Рішення від 02.07.2020 по справі 285/2301/20

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна і резолютивна частини)

Справа № 285/2301/20

провадження у справі № 2-о/0285/73/20

02 липня 2020 року м. Новоград-Волинський

Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області в складі:

головуючого судді…………...........Васильчук Л. Й.,

секретаря…………………………...Бенрот Ю. А.

заявника……………………………Нефідової З. М.,

представника заявника…………… ОСОБА_1 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Новограді-Волинському

за правилами окремого провадження цивільну справу

за заявою ОСОБА_2 , ОСОБА_3 ,

заінтересована особа: ОСОБА_4

про видачу обмежувального припису,

ВСТАНОВИВ:

У відповідності до положень ст.259 ЦПК України, суд вважає за можливе оголосити вступну та резолютивну частини рішення, відклавши складання повного його тексту.

Керуючись ст.ст. 12, 13, 76-83, 259, 294, 350-5 - 350-8, 354-355, Перехідними положеннями ЦПК України, Законом України «Про запобіганню та протидію домашньому насильству», суд , -

УХВАЛИВ:

Заяву задовольнити.

Видати обмежувальний припис строком 6 (шість) місяців, яким ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , визначити заходи тимчасового обмеження його прав, а саме:

заборонити перебувати в місці спільного проживання з ОСОБА_2 , ОСОБА_3 за адресою: АДРЕСА_1 ;

заборонити наближатися на 100 метрів до місць частого відвідування ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , а саме:

місця проживання - АДРЕСА_1 ;

місця роботи - Новоград-Волинський ДНЗ №1 “Джерельце” за адресою АДРЕСА_2 . АДРЕСА_1 ;

заборонити особисто і через третіх осіб розшукувати ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , якщо вони за власним бажанням перебувають у місці, невідомому ОСОБА_4 , переслідувати та в будь- який спосіб спілкуватися з ними;

заборонити вести листування, телефонні переговори (в тому числі надсилати смс- повідомлення) з ОСОБА_2 , ОСОБА_3 або контактувати з ними через інші засоби зв'язку особисто і через третіх осіб.

Копію рішення направити до Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП в Житомирській області для взяття ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 на профілактичний облік.

Рішення суду підлягає негайному виконанню, а його оскарження не зупиняє його виконання.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку шляхом подачі апеляційної скарги до Житомирського апеляційного суду протягом 30 (тридцяти) днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частину судового рішення зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення або ухвалу суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження.

У відповідності до п.п. 15.5) п.п.15 п. 1 Розділу ХІІІ Перехідних Положень ЦПК України, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи через відповідні суди, а саме Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області.

Дата виготовлення повного тексту рішення - 06 липня 2020 року.

Головуючий суддя Л. Й. Васильчук

Попередній документ
90185981
Наступний документ
90185983
Інформація про рішення:
№ рішення: 90185982
№ справи: 285/2301/20
Дата рішення: 02.07.2020
Дата публікації: 06.07.2020
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Звягельський міськрайонний суд Житомирської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи окремого провадження; Справи про видачу і продовження обмежувального припису
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (02.07.2020)
Дата надходження: 30.06.2020
Предмет позову: видача обмежувального припису