вул. Симона Петлюри, 16/108, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua
"10" серпня 2020 р. Справа № 911/2221/20
Господарський суд Київської області в особі судді Лопатіна А.В. розглянувши матеріали
заяви Публічного акціонерного товариства Акціонерного банку «Укргазбанк», м. Київ
до Публічного акціонерного товариства «Керчгаз», Автономна Республіка Крим,
м. Керч, код ЄДРПОУ 03348130
про банкрутство
встановив:
До господарського суду Київської області від Публічного акціонерного товариства Акціонерного банку «Укргазбанк» надійшла заява про відкриття провадження у справі про банкрутство відносно Публічного акціонерного товариства «Керчгаз».
Приписами частини першої статті 35 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що у разі відсутності підстав для відмови у прийнятті, залишення без руху або для повернення заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство господарський суд приймає заяву до розгляду, про що не пізніше п'яти днів з дня її надходження постановляє ухвалу, в якій зазначаються: дата проведення підготовчого засідання суду; прізвище, ім'я та по батькові арбітражних керуючих, визначених шляхом автоматизованого відбору із застосуванням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України.
10.08.2020 р. судом у встановленому чинним законодавством порядку було зроблено запит щодо надання кандидатур арбітражного керуючого на посаду розпорядника майна Публічного акціонерного товариства «Керчгаз».
У відповідь на вказаний судовий запит через комп'ютерну програми "Діловодство спеціалізованого суду" до господарського суду Київської області надійшла довідка за результатами застосування автоматизованої системи з кандидатурами арбітражних керуючих: Ревункова Віталія Михайловича, Харахаш Світлани Євгенівни, Савченко Богдана Григоровича.
З огляду на викладене, враховуючи відсутність підстав для відмови у прийнятті, залишення без руху або для повернення заяви Публічного акціонерного товариства Акціонерного банку «Укргазбанк» про відкриття провадження у справі про банкрутство Публічного акціонерного товариства «Керчгаз», суд приймає до розгляду вказану заяву та призначає підготовче засідання суду на 30.09.2020 р.
Керуючись ст. 234 Господарського процесуального кодексу України та Кодексом України з процедур банкрутства, суд
ухвалив:
1. Прийняти заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство Публічного акціонерного товариства «Керчгаз» до розгляду.
2. Підготовче засідання суду призначити на "30" вересня 2020 року о 09:30 год.
3. Викликати для участі в засіданні уповноважених представників заявника та боржника.
4. Зобов'язати заявника надати суду в судовому засіданні, що відбудеться "30" вересня 2020 року о 09:30 год. оригінали (для огляду) доданих до заяви про банкрутство копій документів.
5. Зобов'язати боржника у строк до 23.09.2020 р. подати до суду відзив на заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство з доказами його направлення заявнику.
6. Розмістити оголошення на офіційному веб-сайті судової влади України, у відповідності до частини четвертої ст. 122 ГПК України про виклик представника Публічного акціонерного товариства «Керчгаз» в судове засідання, яке відбудеться "30" вересня 2020 року о 09:30 год.
7. Встановити строк до 23.09.2020 р. для подання арбітражними керуючими Ревунковим Віталієм Михайловичем, Харахаш Світланою Євгенівною, Савченко Богданом Григоровичем, кандидатури яких визначено автоматизованою системою з числа осіб, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України до суду заяв щодо участі у даній справі, з долученими до них належним чином завіреними копіями свідоцтв на право зайняття діяльністю арбітражних керуючих, договорів страхування відповідальності арбітражного керуючого та інших документів, передбачених Кодексом України з процедур банкрутства.
8. Учасникам процесу письмові докази, які подаються до господарського суду у відповідності до вимог ст. 80 ГПК України, оформити відповідно до вимог ст. 91 ГПК України, а заяви, клопотання та заперечення - в письмовій формі у відповідності до вимог ст.ст. 169, 170 ГПК України, вимоги, заперечення, аргументи, пояснення та міркування в заявах по суті відповідно до статті 161 ГПК України.
9. Повноваження представників учасників судового процесу мають бути підтверджені довіреністю, оформленою в установленому порядку (засвідченою нотаріально або, якщо довіреність видає юридична особа - підписом її керівника та завірена печаткою цієї організації); у разі представництва інтересів сторони безпосередньо її керівництвом або засновниками - відповідним документом, що підтверджує його призначення або обрання (або засвідчені належним чином витяги з них).
10. Повідомити учасників справи, що інформацію по справі, що розглядається, учасники справи можуть отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://ko.arbitr.gov.ua/sud5012.
Копію ухвали направити заявнику, боржнику, державному реєстратору, органу ДВС за місцезнаходженням боржника, Ревункову В.М., Харахаш С.Є. , Савченко Б.Г. та Центральному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (м. Київ).
Дата підписання 10.08.2020 р.
Суддя А.В. Лопатін