справа № 761/40222/19 головуючий у суді І інстанції Макаренко І.О.
провадження № 22-ц/824/9379/2020 суддя-доповідач у суді ІІ інстанції Березовенко Р.В.
23 липня 2020 року м. Київ
Київський апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати в цивільних справах:
Судді-доповідача Березовенко Р.В.,
суддів: Лівінського С.В., Нежури В.А.,
розглянувши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою Акціонерного товариства «ВТБ БАНК», поданою уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію АТ «ВТБ БАНК» - Стрюковою І.О., на рішення Шевченківського районного суду м. Києва від 21 квітня 2020 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «ВТБ БАНК» про захист права,-
Ухвалою Київського апеляційного суду від 22 червня 2020 року відкрито апеляційне провадження у справі та надано учасникам справи строк для подачі відзиву на апеляційну скаргу. 15 липня 2020 року до суду надійшов відзив ОСОБА_1 , поданий представником - ОСОБА_2 ..
Згідно вимог ч. 1 ст. 365 ЦПК України у порядку підготовки справи до апеляційного розгляду суддею-доповідачем з'ясовано питання про склад учасників судового процесу, визначено характер спірних правовідносин і закон, який їх регулює, з'ясовано обставини, на які посилаються учасники справи як на підставу своїх вимог і заперечень, вирішено інші питання, пов'язані із забезпеченням апеляційного розгляду справи.
Згідно ст. 369 ЦПК України апеляційні скарги на рішення суду у справах з ціною позову менше ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб розглядаються судом апеляційної інстанції без повідомлення учасників справи. З урахуванням конкретних обставин справи суд апеляційної інстанції може розглянути апеляційні скарги, зазначені в частинах першій та другій цієї статті, у судовому засіданні з повідомленням (викликом) учасників справи.
Враховуючи викладене, зважаючи на обставини справи, дану апеляційну скаргу слід розглядати з повідомленням учасників справи.
Керуючись ст.ст. 365, 366, 369 ЦПК України, колегія суддів, -
Закінчити проведення підготовчих дій.
Призначити справу до розгляду у суді апеляційної інстанції на 21 вересня 2020 року о 11 годині 15 хвилин в приміщенні Київського апеляційного суду (вул. Солом'янська, 2-а, м. Київ) з повідомленням учасників справи.
Суддя-доповідач: Р.В. Березовенко
Судді: С.В. Лівінський
В.А. Нежура