Ухвала від 20.08.2020 по справі 520/10658/19

Справа № 520/10658/19

Провадження № 1-в/361/215/20

20.08.2020

УХВАЛА

20 серпня 2020 року Броварський міськрайонний суд Київської області в складі:

головуючого судді ОСОБА_1

при секретарі ОСОБА_2

з участю : прокурора ОСОБА_3

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Бровари клопотання начальника Броварського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській областіпро звільнення від відбування покарання за закінченням іспитового строку ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м.Бровари Київської області, громадянина України, проживає в АДРЕСА_1 , зареєстрований в АДРЕСА_2

ВСТАНОВИВ:

вироком Київського районного суду м.Одеси від 14.06.2019 року ОСОБА_4 засуджено за ст. 286 ч.1 КК України до 2 років обмеження волі . На підставі статті 75 КК України засудженого звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням, з іспитовим строком 1 рік, з покладенням відповідно до статті 76 КК України обов'язків не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органів пробації, повідомляти органів пробації про зміну місця проживання, періодично з'являтись для реєстрації до органів пробації .

Враховуючи закінчення іспитового строку, начальника Броварського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області звернувся до суду з клопотанням про звільнення ОСОБА_4 від покарання, мотивуючи це тим, що в період іспитового строку останній, перебуваючи на обліку в Броварському МРВ, переважно виконував покладені на нього обов'язки - позитивно характеризувався за місцем проживання, до адміністративної відповідальності не притягувався, кримінальних правопорушень не вчиняв.

Вислухавши учасників процесу, дослідивши матеріали особової справи, суд дійшов висновку про необхідність задоволення клопотання, виходячи з наступного.

Керуючись ст.ст. 372, 539 КПК України, ст. 78 ч. 1 КК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Клопотання начальника Броварського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області задовольнити.

Звільнити ОСОБА_4 від основного покарання у виді 2 роки обмеження волі, призначеного вироком Київського районного суду м.Одеси від 14.06.2019 року за ст. 286 ч.1 КК України .

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом 7 днів з дня її оголошення шляхом подачі апеляційної скарги через Броварський міськрайонний суд.

Суддя ОСОБА_1

Попередній документ
91070104
Наступний документ
91070106
Інформація про рішення:
№ рішення: 91070105
№ справи: 520/10658/19
Дата рішення: 20.08.2020
Дата публікації: 09.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Броварський міськрайонний суд Київської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях; про звільнення від призначеного покарання з випробовуванням після закінчення іспитового строку
Розклад засідань:
06.07.2020 09:10 Броварський міськрайонний суд Київської області
20.08.2020 09:00 Броварський міськрайонний суд Київської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
БАТЮК В В
суддя-доповідач:
БАТЮК В В
особа, стосовно якої розглядається подання, клопотання, заява:
Мардар Олександр Сергійович