01.06.2020
Справа № 369/3974/20
Провадження № 3/369/2424/20
01червня 2020 року м. Київ
Суддя Києво-Святошинського районного суду Київської областіЛисенко Владислав Вікторович, розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення, які надійшли від Києво-Святошинського ВП ГУНП України в Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянинаУкраїни, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,
-за ст. 124Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
29.02.2020 близько 12 години 53 хвилині, в селі Софіївська Борщагівка по вулиці Соборна, 126/13, водій ОСОБА_1 , керуючи автомобілем Infiniti д.н.з. НОМЕР_1 , не врахувавши боковий інтервал дистанцію допустив зіткнення з автомобілем Mitsubishi д.н.з. НОМЕР_2 , завдавши механічні ушкодження з матеріальними збитками.
Своїми діями ОСОБА_1 порушив п. 13.3ПДР, за що передбачена відповідальність згідно ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
ОСОБА_1 в судове засідання не з'явився, про дату, час та місце судового засідання повідомлявся належним чином.
Відповідно до ч. 2 ст. 38 Кодексу України про адміністративне правопорушення, якщо справи про адміністративні правопорушення відповідно до цього Кодексу чи інших законів підвідомчі суду (судді), стягнення може бути накладено не пізніш як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніш як через три місяці з дня його виявлення, крім справ про адміністративні правопорушення, зазначені у частині третій цієї статті.
Згідно ч. 2 ст. 38 КУпАП ОСОБА_1 вчинив правопорушення 29.02.2020 року, відповідно строк притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності сплинув.
Керуючись ст.. 38, ст. 12 4; ч. 5 ст. 283, п. 1 ч. 1 ст. 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
Провадження у справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124Кодексу України про адміністративні правопорушення закрити у зв'язку із закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності.
Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Києво-Святошинський районний суд Київської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.
СУДДЯ В.В.Лисенко