Встановити ОСОБА_4 наступні обмеження:
- заборонити знаходитися в місцях громадського харчування, де продають спиртні напої на розлив.
- реєструватися в Буському ВП кожен перший понеділок та останній вівторок місяця.
- заборонити виїзд в особистих справах за межі Буського району без дозволу ОВС.
- заборонити відлучатися з місця свого фактичного місця проживання в с.Кути, Буського району, Львівської області в період з 22 год. 00 хв. до 06 год.00 хв.
Ухвала суду може бути оскаржена до Львівського апеляційного суду через Буський районний суд Львівської області протягом семи днів з дня її проголошення.
Суддя ОСОБА_1