Ухвала від 01.07.2020 по справі 826/16760/18

УХВАЛА

01 липня 2020 року

Київ

справа №826/16760/18

адміністративне провадження №К/9901/3948/20

Верховний Суд у складі судді Касаційного адміністративного суду Блажівської Н.Є.,

розглянувши клопотання Офісу великих платників податків ДПС (правонаступник Офісу великих платників податків ДФС) про повернення судового збору,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Верховного Суду від 20 березня 2020 року відмовлено у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Офісу великих платників податків ДФС на постанову Шостого апеляційного адміністративного суду від 29 жовтня 2019 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕКО-Автотехнікс» до Офісу великих платників податків ДФС про визнання протиправними та скасування рішень.

Офіс великих платників податків ДПС звернувся до Верховного Суду з клопотанням про повернення судового збору.

Згідно з частинами першою та другою статті 132 Кодексу адміністративного судочинства України судові витрати складаються із судового збору та витрат, пов'язаних з розглядом справи. Розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюються законом.

Закон України "Про судовий збір" від 8 липня 2011 року №3674-VI визначає правові засади справляння судового збору, платників, об'єкти та розміри ставок судового збору, порядок сплати, звільнення від сплати та повернення судового збору.

Відповідно до пункту 3 частини першої статті 7 Закону України "Про судовий збір" від 8 липня 2011 року №3674-VI сплачена сума судового збору повертається за клопотанням особи, яка його сплатила за ухвалою суду в разі відмови у відкритті провадження у справі в суді першої інстанції, апеляційного та касаційного провадження у справі.

Враховуючи наведене, Суд вважає, що судовий збір у сумі 42 092,03 грн. сплачений Офісом великих платників податків ДПС згідно із платіжним дорученням №422 від 19 грудня 2019 року, підлягає поверненню.

Керуючись частинами першою, другою статті 132 Кодексу адміністративного судочинства України, статтею 7 Закону України "Про судовий збір", Верховний Суд

УХВАЛИВ:

Клопотання Офісу великих платників податків ДПС (правонаступник Офісу великих платників податків ДФС) про повернення судового збору задовольнити.

Повернути Офісу великих платників податків ДПС судовий збір у сумі 42 092,03 грн. згідно із платіжним дорученням №422 від 19 грудня 2019 року.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання й оскарженню не підлягає.

Суддя Верховного Суду Н.Є. Блажівська

Попередній документ
90154956
Наступний документ
90154958
Інформація про рішення:
№ рішення: 90154957
№ справи: 826/16760/18
Дата рішення: 01.07.2020
Дата публікації: 03.07.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Касаційний адміністративний суд Верховного Суду
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу реалізації державної політики у сфері економіки та публічної фінансової політики, зокрема щодо; митної справи (крім охорони прав на об’єкти інтелектуальної власності); зовнішньоекономічної діяльності; спеціальних заходів щодо демпінгового та іншого імпорту, у тому числі щодо; визначення коду товару за УКТЗЕД
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (10.02.2020)
Дата надходження: 10.02.2020
Предмет позову: про визнання протиправними та скасування рішення , зобов"язання вчинити дії