Справа № 166/1113/16-к
Провадження № 1-кп/170/2/20
про проведення підготовчого судового засідання в режимі відеоконференції
03 липня 2020 року смт. Шацьк
Суддя Шацького районного суду Волинської області ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 у відкритому підготовчому судовому засідання в залі суду в смт Шацьк, та в режимі відеоконференції під час трансляції з Ратнівського районного суду Волинської області, розглянувши клопотання прокурора ОСОБА_3 про проведення підготовчого судового засідання у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР 04.09.2015 року за №12015030170000258, відносно ОСОБА_4 , за обвинуваченням у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України, в режимі відеоконференції
Шацьким районним судом Волинської області здійснюється вказане кримінальне провадження.
Прокурор ОСОБА_3 заявила клопотання про проведення підготовчого судового засідання у вказаному кримінальному провадженні в режимі відеоконференції під час трансляції з Ратнівського районного суду Волинської області та з Камінь-Каширського районного суду Волинської області. Клопотання обгрунтоване певними труднощами безпосередньо прибути в підготовче судове засідання в кримінальному провадженні, у зв'язку із зайнятістю в інших судових процесах та віддаленим місцем розгляду кримінального провадження №12015030170000258 відносно ОСОБА_4 , а також для забезпечення захисту обвинуваченого.
Відповідно до ч. 2 ст. 336 КПК України суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження. У разі якщо сторона кримінального провадження чи потерпілий заперечує проти здійснення дистанційного судового провадження, суд може ухвалити рішення про його здійснення лише вмотивованою ухвалою, обґрунтувавши в ній прийняте рішення.
Враховуючи викладене, з метою вжиття заходів для забезпечення оперативності судового провадження, клопотання прокурора слід задовольнити, провести підготовче судове засідання в кримінальному провадженні №12015030170000258 в режимі відеоконференції під час трансляції з Ратнівського районного суду Волинської області та з Камінь-Каширського районного суду Волинської області.
Керуючись статтями 336, 372 КПК України, суд
Клопотання прокурора ОСОБА_3 задовольнити.
Провести підготовче судове засідання в кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР 04.09.2015 року за №12015030170000258, відносно ОСОБА_4 , за обвинуваченням у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України, 09 вересня 2020 року о 10 год. в режимі відеоконференції під час трансляції з Ратнівського районного суду Волинської області та з Камінь-Каширського районного суду Волинської області.
Доручити Ратнівському районному суду Волинської області забезпечити проведення відеоконференції 09 вересня 2020 року о 10 год. в приміщенні суду за адресою: вул. Центральна 17, смт. Ратне Волинська область, за участю прокурора Ратнівського відділу Ковельської місцевої прокуратури Волинської області.
Доручити Камінь-Каширському районному суду Волинської області забезпечити проведення відеоконференції 09 вересня 2020 року о 10 год. в приміщенні суду за адресою: вул. Воля, 13, м. Камінь-Каширський Волинської області, за участю захисника обвинуваченого ОСОБА_4 адвоката ОСОБА_5 .
Доручити службовим особам Ратнівського районного суду Волинської області, Камінь-Каширського районного суду Волинської області, згідно з вимогами ч. 4 ст. 336 КПК України, перевірити документи учасників судового провадження, що посвідчують особу.
Копію ухвали направити в Ратнівський районний суд Волинської області, Камінь-Каширський районний суд Волинської області для виконання, прокурору Ратнівського відділу Ковельської місцевої прокуратури Волинської області, обвинуваченому ОСОБА_4 , захиснику адвокату ОСОБА_5 , потерпілому ОСОБА_6 для відома.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя /підпис/ ОСОБА_1 Згідно з оригіналом Суддя Шацького районного суду Волинської області ОСОБА_1