Ухвала від 10.07.2020 по справі 540/1655/20

ХЕРСОНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

10 липня 2020 р. м. ХерсонСправа № 540/1655/20

Суддя Херсонського окружного адміністративного суду Войтович І.І., вивчивши матеріали адміністративної справи за позовом Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до в.о. начальника Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки, Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки. Державної служби України з безпеки на транспорті, про визнання протиправною та скасування постанови про застосування адміністративно-господарського штрафу,

встановив:

Позивач звернувся до суду з вказаним адміністративним позовом, у якому просить: визнати протиправним та скасувати постанову в.о. начальника Чорноморського міжрегіонального управління Державної служби України з безпеки на транспорті Пархоменко Т.В. № 171458 від 16.06.2020 про застосування до фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 адміністративно - господарського штрафу у розмірі 17 000,00 грн. (одна вимога на трьох відповідачів одночасно).

30.06.2020, ухвалою суду позовна заява залишена без руху та позивачу встановлено строк для усунення вказаних недоліків не пізніше десяти днів з дня закінчення дії карантину, пов'язаного із запобіганням поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), шляхом подання до суду: уточненого складу учасників справи або уточнення позовних вимог, з врахуванням висновків викладених у даній ухвалі суду.

06.07.2020, позивачем на виконання ухвали суду від 30.06.2020, подано до суду позовну заяву з уточненими позовними вимогами, а саме:

- визнати протиправною та скасувати постанову в.о. начальника Чорноморського міжрегіонального управління Державної служби України з безпеки на транспорті Пархоменко Т.В. № 171458 від 16.06.2020 про застосування до фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 адміністративно - господарського штрафу у розмірі 17 000,00 грн.

Суд зазначає, що оскаржувана постанова винесена Чорноморським міжрегіональним управлінням Укртрансбезпеки, проте в поданих уточненнях, позивач зазначає відповідачем - Державну службу України з безпеки на транспорті.

Також, суд звертає увагу позивача на те, що ним додано два примірники позовної заяви, проте на одному з них відсутній підпис позивача.

Враховуючи зазначене, суд дійшов висновку, що станом на 10.07.2020, ухвала суду від 30.06.2020, виконана позивачем частково.

Відповідно до ч.2 ст.121 КАС України встановлений судом процесуальний строк може бути продовжений судом за заявою учасника справи, поданою до закінчення цього строку, чи з ініціативи суду.

Таким чином, з метою недопущення порушень прав позивача на справедливий суд та з урахуванням положень ст.121 КАС України, суд вважає за можливе продовжити, встановлений ухвалою суду процесуальний строк для усунення недоліків позовної заяви, шляхом подання до суду уточнених позовних вимог із визначенням складу учасників справи.

Керуючись ст.ст.121, 243, 248 КАС України,

ухвалив:

Продовжити позивачу строк усунення недоліків позовної заяви, встановлений ухвалою Херсонського окружного адміністративного суду від 30.06.2020.

Позивачу усунути недоліки позовної заяви протягом десяти днів з дня закінчення дії карантину, пов'язаного із запобіганням поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

Відповідно до пункту 3 розділу VI "Прикінцеві положення" КАС України, під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), строки, визначені статтями 47, 79, 80, 114, 122, 162, 163, 164, 165, 169, 177, 193, 261, 295, 304, 309, 329, 338, 342, 363 цього Кодексу, а також інші процесуальні строки щодо зміни предмета або підстави позову, збільшення або зменшення розміру позовних вимог, подання доказів, витребування доказів, забезпечення доказів, а також строки звернення до адміністративного суду, подання відзиву та відповіді на відзив, заперечення, пояснень третьої особи щодо позову або відзиву, залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви, пред'явлення зустрічного позову, розгляду адміністративної справи, апеляційного оскарження, розгляду апеляційної скарги, касаційного оскарження, розгляду касаційної скарги, подання заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими або виключними обставинами продовжуються на строк дії такого карантину.

Після усунення недоліків позовної заяви документи до суду направляти із вказівкою на номер справи №540/1655/20 та зазначенням прізвища судді, який прийняв ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

У разі невиконання цієї ухвали, позовна заява буде вважатися неподаною та повернута позивачу.

Ухвала окремо не оскаржується.

Суддя Войтович І.І.

Попередній документ
90319023
Наступний документ
90319025
Інформація про рішення:
№ рішення: 90319024
№ справи: 540/1655/20
Дата рішення: 10.07.2020
Дата публікації: 13.07.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Херсонський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо; дорожнього руху, транспорту та перевезення пасажирів, з них; транспорту та перевезення пасажирів