Судовий наказ від 10.07.2020 по справі 332/1502/20

Заводський районний суд м. Запоріжжя

Справа № 332/1502/20

Провадження №:2-н/332/93/20

СУДОВИЙ НАКАЗ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 липня 2020 р. суддя Заводського районного суду м. Запоріжжя Шалпегіна О.Л., розглянувши заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ» про видачу судового наказу за вимогою про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за поставлений природний газ.

Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 168 ЦПК України суд під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.

Керуючись ст.ст. 167-168 ЦПК України, -

НАКАЗ УЮ:

Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 ) на користь ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ» (місцезнаходження: м. Запоріжжя, вул. Заводська, буд. 7, ідентифікаційний номер юридичної особи 39587271, п/р НОМЕР_2 філія - Запорізьке обласне управління АТ «Ощадбанк», МФО 313957) заборгованість за поставлений природний газ за період з 01.09.2018 по 04.01.2020 в розмірі 19566 (дев'ятнадцять тисяч п'ятсот шістдесят шість) грн. 48 коп.

Стягнути з ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 ) на користь ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЗАПОРІЖГАЗ ЗБУТ» (місцезнаходження: м. Запоріжжя, вул. Заводська, буд. 7, ідентифікаційний номер юридичної особи 39587271, п/р НОМЕР_3 ПАТ АТ «Кліринговий Дім» м. Київ, МФО 300647) судовий збір у сумі 210 (двісті десять) грн. 20 коп.

Суддя О.Л. Шалпегіна

Згідно з ч. 1 ст. 170 ЦПК України, боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4, 5 частини першої статті 161 цього Кодексу. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.

Відповідно до ч. 1 ст. 172 ЦПК України, у разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п'яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4 і 5 частини першої статті 161 цього Кодексу, коли судовий наказ набирає законної сили у день його видачі.

Протягом п'яти днів з дня набрання судовим наказом законної сили суд надсилає його копію (текст) стягувачу відповідно до ч. 2 ст. 172 ЦПК України.

Текст судового наказу розміщений в мережі Інтернет за посиланням: www.reyestr.court.gov.ua.

Судовий наказ набрав законної сили «______»____________ 2020 року.

Судовий наказ видано стягувачеві «_____» ______________2020 року.

Строк пред'явлення судового наказу до виконання до «____» ________ _____ року.

Суддя О.Л. Шалпегіна

Попередній документ
90315580
Наступний документ
90315582
Інформація про рішення:
№ рішення: 90315581
№ справи: 332/1502/20
Дата рішення: 10.07.2020
Дата публікації: 13.07.2020
Форма документу: Судовий наказ
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Заводський районний суд м. Запоріжжя
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи наказного провадження; Справи щодо стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (19.10.2020)
Дата надходження: 30.06.2020
Предмет позову: про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за поставлений природний газ
Учасники справи:
головуючий суддя:
ШАЛПЕГІНА ОЛЬГА ЛЕОНІДІВНА
суддя-доповідач:
ШАЛПЕГІНА ОЛЬГА ЛЕОНІДІВНА
боржник:
Блащик Дмитро Анатолійович
заявник:
ТОВ "Запоріжгаз Збут"
представник заявника:
Заєзжай Андрій Юрійович