Ухвала від 30.06.2020 по справі 910/7295/20

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

0,2

УХВАЛА

30.06.2020Справа № 910/7295/20

Суддя господарського суду міста Києва Пінчук В.І., розглянувши матеріали позовної заяви

за позовом Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Інженерний-4"

до 1. Київської міської ради

2. Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Печерського району міста Києва

3. Печерської районної в місті Києві державної адміністрації

про усунення перешкод у користуванні майном

ВСТАНОВИВ:

Позивач - Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Інженерний-4" звернувся до господарського суду з позовом до відповідачів - Київської міської ради, Комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Печерського району міста Києва, Печерської районної в місті Києві державна адміністрація про усунення перешкод у користуванні майном відповідно до вимог Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України.

Ухвалою господарського суду м. Києва від 27.05.2020 р. позовна заява була залишена без руху на підставі ч. 1 ст. 174 ГПК України у зв'язку із тим, що позивачем до матеріалів позовної заяви не був доданий опис вкладення у цінний лист.

Позивач повинен був усунути недоліки протягом 5 днів з моменту отримання ухвали про залишення позовної заяви без руху.

Відповідно до ч. 4 ст. 174 ГПК України, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою.

Разом з тим, позивач вимоги ухвали суду від 27.05.2020 р. не виконав, вказані недоліки у встановлений строк не усунув, а тому суд вважає за необхідне повернути позовну заяву без розгляду.

За таких обставин вказана позовна заява підлягає поверненню на підставі ч. 4 ст. 174 ГПК України.

Керуючись ст. 162, ч. 4 ст. 174, ст. ст. 232-235 ГПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Інженерний-4" повернути без розгляду.

Звернути увагу позивача, що згідно ч. 8 ст. 174 ГПК України повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення недоліків.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена відповідно до вимог ст. ст. 256-258 ГПК України.

Суддя В.І.Пінчук

Попередній документ
90175601
Наступний документ
90175603
Інформація про рішення:
№ рішення: 90175602
№ справи: 910/7295/20
Дата рішення: 30.06.2020
Дата публікації: 06.07.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд міста Києва
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі); про приватну власність; щодо усунення перешкод у користуванні майном
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (26.05.2020)
Дата надходження: 26.05.2020
Предмет позову: про усунення перешкод у користуванні та розпорядженні приміщеннями