30 червня 2020 р. № 400/1965/20
м. Миколаїв
Миколаївський окружний адміністративний суд, у складі судді Фульги А.П. розглянувши в письмовому провадженні за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу
за позовом:Товариства з обмеженою відповідальністю "Н АВТО", вул. Кірова, 159/1,м.Миколаїв,54007
до відповідача:Головного управління ДПС у Миколаївській області, вул. Лягіна,6, м.Миколаїв,54001
про:скасування податкового повідомлення-рішення від 19.12.2019 р. № 0121965005/38694122,
Товариство з обмеженою відповідальністю «Н-Авто» (далі - позивач) звернулося з адміністративним позовом до Головного управління ДПС у Миколаївській області ( далі - відповідач) про скасування податкового-повідомлення рішення ГУ ДПС у Миколаївській області від 19.12.2019 р. №0121965005/38694122.
Ухвалою суду від 26.05.2020р. провадження по справі відкрито та призначено до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження.
Свої вимоги позивач обґрунтовує тим, що дії відповідача з проведення камеральної перевірки суперечать нормам Податкового кодексу України (далі - ПК України) і є протиправними. Проведена перевірка не створює правових наслідків у вигляді податкового повідомлення-рішення від 19.12.2019 р. №0121965005/38694122.
17.06.2020 року до суду надійшов відзив на позовну заяву, в якому відповідач просить відмовити в задоволені адміністративного позову, та вважає що податкове-повідомлення рішення є обґрунтованим та прийнятим відповідно до норм чинного законодавства.
26.06.2020 року на адресу суду надійшла відповідь на відзив в якій позивач просить визнати неправомірним та скасувати податкове повідомлення- рішення прийняте 19.12.2019 року та зазначає, що застосування відповідачем штрафу за порушення строків реєстрації податкових накладних, які не надаються покупцю (отримувачу) в цій ситуації суперечить законодавству та є протиправним.
Відповідно до статті 263 Кодексу адміністративного судочинства України, суд здійснив розгляд справи у письмовому провадженні.
Дослідив матеріали справи, суд встановив наступне.
ТОВ «Н-Авто» зареєстроване як юридична особа та є платником податку на додану вартість відповідно до витягу №1414024500026 реєстру платників податку на додану вартість.
На позивача поширюються вимоги ст.201 ПК України щодо обов'язку реєстрації податкових накладних в системі електронного адміністрування податку на додану вартість.
11.11.2019 року відповідачем було проведено камеральну перевірку своєчасності реєстрації позивачем податкових накладних в ЄРПН за червень, липень,серпень, вересень, жовтень - 2019 року.
За результатами перевірки відповідачем було складено акт №5936/14-29-50-05-06/38694122 від 11.11.2019 року, яким встановлено порушення п.201.10 ст.201 розділу V ПК України, а саме: порушення граничних строків реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних.
19.12.2019 року на підставі акта перевірки відповідачем було прийняте податкове-повідомлення рішення №0121965005/38694122, яким до позивача застосовано штрафні санкції, загальна сума яких становить 193 889,95 грн.
Позивач вважає висновки відповідача необгрунтованими, а оскаржуване податкове-повідомлення рішення прийняте всупереч нормам чинного законодавства, що стало підставою для звернення його до суду.
Відповідно до пункту 201.10 статті 201 ПК України (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин) при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку-продавець товарів/послуг зобов'язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою. Податкова накладна, складена та зареєстрована в Єдиному реєстрі податкових накладних платником податку, який здійснює операції з постачання товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту.
Податкові накладні, які не надаються покупцю, а також податкові накладні, складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків: для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 календарний день (включно) календарного місяця, - до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому вони складені; для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 16 по останній календарний день (включно) календарного місяця, - до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені.
У разі порушення таких строків застосовуються штрафні санкції згідно з цим Кодексом.
Так,пунктом 120-1.1 статті 120-1 ПК України (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин) передбачено, що порушення платниками податку на додану вартість граничного строку, передбаченого статтею 201 цього Кодексу, для реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (крім податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою) тягне за собою накладення на платника податку на додану вартість, на якого відповідно до вимог статей 192 та 201 цього Кодексу покладено обов'язок щодо такої реєстрації, штрафу в розмірі:
10 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації до 15 календарних днів;
20 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації від 16 до 30 календарних днів;
Системний аналіз статті 201, пункту 120-1.1 статті 120-1 ПК України (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин) дає підстави для висновку про те, що порушення платником податку на додану вартість граничного строку реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних є підставою для застосування до такого платника штрафу, за виключенням випадку порушення строку реєстрації податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю) та складена на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою.
Тобто, для звільнення від відповідальності, передбаченої пунктом 120-1.1 статті 120-1 ПК України (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин), необхідна наявність двох обов'язкових складових: податкова накладна не повинна надаватись отримувачу (покупцю) та, водночас, повинна бути складена на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою).
Згідно з положеннями Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 № 1307, до графи 8 податкових накладних вноситься - код ставки податку на додану вартість, за якою здійснюється оподаткування операцій з постачання товарів/послуг, що постачаються.
Зокрема, у графі 8 зазначається код ставки: 20 - у разі здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню за основною ставкою; 7 - у разі здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню за ставкою 7 відсотків; 901 - у разі здійснення операцій з вивезення товарів за межі митної території України, що підлягають оподаткуванню за нульовою ставкою; 902 - у разі здійснення операцій з постачання на митній території України товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню за нульовою ставкою; 903 - у разі здійснення операцій з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування.
У справі, що розглядається, суд встановив, що податкові накладні, які зареєстровані позивачем з порушенням граничного строку, встановленого пунктом 201.10 статті 201 ПК України (в редакції, чинній на час виникнення спірних правовідносин), містять код ставки податку на додану вартість « 20», що свідчить про те, що податкові накладні складені на постачання товарів/послуг для операцій, що оподатковуються податком на додану вартість
Згідно з частиною другою статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах та у спосіб визначений Конституцією та законами України.
Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства регулює Податковий кодекс України.
За приписами пункту 75.1 статті 75 ПК України, контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.
Камеральні та документальні перевірки проводяться контролюючими органами в межах їх повноважень виключно у випадках та у порядку, встановлених цим Кодексом.
При цьому, підпунктом 75.1.1 пункту 75.1 статті 75 ПК України визначено, що камеральною вважається перевірка, яка проводиться у приміщенні контролюючого органу виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків та даних системи електронного адміністрування податку на додану вартість (даних центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, в якому відкриваються рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, даних Єдиного реєстру податкових накладних та даних митних декларацій), а також даних Єдиного реєстру акцизних накладних та даних системи електронного адміністрування реалізації пального.
Порядок проведення камеральної перевірки, в свою чергу, безпосередньо встановлено статтею 76 Податкового кодексу України, пунктами 76.1 та 76.2 якої, передбачено, що камеральна перевірка проводиться посадовими особами контролюючого органу без будь-якого спеціального рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) такого органу або направлення на її проведення.
Камеральній перевірці підлягає вся податкова звітність суцільним порядком.
Згода платника податків на перевірку та його присутність під час проведення камеральної перевірки не обов'язкова.
Порядок оформлення результатів камеральної перевірки здійснюється відповідно до вимог статті 86 ПК України.
01 січня 2017 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» від 21.12.2016 №1797-VIII, яким до Податкового кодексу України внесено зміни, зокрема щодо контрольно-перевірочної роботи.
Підпункт 75.1.1 пункту 75.1 статті 75 ПК України доповнено другим абзацом відповідно до якого предметом камеральної перевірки також може бути своєчасність подання податкових декларацій (розрахунків) та/або своєчасність реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних, акцизних накладних та/або розрахунків коригування до акцизних накладних у Єдиному реєстрі акцизних накладних, виправлення помилок у податкових накладних та/або своєчасність сплати узгодженої суми податкового (грошового) зобов'язання виключно на підставі даних, що зберігаються (опрацьовуються) у відповідних інформаційних базах.
Аналіз зазначеної норми ПК України свідчить, що на момент проведення перевірки предметом камеральної перевірки окрім питань правильності оформлення податкових декларацій можуть бути і інші питання такі як своєчасність реєстрації податкових накладних.
Надаючи оцінку доводам позивача щодо недоведеності складу податкового правопорушення, суд виходить із наступного.
Як вбачається з матеріалів справи, перевіркою встановлено, що згідно ІС «Єдиний державний реєстр податкових накладних» за червень, липень, серпень, вересень, жовтень 2019 року позивачем зареєстровані податкові накладні з порушенням граничного строку встановленого законом, а саме:
1.Податкова накладна №69 від 13.06.2019р. зареєстрована 09.07.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 9 днів;
2.Податкова накладна №60 від 11.06.2019р. зареєстрована 09.07.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 9 днів;
3.Податкова накладна №11 від 02.07.2019 р. зареєстрована 16.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 16 днів;
4.Податкова накладна №56 від 11.07.2019 р. зареєстрована 14.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 14 днів;
5.Податкова накладна №32 від 05.07.2019 р. зареєстрована 14.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 14 днів;
6.Податкова накладна №15 від 02.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
7.Податкова накладна №9 від 02.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
8.Податкова накладна №24 від 05.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
9.Податкова накладна №34 від 06.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
10.Податкова накладна №16 від 03.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
11.Податкова накладна №14 від 02.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
12.Податкова накладна №18 від 03.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
13.Податкова накладна №54 від 11.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
14.Податкова накладна №25 від 05.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
15.Податкова накладна №4 від 01.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
16.Податкова накладна №1 від 01.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
17.Податкова накладна №36 від 06.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
18.Податкова накладна №30 від 05.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 5 днів;
19.Податкова накладна №8 від 02.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
20.Податкова накладна №51 від 10.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
21.Податкова накладна №31 від 05.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
22.Податкова накладна №53 від 11.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає15 днів;
23.Податкова накладна №48 від 10.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
24.Податкова накладна №7 від 02.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
25.Податкова накладна №12 від 02.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
26.Податкова накладна №50 від 10.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
27.Податкова накладна №57 від 11.07.2019р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
28.Податкова накладна №62 від 13.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
29.Податкова накладна №26 від 05.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
30.Податкова накладна №59 від 12.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
31.Податкова накладна №29 від 05.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
32.Податкова накладна №68 від 15.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
33.Податкова накладна №63 від 13.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
34.Податкова накладна №35 від 06.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
35.Податкова накладна №19 від 03.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
36.Податкова накладна №3 від 01.07.2019р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
37.Податкова накладна №39 від 08.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
38.Податкова накладна №69 від 15.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
39.Податкова накладна №21 від 03.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
40.Податкова накладна №27 від 05.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
41.Податкова накладна №43від 09.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
42.Податкова накладна №6 від 02.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
43.Податкова накладна №67 від 15.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
44.Податкова накладна №49 від 10.07.2019 р. зареєстрована 15.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 15 днів;
45.Податкова накладна №40 від 08.07.2019 р. зареєстрована 16.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 16 днів;
46.Податкова накладна №64 від 13.07.2019 р. зареєстрована 16.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 16 днів;
47.Податкова накладна №65 від 13.07.2019 р. зареєстрована 16.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 16 днів;
48.Податкова накладна №33 від 05.07.2019 р. зареєстрована 16.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 16 днів;
49.Податкова накладна №53 від 12.08.2019 р. зареєстрована 11.09.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 11 днів;
50.Податкова накладна №5 від 01.08.2019 р. зареєстрована 11.09.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 11 днів;
51.Податкова накладна №35 від 07.08.2019 р. зареєстрована 11.09.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 11 днів;
52.Податкова накладна №37 від 06.07.2019 р. зареєстрована 19.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 19 днів;
53.Податкова накладна №66 від 13.07.2019 р. зареєстрована 19.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 19 днів;
54.Податкова накладна №58 від 12.07.2019 р. зареєстрована 16.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 16 днів;
55.Податкова накладна №13 від 02.07.2019 р. зареєстрована 19.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 19 днів;
56.Податкова накладна №61 від 12.07.2019 р. зареєстрована 16.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 16 днів;
57.Податкова накладна №41 від 08.07.2019 р. зареєстрована 16.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 16 днів;
58.Податкова накладна №17 від 03.07.2019 р. зареєстрована 16.08.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 16 днів;
59.Податкова накладна №33 від 09.09.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 11 днів;
60.Податкова накладна №7 від 02.09.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 11 днів;
61.Податкова накладна №42 від 10.09.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 11 днів;
62.Податкова накладна №12 від 03.09.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 11 днів;
63.Податкова накладна №41 від 10.09.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 11 днів;
64.Податкова накладна №39 від 10.09.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 11 днів;
65.Податкова накладна №18 від 04.09.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 11 днів;
66.Податкова накладна №25 від 06.09.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 11 днів;
67.Податкова накладна №53 від 13.09.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 11 днів;
68.Податкова накладна №49 від 12.09.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 11 днів;
69.Податкова накладна №5 від 02.09.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 11 днів;
70.Податкова накладна №48 від 11.09.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 11 днів;
71.Податкова накладна №11 від 03.09.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 11 днів;
72.Податкова накладна №77 від 16.08.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 26 днів;
73.Податкова накладна №134 від 31.08.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 26 днів;
74.Податкова накладна №132 від 30.08.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 26 днів;
75.Податкова накладна №97 від 20.08.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 26 днів;
76.Податкова накладна №145 від 31.08.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 26 днів;
77.Податкова накладна №142 від 31.08.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 26 днів;
78.Податкова накладна №76 від 16.08.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 26 днів;
79.Податкова накладна №127 від 21.08.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 26 днів;
80.Податкова накладна №144 від 31.08.2019р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 26 днів;
81.Податкова накладна №90 від 19.08.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 26 днів;
82.Податкова накладна №133 від 30.08.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 26 днів;
83.Податкова накладна №113 від 23.08.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 26 днів;
84.Податкова накладна №143 від 31.08.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 26 днів;
85.Податкова накладна №135 від 30.08.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 26 днів;
86.Податкова накладна №6 від 02.09.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 11 днів;
87.Податкова накладна №19 від 05.09.2019 р. зареєстрована 11.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 11 днів;
88.Податкова накладна №75 від 16.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
89.Податкова накладна №99 від 21.08.2019р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
90.Податкова накладна №103 від 22.08.2019р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
91.Податкова накладна №123 від 28.08.2019р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
92.Податкова накладна №126 від 28.08.2019р.зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
93.Податкова накладна №2 від 01.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 45 днів;
94.Податкова накладна №106 від 22.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
95.Податкова накладна №80 від 16.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
96.Податкова накладна №146 від 31.08.2019р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
97.Податкова накладна №91 від 20.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
98.Податкова накладна №109 від 22.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
99.Податкова накладна №116 від 23.08.2019р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
100.Податкова накладна №117 від 27.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
101.Податкова накладна №98 від 21.08.2019р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
102.Податкова накладна №14 від 02.08.2019р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 45 днів;
103.Податкова накладна №18 від 02.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 45 днів;
104.Податкова накладна №148 від 31.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
105.Податкова накладна №112 від 23.08.2019р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
106.Податкова накладна №141 від 31.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
107.Податкова накладна №125 від 28.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
108.Податкова накладна №140 від 31.08.2019р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
109.Податкова накладна №81 від 16.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
110.Податкова накладна №119 від 27.08.2019р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
111.Податкова накладна №139 від 31.08.2019р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
112.Податкова накладна №102 від 22.08.2019р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
113.Податкова накладна №85 від 17.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
114.Податкова накладна №95 від 20.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
115.Податкова накладна №84 від 17.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
116.Податкова накладна №104 від 22.08.2019р.зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
117.Податкова накладна №94 від 20.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
118.Податкова накладна №100 від 21.08.2019р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
119.Податкова накладна №101 від 22.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
120.Податкова накладна №110 від 23.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
121.Податкова накладна №79 від 16.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
122.Податкова накладна №121 від 28.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
123.Податкова накладна №78 від 16.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
124.Податкова накладна №74 від 14.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 45 днів;
125.Податкова накладна №114 від 23.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
126.Податкова накладна №111 від 23.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
127.Податкова накладна №86 від 19.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
128.Податкова накладна №118 від 27.08.2019р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
129.Податкова накладна№129 від 29.08.2019р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
130.Податкова накладна №124 від 28.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
131.Податкова накладна №93 від 20.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
132.Податкова накладна №82 від 16.08.2019р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
133.Податкова накладна №107 від 22.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
134.Податкова накладна №88 від 19.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
135.Податкова накладна №89 від 19.08.2019р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
136.Податкова накладна №147від 23.08.2019р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
137.Податкова накладна №4 від 01.08.2019р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 45 днів;
138.Податкова накладна №137 від 30.08.2019р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
139.Податкова накладна №120 від 27.08.2019р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
140.Податкова накладна №138 від 30.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
141.Податкова накладна №87 від 19.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
142.Податкова накладна №1 від 16.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
143.Податкова накладна №115 від 23.08.2019р.зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
144.Податкова накладна №96 від 20.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
145.Податкова накладна №128 від 29.08.2019р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
146.Податкова накладна №105 від 22.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
147.Податкова накладна №130 від 29.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
148.Податкова накладна №122 від 28.08.2019 р. зареєстрована 15.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 30 днів;
149.Податкова накладна №24 від 05.09.2019 р. зареєстрована 23.10.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 23 днів;
150.Податкова накладна №64 від 11.10.2019 р. зареєстрована 04.11.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 04 днів;
151.Податкова накладна №57 від 09.10.2019 р. зареєстрована 04.11.2019 року порушення граничного терміну реєстрації накладної складає 04 днів;
Таким чином, доводи позивача про невідповідність дій відповідача з проведення камеральної перевірки нормам ПК України не знайшли свого підтвердження в ході розгляду справи. При цьому, суд враховує, що позивач не заперечив сам факт порушення граничних строків реєстрації податкової накладної та розрахунку коригування в ЄРПН.
Згідно з ч.2 ст.77 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Відповідачем доведено правомірність оскаржуваного рішення. З огляду на викладене, суд вважає позовні вимоги необґрунтованими, що є підставою для відмови в задоволенні позову.
Керуючись ст. 2, 19, 241, 244, 242-246 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
1. В задоволені позову Товариства з обмеженою відповідальністю "Н АВТО" (вул. Кірова, 159/1, м.Миколаїв,54007 код ЄДРПОУ 38694122) до Головного управління ДПС у Миколаївській області (вул. Лягіна,6, м.Миколаїв, 54001 код ЄДРПОУ 43144729) - відмовити.
Рішення суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи в порядку, визначеному ст. 255 КАС України. Апеляційна скарга може бути подана до П'ятого апеляційного адміністративного суду через Миколаївський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Суддя А. П. Фульга