Ухвала від 08.07.2020 по справі 2540/2840/18

УХВАЛА

08 липня 2020 року

Київ

справа №2540/2840/18

адміністративне провадження №К/9901/9526/19

Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду Білак М.В., провівши підготовчі дії по призначенню до касаційного розгляду справи за касаційною скаргою Центральної військово-лікарської комісії Державної прикордонної служби України на рішення Чернігівського окружного адміністративного суду від 5 листопада 2018 року та постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 26 лютого 2019 року у справі №2540/2840/18 за позовом ОСОБА_1 до Центральної військово-лікарської комісії Державної прикордонної служби України третя особа: Комунальний медичний заклад «Обласний центр медико-соціальної експертизи» Чернігівської обласної ради про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії,

УСТАНОВИВ:

Ухвалою Верховного Суду від 10 квітня 2019 року відкрито касаційне провадження за вказаною касаційною скаргою у цій адміністративній справі.

Розпорядженням заступника керівника апарату Верховного Суду - керівника секретаріату Касаційного адміністративного суду від 20 червня 2019 року №796/0/78-19 у зв'язку зі зміною спеціалізації та введенням до іншої судової палати судді-доповідача у цій справі призначено повторний автоматизований розподіл вказаної касаційної скарги.

Відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 21 червня 2019 року визначено такий склад колегії суддів: головуючий суддя: Білак М.В., судді: Загороднюк А.Г., Калашнікова О.В.

Зазначене є підставою для прийняття справи до провадження та подальшого її розгляду.

За правилами пункту 5 частини першої статті 340 КАС України суддя-доповідач в порядку підготовки справи до касаційного розгляду вирішує інші питання, необхідні для касаційного розгляду справи.

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 345 КАС України судочинства України у разі відсутності клопотань від усіх учасників справи про розгляд справи за їх участю, суд касаційної інстанції може розглянути справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.

Суддею-доповідачем згідно із статтею 340 КАС України проведені необхідні дії з підготовки справи до касаційного розгляду.

Враховуючи відсутність клопотань усіх учасників справи про розгляд справи за їх участю, справа може бути розглянута в порядку письмового провадження за наявними у ній матеріалами.

Керуючись статтями 340, 345 КАС України,

УХВАЛИВ:

Справу №2540/2840/18 прийняти до провадження.

Підготовчі дії у справі закінчити.

Справу призначити до розгляду в письмовому провадженні, який відбудеться у Касаційному адміністративному суді у складі Верховного Суду, без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею і не оскаржується.

...........................

М.В. Білак,

Суддя Верховного Суду

Попередній документ
90264650
Наступний документ
90264652
Інформація про рішення:
№ рішення: 90264651
№ справи: 2540/2840/18
Дата рішення: 08.07.2020
Дата публікації: 09.07.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Касаційний адміністративний суд Верховного Суду
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо; охорони здоров’я, з них; медико-соціальної експертизи
Розклад засідань:
13.08.2020 10:30 Чернігівський окружний адміністративний суд