про відкриття апеляційного провадження
29 липня 2020 рокуЛьвівСправа № 1940/1855/18 пров. № А/857/8555/20
Восьмий апеляційний адміністративний суд в складі колегії суддів:
судді-доповідача -Шавеля Р. М.
суддів -Кузьмича С. М.
Улицького В. З.
перевіривши апеляційну скаргу представника адвоката Суп Мар'яни Богданівни, діючої на підставі ордера на надання правової допомоги від імені та в інтересах ОСОБА_1 на рішення Тернопільського окружного адміністративного суду від 04 червня 2020 року щодо перегляду за нововиявленими обставинами судового рішення у справі № 1940/1855/18 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Горішньовигнанської сільської ради Чортківського району Тернопільського району , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, Горішньовигнанська територіальна виборча комісія, про визнання протиправним та скасування рішення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу,
Проаналізувавши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам статті 296 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження, а також відсутні підстави для повернення апеляційної скарги чи відмови у відкритті апеляційного провадження.
З огляду на зазначене, перешкоди для відкриття апеляційного провадження відсутні.
Керуючись статтями 296, 300 Кодексу адміністративного судочинства України,
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою представника адвоката Суп Мар'яни Богданівни, діючої на підставі ордера на надання правової допомоги від імені та в інтересах ОСОБА_1 на рішення Тернопільського окружного адміністративного суду від 04 червня 2020 року щодо перегляду за нововиявленими обставинами судового рішення у справі № 1940/1855/18 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Горішньовигнанської сільської ради Чортківського району Тернопільського району , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, Горішньовигнанська територіальна виборча комісія, про визнання протиправним та скасування рішення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.
Учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом п'ятиденного строку, з урахуванням п. 3 розділу VI «Прикінцеві положення» КАС України, з моменту вручення копії цієї ухвали.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач Р. М. Шавель
судді С. М. Кузьмич
В. З. Улицький