Ухвала від 14.07.2020 по справі 240/8315/20

ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про відкриття спрощеного позовного провадження

без повідомлення учасників справи

14 липня 2020 року м. Житомир справа № 240/8315/20

категорія 112010200

Суддя Житомирського окружного адміністративного суду Капинос О.В., розглядаючи позовну заяву Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області вул. О.Ольжича, 7,Житомир,10003 до Селянсько-фермерського господарства "Хмельове" вул. Дзержинського, 53 А,Гришківці,Бердичівський район, Житомирська область,13337 про стягнення заборгованості,

встановив:

До Житомирського окружного адміністративного суду звернулося Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області вул. О.Ольжича, 7,Житомир,10003 із позовом до Селянсько-фермерського господарства "Хмельове" вул. Дзержинського, 53 А,Гришківці,Бердичівський район, Житомирська область,13337 , про стягнення заборгованості, з підстав відшкодування витрат на пільгову доставку пенсій .

Зазначений спір згідно зі статтею 19 Кодексу адміністративного судочинства України, належить до юрисдикції адміністративних судів і підлягає розгляду у порядку адміністративного судочинства за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи у відповідності до статті 262 Кодексу адміністративного судочинства України.

Позовна заява подана у порядку передбаченому статтею 168 Кодексу адміністративного судочинства України та відповідає вимогам статей 160, 161, 172 Кодексу адміністративного судочинства України.

Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених Кодексом адміністративного судочинства України немає.

Керуючись статтями 19, 20, 160, 161, 171, 243, 248, 262 Кодексу адміністративного судочинства України,

ухвалив:

Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження в адміністративній справі за позовом Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області вул. О.Ольжича, 7,Житомир,10003 до Селянсько-фермерського господарства "Хмельове" вул. Дзержинського, 53 А,Гришківці,Бердичівський район, Житомирська область,13337 про стягнення заборгованості.

Справа буде розглядатися за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.

Встановити відповідачу строк для подання відзиву на позов протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення відповідачу ухвали про відкриття провадження у справі.

Копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана іншим учасникам справи одночасно з надісланням відзиву до суду.

У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Відповідач у строк встановлений для подання відзиву, а позивач не пізніше п'яти днів з дня отримання відзиву мають право подати до суду клопотання, про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін.

Встановлений судом строк продовжується до закінчення встановленого Кабінетом Міністрів України карантину, пов'язаного із запобіганням поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) .

Учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається, в мережі Інтернет за адресою: http://court.gov.ua/fair/sud0670/

Ухвала суду набирає законної сили негайно після підписання та не оскаржується.

Суддя О.В. Капинос

Попередній документ
90389168
Наступний документ
90389170
Інформація про рішення:
№ рішення: 90389169
№ справи: 240/8315/20
Дата рішення: 14.07.2020
Дата публікації: 16.07.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Житомирський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (04.06.2020)
Дата надходження: 04.06.2020
Предмет позову: стягнення заборгованості