про закриття підготовчого провадження та
призначення справи до судового розгляду
29 липня 2020 р. Справа № 480/2279/20
Суддя Сумського окружного адміністративного суду Воловик С.В., в ході підготовчого провадження по справі №480/2279/20
за позовом ОСОБА_1
до Яструбинської сільської ради Сумського району Сумської області
про визнання протиправним та скасування розпорядження, поновлення на посаді, стягнення компенсації за час вимушеного прогулу,
ОСОБА_1 звернувся з позовною заявою до Яструбинської сільської ради Сумського району Сумської області, в якій просить суд:
- визнати протиправним та скасувати Розпорядження №15 сільського голови Яструбинської сільської ради від 26.03.2020;
- поновити ОСОБА_1 на посаді землевпорядника сільської ради;
- стягнути з Яструбинської сільської ради Сумського району Сумської області на користь позивача середній заробіток за час вимушеного прогулу.
Ухвалою суду від 13.04.2020 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі №480/2279/20, призначено справу до розгляду за правилами загального позовного провадження у підготовчому засіданні на 13.05.2020 о 12 год. 00 хв.
Під час підготовчого провадження на виконання ст.162 Кодексу адміністративного судочинства, відповідачу встановлений строк для подання відзиву на позовну заяву, а позивачу, відповідно, відповіді на відзив та письмових пояснень щодо позову.
Відповідачем, 05.06.2020 до канцелярії суду надано відзив на позовну заяву, копія якого одночасно направлена на адресу позивача.
Ухвалою суду від 13.05.2020, занесеною до протоколу, задоволено клопотання представника відповідача та відкладено підготовче засідання на 09.06.2020 о 10 год. 00 хв.
Ухвалою суду від 09.06.2020, занесеною до протоколу, для надання часу на подання відповіді на відзив, відкладено підготовче засідання на 22.06.2020 о 10 год. 00 хв.
22.06.2020 позивачем до канцелярії суду надано відповідь на відзив, копія якої одночасно направлена на адресу відповідача.
Ухвалою суду від 22.06.2020, занесеною до протоколу, оголошено перерву у підготовчому засіданні до 12 год. 00 хв. 29.07.2020.
Спір до судового розгляду між сторонами врегулювати не вдалося
В порядку підготовки справи до судового розгляду судом вирішені всі питання, передбачені ч.2 ст. 180 КАС України, а тому з метою забезпечення всебічного та об'єктивного розгляду і вирішення даної адміністративної справи протягом розумного строку, суд вважає за можливе перейти до розгляду справи по суті.
Керуючись ст.ст. 182, 183 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
1. Закрити підготовче провадження по справі №480/2279/20 за позовом ОСОБА_1 до Яструбинської сільської ради Сумського району Сумської області про визнання протиправним та скасування розпорядження, поновлення на посаді, стягнення компенсації за час вимушеного прогулу.
2. Призначити справу до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні в приміщенні Сумського окружного адміністративного суду на "12" серпня 2020 року о 11 год. 00 год. (за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 159, зал. 205).
3. З'ясування обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, та порядок дослідження доказів, якими вони обґрунтовуються, під час розгляду справи по суті розпочати в порядку передбаченому КАС України, а саме із вступного слова учасників справи, дослідження письмових доказів.
4. Справа розглядатиметься суддею одноособово.
5. В судове засідання викликати учасників справи.
6. Копію ухвали направити учасникам справи.
7. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя С.В. Воловик