Ухвала від 08.07.2020 по справі 521/10435/20

Справа № 521/10435/20

Номер провадження:1-кс/521/3257/20

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 липня 2020 року м. Одеса

Слідчий суддя Малиновського районного суду м. Одеси ОСОБА_1 розглянувши клопотання слідчого СВ Хмельницького ВП Малиновьского ВП в м. Одесі ГУНП в Одеській області ОСОБА_2 погоджене прокурором Одеської місцевої прокуратури №2 ОСОБА_3 про арешт майна по кримінальному провадженню № 1202016147000059, внесеному до ЄРДР 01.06.2020 року за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України,

ВСТАНОВИЛА:

02.07.2020 року слідчий звернувся до слідчого судді Малиновського районного суду м. Одеси з клопотанням про арешт майна. Мотивував клопотання тим, що у її провадженні знаходяться матеріали досудового розслідування № 1202016147000059. В ході проведення слідчих дій та оперативно-розшукових заходів було встановлено, що 01.07.2020 року близько 02 години біля будинку АДРЕСА_1 ОСОБА_4 на ґрунті неприязних відносин кухонним ножем нанесла декілька ударів в область живота та грудної клітини ОСОБА_5 , спричинивши їй тілесні ушкодження. Також один зі свідків вказав працівникам поліції, що жінка, якою були спричинені тілесні ушкодження потерпілій, забігла у двір будинку АДРЕСА_2 .

01.07.2020 року слідчим невідкладно було проведено обшук житла ОСОБА_4 за адресою АДРЕСА_3 . При цьому було виявлено та вилучено 3 кухонні ножі, футболку з плямами бурого кольору, шорти джинсові, тапки, тобто речі, що мають значення для досудового розслідування та можуть бути доказами у кримінальному провадженні.

Відповідно до ч.3 ст. 170 КПК України арешт може бути накладено на рухоме і нерухоме майно, майнові права інтелектуальної власності, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковому вигляді, цінні папери, корпоративні права, які перебувають у власності підозрюваного, обвинуваченого або осіб, які в силу закону несуть цивільну відповідальність за шкоду, завдану діяннями підозрюваного, обвинуваченого або неосудної особи, яка вчинила суспільно небезпечне діяння, і перебувають у нього або в інших фізичних, або юридичних осіб з метою можливої конфіскації майна або цивільного позову.

При вирішені питання про арешт майна слідчий суддя враховує: правову підставу для арешту майна; достатність доказів, що вказують на вчинення особою кримінального правопорушення; можливий розмір шкоди, завданої кримінальним правопорушенням, та можливого цивільного позову; наслідки арешту майна для інших осіб; розумність та співрозмірність обмеження права власності завданням кримінального провадження.

Слідчий суддя вважає, що потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права власника майна, оскільки без застосування вказаного заходу забезпечення кримінального провадження не можливо виконати завдання кримінального провадження в частині захисту суспільства та держави від кримінальних правопорушень.

Так, слідчий суддя вважає за можливе накласти арешт на майно, вилучене в ході обшуку приміщення, яке розташоване за адресою: АДРЕСА_3 , яке мало місце 01.07.2020.

Керуючись ст.ст. 132, 170, 172, 173, 175 КПК України, слідчий суддя

УХВАЛИЛА:

Клопотання слідчого СВ Хмельницького ВП Малиновьского ВП в м. Одесі ГУНП в Одеській області ОСОБА_2 погоджене прокурором Одеської місцевої прокуратури №2 ОСОБА_3 про арешт майна по кримінальному провадженню № 1202016147000059, внесеному до ЄРДР 01.06.2020 року за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України - задовольнити.

Накласти арешт на майно, яке було вилучено 01.07.2020 за адресою: АДРЕСА_3 , під час обшуку приміщення , а саме:

1) кухонний ніж з рукояткою чорного кольору (довжина леза приблизно 10 см., довжина рукоятки приблизно 8 см);

2) кухонний ніж з рукояткою білого кольору (довжина леза приблизно 15 см., довжина рукоятки приблизно 10 см);

3) кухонний ніж з рукояткою чорно-білого кольору (довжина леза приблизно 12 см., довжина рукоятки приблизно 8 см);

4) футболку чорного кольору з білим написом «Puma», які містить на собі плями бурого кольору;

5)шорти джинсові;

6)тапки білого кольору з помаранчевими вставками.

Майно, на яке накладено арешт, передати на зберігання відповідно до «Порядку зберігання речових доказів стороною обвинувачення, їх реалізації, технологічної переробки, знищення, здійснення витрат, пов'язаних з їх зберіганням і пересиланням, схоронності тимчасово вилученого майна під час кримінального провадження», затвердженого Постановою Кабінету міністрів України № 1104 від 19.11.2012 року.

Копію ухвали надіслати слідчому, прокурору.

Ухвала слідчого судді набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.

Апеляційна скарга, на ухвалу слідчого судді, може бути подана протягом п'яти днів з дня її оголошення.

Слідчий суддя: ОСОБА_1

Попередній документ
90302507
Наступний документ
90302509
Інформація про рішення:
№ рішення: 90302508
№ справи: 521/10435/20
Дата рішення: 08.07.2020
Дата публікації: 05.06.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Хаджибейський районний суд міста Одеси
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про; арешт майна