Ухвала від 16.04.2020 по справі 509/1611/20

Справа № 509/1611/20

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 квітня 2020 року. смт Овідіополь

Суддя Овідіопольського районного суду Одеської області Бочаров А.І., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 , яка зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , до ОСОБА_2 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_2 , третя особа ОСОБА_3 , яка проживає за адресою: АДРЕСА_3 , про припинення дії, яка порушує права власника шляхом виселення,-

ВСТАНОВИВ:

08.04.2020 року до Овідіопольського районного суду Одеської області надійшла позовна заява ОСОБА_1 , яка зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , до ОСОБА_2 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_2 , третя особа ОСОБА_3 , яка проживає за адресою: АДРЕСА_3 , про припинення дії, яка порушує права власника шляхом виселення.

Предметом позову є припинення дії, яка порушує права власника шляхом виселення, підставою позову є користування нерухомим майном та проживання у ньому без правових підстав..

Позовна заява відповідає вимогам ст.ст.175-177 ЦПК України.

Підстави, визначені ст.ст.185-186 ЦПК України, для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні. Тому її слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.

Разом з позовною заявою позивачем клопотання та заяви не подавались.

Справа буде розглядатися в порядку загального позовного провадження зі стадії підготовчого судового засідання.

Керуючись ст.ст.19, 175, 177, 187, 274, 277 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 , яка зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , до ОСОБА_2 , який зареєстрований за адресою: АДРЕСА_2 , третя особа ОСОБА_3 , яка проживає за адресою: АДРЕСА_3 , про припинення дії, яка порушує права власника шляхом виселення.

Розгляд справи проводити в порядку загального позовного провадження.

Підготовче судове засідання призначити на 12.08.2020 року о 09:00 год. у залі судового засідання в приміщенні суду.

В підготовче судове засідання викликати сторони.

Визначити відповідачам п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст.178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч.4 ст.178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов'язаний надіслати іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд, на підставі ч.8 ст.178 ЦПК України, вирішує справу за наявними матеріалами. Відповідно до ч.1 ст.193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред'явити зустрічний позов.

Визначити третій особі п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання письмових пояснень.

Сторони можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http://ovd.od.court.gov.ua/sud1521/gromadyanam/csz.

Копію ухвали про відкриття провадження у справі разом з копією позовної заяви та копіями доданих до неї матеріалів надіслати сторонам.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя А.І.Бочаров

Попередній документ
90139410
Наступний документ
90139412
Інформація про рішення:
№ рішення: 90139411
№ справи: 509/1611/20
Дата рішення: 16.04.2020
Дата публікації: 03.07.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Овідіопольський районний суд Одеської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із житлових відносин, з них; про виселення (вселення)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Залишено без розгляду: рішення набрало законної сили (15.05.2024)
Дата надходження: 08.04.2020
Предмет позову: припинення дії, яка порушує права власника шляхом виселення
Розклад засідань:
12.08.2020 09:00 Овідіопольський районний суд Одеської області
20.01.2021 10:30 Овідіопольський районний суд Одеської області
27.09.2023 10:00 Овідіопольський районний суд Одеської області
23.11.2023 09:00 Овідіопольський районний суд Одеської області
26.02.2024 09:00 Овідіопольський районний суд Одеської області
15.05.2024 11:00 Овідіопольський районний суд Одеської області