16 липня 2020 року м. Дніпросправа № 804/19537/14
Третій апеляційний адміністративний суд
у складі колегії суддів: головуючого - судді Мельника В.В. (доповідач),
суддів: Чепурнова Д.В., Сафронової С.В.,
перевіривши на відповідність вимогам КАС України матеріали апеляційної скарги Дніпровської митниці Держмитслужби
на ухвалу Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 06 травня 2020 року про встановлення способу та порядку виконання судового рішення по справі
за позовом ОСОБА_1
до Державної фіскальної служби України, Дніпропетровської митниці Державної фіскальної служби, Державної митної служби України
про визнання протиправним наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, зобов'язання вчинити певні дії, -
Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 06 травня 2020 року встановлено спосіб та порядок виконання рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 12 березня 2020 року по справі №804/19537/14.
Не погоджуючись з ухвалою суду першої інстанції, Дніпровська митниця Держмитслужби подала апеляційну скаргу.
Ухвалою Третього апеляційного адміністративного суду від 24 червня 2020 року апеляційну скаргу Дніпровської митниці Держмитслужби залишено без руху та надано строк десять днів з моменту отримання заявником копії ухвали про залишення апеляційної скарги без руху для усунення недоліків апеляційної скарги шляхом подання до суду апеляційної інстанції документу про сплату судового збору у розмірі 2102 грн.
У межах строку для усунення недоліків на адресу Третього апеляційного адміністративного суду від заявника апеляційної скарги надійшла заява про усунення недоліків з платіжним дорученням від 13.07.2020 року №1535 про сплату судового збору у розмірі 2102 грн.
Перевіривши зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України судом встановлено, що в програмі Діловодство спеціалізованого суду в розділі "Реєстр підтверджень оплат із Казначейства" є підтвердження сплати заявником апеляційної скарги судового збору за подання апеляційної скарги у справі №804/19537/14 у розмірі 2102 грн.
Разом з цим, суд апеляційної інстанції бере до уваги те, що, з урахуванням п. 3 Прикінцевих положень КАС України (в редакції зі змінами внесеними Законом України від 30 березня 2020 року №540-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)»), Дніпровською митницею Держмитслужби не пропущено строк на апеляційне оскарження ухвали Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 06 травня 2020 року.
Отже, апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 296 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку, визначеного ст. 297 КАС України, і строків апеляційного оскарження, передбачених ст. 295 КАС України.
З огляду на зазначене, перешкоди для відкриття провадження у справі відсутні.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 293, 295-297, 300 Кодексу адміністративного судочинства України суд, -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Дніпровської митниці Держмитслужби на ухвалу Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 06 травня 2020 року по справі №804/19537/14 за позовом ОСОБА_1 до Державної фіскальної служби України, Дніпропетровської митниці Державної фіскальної служби, Державної митної служби України про визнання протиправним наказу про звільнення, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, зобов'язання вчинити певні дії.
Запропонувати учасникам справи до 30.07.2020 року подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу разом з доказами надсилання (надання) його копії (з копіями доданих до нього документів) іншим учасникам справи. В цей же строк сторони та учасники апеляційного розгляду можуть подати свої заперечення щодо поданих заяв чи клопотань, якщо такі містяться в апеляційній скарзі.
Надіслати учасникам справи копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів (за наявності) разом з ухвалою про відкриття апеляційного провадження у справі та інформацію про їх права та обов'язки, додані до вказаної ухвали.
Роз'яснити учасникам справи, що у відзиві на апеляційну скаргу може міститися клопотання особи про розгляд справи за її участі. За відсутності такого клопотання вважається, що особа не бажає брати участі у судовому засіданні суду апеляційної інстанції.
Розгляд справи здійснювати в приміщені Третього апеляційного адміністративного суду за адресою: м. Дніпро, вул. Василя Жуковського, 23.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не може бути оскаржена в касаційному порядку.
Головуючий - суддя В.В. Мельник
суддя Д.В. Чепурнов
суддя С.В. Сафронова