про відкриття провадження в адміністративній справі
21 липня 2020 р. № 400/2903/20
м. Миколаїв
Суддя Миколаївського окружного адміністративного суду Лісовська Н. В., ознайомившись із
заявоюГоловного управління ДПС у Миколаївській області, вул. Лягіна, 6, м. Миколаїв, 54001
до відповідачатовариства з обмеженою відповідальністю ТК "Логітек", вул. Центральна, 1, с. Галицинове, Вітовський район, Миколаївська область, 57286
пропідтвердження обґрунтованості повного адміністративного арешту майна на підставі Податкового кодексу України,
(предмет та підстава позову)
Зазначений спір, згідно зі статтею 19 Кодексу адміністративного судочинства України, належить до юрисдикції адміністративних судів та має розглядатися в порядку адміністративного судочинства.
Заяву подано з додержанням вимог ст. 283 Кодексу адміністративного судочинства України.
Враховуючи викладене, керуючись ст. 283 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
1. Відкрити провадження в адміністративній справі.
2. Справу належить розглядати за правилами ст. 283 КАС України.
3. Справа розглядатиметься суддею Н. В. Лісовська одноособово.
4. Призначити судове засідання на 22 липня 2020 р. - 9:00 год., яке відбудеться в приміщенні Миколаївського окружного адміністративного суду за адресою: вул. Декабристів 41/10, м. Миколаїв, 54001, тел. (0512) 53-31-80, факс (0512) 53-31-81.
5. Інформацію по справі можна отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: www.adm.mk.court.gov.ua
6. Копії цієї ухвали направити учасникам справи.
7. Звернути увагу сторін на наступне:
- надані суду копії матеріалів та докази повинні бути належним чином засвідчені;
- представники сторін, які братимуть участь в адміністративному процесі, повинні мати належним чином оформлені повноваження (оригінал довіреності, ордеру, інших документів та їх копії у справу).
8. Ухвала про відкриття провадження у справі оскарженню не підлягає.
Суддя Н. В. Лісовська