Ухвала від 30.06.2020 по справі 7/109

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

36000, м. Полтава, вул. Зигіна, 1, тел. (0532) 610-421, факс (05322) 2-18-60, E-mail inbox@pl.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

30.06.2020 Справа № 7/109

Суддя Іванко Л.А., розглянувши матеріали

за заявою прокурора Чорнухинського району в інтересах держави в особі Лохвицької міжрайонної державної податкової інспекції, м. Лохвиця

до товариства з обмеженою відповідальністю "Зернопродукт", с.Кизлівка Чорнухинського району

про визнання банкрутом

встановив:

Судове засідання, призначене на 11.06.2020 року не відбулося в зв'язку з перебуванням судді на лікарняному.

В зв'язку з виходом судді з лікарняного, необхідно призначити дату та час наступного судового засідання та повідомити про це учасників справи.

На підставі вищезазначеного та керуючись ст. ст. 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, -

УХВАЛИВ:

1. Призначити засідання у справі на 13.08.2020 на 10:00.

Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул.Зигіна, 1, зал судових засідань № 24.

2. Явку ліквідатора визнати обовязковою.

3. Учасникам провадження у справі про банкрутство роз'яснити право подати заяву про розгляд справи за відсутності їх представника (явка представників сторін судом визнається не обов'язковою; всі письмові пояснення по справі та докази сторони мають право направити суду поштою).

4. Копію ухвали надіслати учасникам справи в порядку, встановленому статтею 242 Господарського процесуального кодексу України.

5. Повідомити учасників справи про те, що вони можуть отримати інформацію у справі, що розглядається, на веб-сторінці офіційного веб-порталу судової влади у мережі Інтернет за адресою: pl.arbitr.gov.ua.

Ухвала набирає законної сили негайно після її оголошення (у разі неявки всіх учасників справи з моменту її підписання суддею (суддями) та не підлягає оскарженню (статті 235, 255 Господарського процесуального кодексу України).

Суддя Іванко Л.А.

Попередній документ
90083185
Наступний документ
90083187
Інформація про рішення:
№ рішення: 90083186
№ справи: 7/109
Дата рішення: 30.06.2020
Дата публікації: 01.07.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Полтавської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Справи про банкрутство; Банкрутство
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто (30.03.2006)
Дата надходження: 22.03.2006
Предмет позову: стягнення
Розклад засідань:
12.05.2020 09:45 Господарський суд Полтавської області
11.06.2020 10:00 Господарський суд Полтавської області
13.08.2020 10:00 Господарський суд Полтавської області
Учасники справи:
суддя-доповідач:
ІВАНКО Л А
ІВАНКО Л А
ШВЕД С Б
відповідач (боржник):
П/п Алмашій Наталія Іванівна
Товариство з обмеженою відповідальністю "Зернопродукт"
кредитор:
Акціонерний поштово-пенсійний банк "Аваль"
Відділення виконавчої дирекції фону соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Лохвицькому та Чорнухинському районах
Закрите акціонерне товариство "Агройл"
Мале приватне підприємство "СВС-Агро"
Полтавське обласне відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Приватне підприємство "Антарес"
Публічне акціонерне товариство Комерційний Банк "Надра"Полтавське регіональне управління
Товариство з обмеженою відповідальністю "Орлок ЛТД"
Трудовий колектив
Управління пенсійного фонду України в Чорнухинському районі Полтавської області
Фінансове управління Чорнухинської райдержадміністрації
позивач (заявник):
Головне управління Державної податкової служби у Полтавській області
Головне управління Державної фіскальної служби України у Полтавській області
Мукачівська ОДПІ