Копія
про залишення заяви без руху
12 серпня 2020 року справа № 542/1770/13-ц
провадження № 6/542/38/20
Новосанжарський районний суд Полтавської області в складі судді Стрельченко Т.Г., розглянувши заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у рішенні Новосанжарського районного суду Полтавської області від 26.12.2013 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до територіальної громади в особі Писарівської сільської ради Новосанжарського району, треті особи ОСОБА_2 , територіальна громада в особі Пологівської сільської ради Новосанжарського району про встановлення факту набуття права власності на житловий будинок з господарськими побудовами та визнання права власності на Ѕ частину спадщини та на Ѕ частину земельної ділянки -
Заявник ОСОБА_1 звернувся до суду із вищевказаною заявою.
Згідно з частиною 1 статті 4 ЦПК України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.
За правилами цивільного процесуального законодавства, позовна заява за формою та змістом повинна відповідати статті 175 ЦПК України, а також вимогам статті 177 цього Кодексу.
У відповідності до частини 1 ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Заява не відповідає вимогам ст.ст. 95, 175 ЦПК України, зокрема:
- в заяві про виправлення описки не зазначено інших осіб, які брали участь у справі, їх повні адреси та засоби зв'язку;
-не долучено копії заяви та додатків для інших учасників справи.
У відповідності до частини 1 ст. 185 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Таким чином, суд приходить до висновку, що дану заяву неможливо прийняти до розгляду без усунення недоліків, а тому її необхідно залишити без руху та надати заявнику строк для усунення вищевказаних недоліків.
Керуючись ст.ст. 95, 175, 185 ЦПК України, -
Заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у рішенні Новосанжарського районного суду Полтавської області від 26.12.2013 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до територіальної громади в особі Писарівської сільської ради Новосанжарського району, треті особи ОСОБА_2 , територіальна громада в особі Пологівської сільської ради Новосанжарського району про встановлення факту набуття права власності на житловий будинок з господарськими побудовами та визнання права власності на Ѕ частину спадщини та на Ѕ частину земельної ділянки - залишити без руху.
Надати заявнику строк для усунення вищевказаних недоліків, який не може перевищувати десять днів з дня отримання копії ухвали суду.
Роз'яснити, що в разі невиконання ухвали суду у встановлений строк, заява буде вважаться неподаною і повернута заявнику.
Копію ухвали направити заявнику.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Суддя Новосанжарського районного суду
Полтавської області Т.Г. Стрельченко