Ухвала від 30.06.2020 по справі 155/485/20

Справа №155/485/20

Провадження №2/155/539/20

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 червня 2020 року Горохівський районний суд Волинської області в складі:

головуючого-судді Адамчук Г.М.

з участю секретаря Ревуцької М.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку спрощеного позовного провадження в місті Горохові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 , до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся з позовом до відповідача про розірвання шлюбу.

Судове засідання у справі було призначено на 30 червня 2020 року, на 10 годину 20 хвилин.

Позивач в судове засідання не з'явилася, проте подала письмову заяву до суду в якій просить розгляд справи проводити у її відсутності, проти винесення заочного рішення не заперечує.

Відповідач в судове засідання не з'явився оскільки не отримав повідомлення про виклик в суд, що підтверджується довідкою Укрпошти про причину повернення з відміткою «за зазначеною адресою не проживає».

Відповідно до ч.3 ст.240 ЦПК України, про відкладення розгляду справи або перерву в судовому засіданні, місце, дату і час нового судового засідання або продовження судового засідання суд повідомляє під розписку учасників справи, свідків, експертів, спеціалістів, перекладачів, які були присутніми в судовому засіданні. Учасники справи, свідки, експерти, спеціалісти, перекладачі, які не прибули або яких суд вперше залучає до участі в судовому процесі, повідомляються про судове засідання в порядку, визначеному цим Кодексом.

Згідно з ч.5 ст.240 ЦПК України, якщо розгляд справи було відкладено, суд продовжує провадження у справі зі стадії, на якій розгляд справи було відкладено. У випадку відкладення розгляду справи під час її розгляду по суті суд може почати розгляд справи по суті спочатку.

За змістом ч. 2 ст. 258 ЦПК України питання, пов'язані з рухом справи в суді першої інстанції, клопотання та заяви осіб, які беруть участь у справі, питання про відкладення розгляду справи, оголошення перерви, зупинення або закриття провадження у справі, залишення заяви без розгляду, а також в інших випадках, передбачених цим Кодексом, вирішуються судом шляхом постановлення ухвал.

Враховуючи вищенаведене, неявку відповідача в судове засідання, суд прийшов до висновку про необхідність відкладення розгляду справи на інший день.

Керуючись ст.ст.13, 84, ч.3, ч.5 ст.240, 258, 259, 260 ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Відкласти судове засідання у справі за позовом ОСОБА_1 , до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, на 10 годину 50 хвилин 14 серпня 2020 року.

Про дату, час та місце судового розгляду справи повідомити учасників справи, шляхом направлення ухвали.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Головуючий

Попередній документ
90086123
Наступний документ
90086125
Інформація про рішення:
№ рішення: 90086124
№ справи: 155/485/20
Дата рішення: 30.06.2020
Дата публікації: 02.07.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Горохівський районний суд Волинської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про розірвання шлюбу
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (22.04.2020)
Дата надходження: 22.04.2020
Предмет позову: про розірвання шлюбу
Розклад засідань:
30.06.2020 10:20 Горохівський районний суд Волинської області
14.08.2020 10:30 Горохівський районний суд Волинської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
АДАМЧУК ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА
суддя-доповідач:
АДАМЧУК ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА
відповідач:
гузь Сергій Павлович
позивач:
Гузь Іванна Володимирівна