Рішення від 25.06.2020 по справі 520/5382/2020

Харківський окружний адміністративний суд

61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 червня 2020 р. № 520/5382/2020

Харківський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Чудних С.О., розглянувши в порядку спрощеного провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Державної казначейської служби України у Харківській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з позовом, в якому просить суд:

- зобов'язати Головне управління Державної Казначейської служби України в Харківській області негайно виконати рішення Харківського окружного адміністративного суду від 24 липня 2019 року на підставі виконавчого листа Харківського окружного адміністративного суду від 20 листопада 2019 року за № 520/3866/19 та ухвалу Харківського окружного адміністративного суду №520/3866/19 від 28 жовтня 2019 року та стягнути з Головного управління Пенсійного фонду України у Харківській області з 01.04.2014 на підставі Закону України "Про гарантії держави щодо виконання судових рішень" суму недонарахованого та несплаченого довічного грошового утримання судді у відставці ОСОБА_1 і на підставі довідок, виданих Апеляційним судом Луганської області та фактично сплачених сум та розрахунку, з урахуванням індексації у розмірі 576439,65 грн (п'ятсот сімдесят шість тисяч чотириста тридцять дев'ять гривень 65 копійок), шляхом списання з казначейських рахунків Головного управління Пенсійного фонду України у Харківській області та перерахування на пенсійний картрахунок ОСОБА_1 №UА НОМЕР_1 в Ощадбанку, 576439,65;

- зобов'язати Головне управління Державної Казначейської служби України в Харківській області негайно нарахувати та сплатити компенсацію (три відсотки від суми) за несвоєчасне виконання рішення Харківського окружного адміністративного суду від 24 липня 2019 року (більше трьох місяців не виконується);

- визнати дії та бездіяльність Головного управління Державної Казначейської служби України в Харківській області протиправними;

- встановити строк для звіту про негайне виконання рішення та виплату компенсації та зобов'язати прозвітувати в цей строк.

В обґрунтування позовних вимог зазначив, що Головним управлінням Державної казначейської служби України у Харківській області допущено протиправну бездіяльність щодо не виконання рішення Харківського окружного адміністративного суду від 18.07.2019 року по адміністративній справі № 520/3866/19 в частині стягнення з управління Пенсійного фонду України в Московському районі м. Харкова з 01.08.2014 на підставі Закону України "Про гарантії держави щодо виконання судових рішень" суму недонарахованого та несплаченого довічного грошового утримання судді у відставці ОСОБА_1 і на підставі довідок, виданих Апеляційним судом Луганської області та фактично сплачених сум та розрахунку, з урахуванням індексації, - у розмірі 576439,65 грн. (п'ятсот сімдесят шість чотириста тридцять дев'ять гривень 65 копійок), шляхом списання з казначейських рахунків Управління Пенсійного фонду України в Московському районі м Харкова та перерахування на пенсійний картрахунок ОСОБА_1 № НОМЕР_2 в Ощадбанку, оскільки останнім в тримісячний строк не перераховано кошти за даним рішенням суду. Просив позов задовольнити.

Ухвалою суду відкрито спрощене провадження по справі в порядку, передбаченому статтею 262 Кодексу адміністративного судочинства України та запропоновано відповідачу надати відзив на позов, а позивачеві - відповідь на відзив.

Копія ухвали про відкриття спрощеного провадження надіслана та вручена відповідачам, що підтверджується повідомленнями про вручення поштового відправлення.

Відповідач, Головне управління Державної казначейської служби України у Харківській області, подало до суду відзив на позовну заяву, в якому зазначило, що відповідач у спірних правовідносинах діяв згідно чинного законодавства.

Позивачем подано до суду відповідь на відзив на позовну заяву, в якому зокрема зазначено, що відповідачем протиправно із зазначення безпідставних обґрунтувань не перераховано кошти за рішенням Харківського окружного адміністративного суду від 24 липня 2019 по справі №520/3866/19.

Відповідно до частини 5 статті 262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше.

Згідно зі статтею 258 Кодексу адміністративного судочинства України, суд розглядає справи за правилами спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів із дня відкриття провадження у справі.

Суд, дослідивши матеріали справи, проаналізувавши докази у їх сукупності вважає, що позов не підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом встановлено, що рішенням Харківського окружного адміністративного суду від 24.07.2019 по справі №520/3866/19 позов ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Московському районі м. Харкова, Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області про визнання дій протиправними та стягнення заборгованості задоволено частково. Зобов'язано Управління Пенсійного фонду України в Московському районі м.Харкова здійснити в повному обсязі перерахунок довічного грошового утримання судді у відставці ОСОБА_1 у розмірі 90 % від грошової винагороди працюючого судді до припинення права на такий перерахунок, на підставі довідок про розмір грошової винагороди судді на відповідній посаді та вислуги років, виданих Апеляційним судом Луганської області для розрахунку довічного грошового утримання судді у відставці ОСОБА_1 . Стягнуто з Управління Пенсійного фонду України в Московському районі м. Харкова з 01.08.2014 на підставі Закону України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень» суму недонарахованого та несплаченого довічного грошового утримання судді у відставці ОСОБА_1 і на підставі довідок, виданих Апеляційним судом Луганської області та фактично сплачених сум та розрахунку, з урахуванням індексації, - у розмірі 576439,65 грн. (п'ятсот сімдесят шість чотириста тридцять дев'ять гривень 65 копійок), шляхом списання з казначейських рахунків Управління Пенсійного фонду України в Московському районі м Харкова та перерахування на пенсійний картрахунок ОСОБА_1 № НОМЕР_2 в Ощадбанку. В іншій частині позовні вимоги залишено без задоволення. Стягнуто на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , фактично проживає: АДРЕСА_2 , ІПН НОМЕР_3 ) сплачену суму судового збору в розмірі 5640 (п'ять тисяч шістсот сорок) грн. 00 коп. за рахунок бюджетних асигнувань Управління Пенсійного фонду України в Московському районі м. Харкова (м. Харків, вул. Валентинівська 22-Б, код ЄДРПОУ 22682655).

Ухвалою Другого апеляційного адміністративного суду від 30.09.2019 апеляційну скаргу Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 24.07.2019 року по справі № 520/3866/19 за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Московському районі м. Харкова, Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області про визнання дій протиправними та стягнення заборгованості повернуто скаржнику.

Ухвалою Харківського окружного адміністративного суду від 28.10.2019 замінено сторону виконавчого провадження, а саме: боржника - Управління Пенсійного фонду України в Московському районі м. Харкова у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Московському районі м. Харкова, Головного Управління пенсійного фонду України в Харківській області про визнання дій протиправними та стягнення заборгованості, його правонаступником - Головним управлінням Пенсійного фонду України в Харківській області (код ЄДРПОУ 14099344, майдан Свободи, буд.5, Держпром 3 під., 2 пов., м. Харків, 61022). Внесено виправлення до виконавчого листа по адміністративній справі Харківського окружного адміністративного суду №520/3866/19, зазначивши номер пенсійного картрахунку ОСОБА_1 № НОМЕР_4 замість № НОМЕР_2 .

Так, рішення Харківського окружного адміністративного суду від 24.07.2019 року по справі №520/3866/19 набрало законної сили 30.09.2019 року.

10 жовтня 2019 року на підставі вищевказаного рішення Харківського окружного адміністративного суду від 24.07.2019 по адміністративній справі №520/3866/19, Харківський окружний адміністративний суд видав виконавчий лист про стягнення з Управління Пенсійного фонду України в Московському районі м. Харкова з 01.08.2014 на підставі Закону України "Про гарантії держави щодо виконання судових рішень" суму недонарахованого та несплаченого довічного грошового утримання судді у відставці ОСОБА_1 і на підставі довідок, виданих Апеляційним судом Луганської області та фактично сплачених сум та розрахунку, з урахуванням індексації, - у розмірі 576439,65 грн. (п'ятсот сімдесят шість чотириста тридцять дев'ять гривень 65 копійок), шляхом списання з казначейських рахунків Управління Пенсійного фонду України в Московському районі м. Харкова та перерахування на пенсійний картрахунок ОСОБА_1 № НОМЕР_2 в Ощадбанку.

Також, 10 жовтня 2019 року на підставі вищевказаного рішення Харківського окружного адміністративного суду від 24.07.2019 по адміністративній справі №520/3866/19, Харківський окружний адміністративний суд видав виконавчий лист про стягнення на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , фактично проживає: АДРЕСА_2 , ІПН НОМЕР_3 ) сплачену суму судового збору в розмірі 5640 (п'ять тисяч шістсот сорок) грн. 00 коп. за рахунок бюджетних асигнувань Управління Пенсійного фонду України в Московському районі м. Харкова (м. Харків, вул. Валентинівська 22-Б, код ЄДРПОУ 22682655).

15 жовтня 2019 року ОСОБА_1 звернувся до Головного управління із заявою про виконання рішення Харківського окружного адміністративного суду від 24.07.2019 року по справі № 520/3866/19 та виконавчого листа виданого 10.10.2019 р. на підставі даного рішення.

Відповідно до інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань Управління Пенсійного фонду України в Московському районі м. Харкова припинено.

Згідно ч.1 ст.379 КАС України у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.

15.10.2019 Головне управління, згідно підпунктом 11 пункту 9 Порядку, повернуло стягувачу виконавчий лист виданий 10.10.2019 Харківським окружним адміністративним судом, який було замінено судом, за заявою позивача.

Повторно, ОСОБА_1 звернувся до Головного управління із заявою від 20.11.2019 року та надав новий виконавчий лист Харківського окружного адміністративного суду виданий 20.11.2019 р. по справі №520/3866/19, у якому змінено боржника на Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській області.

27 листопада 2019 року позивач звернувся до Головного управління Державної казначейської служби України у Харківській області із заявою про хід провадження та перебіг строку виплати ОСОБА_1 коштів за рішенням суду від 24.07.2019 по справі №520/3866/19.

Позивач, вважаючи, що відповідачем допущено протиправну бездіяльність, звернувся до суду з даним позовом.

Згідно ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ч. 2 ст. 6 Закону України "Про виконавче провадження" від 02 червня 2016 року № 1404-VIII визначено, що рішення про стягнення коштів з державних органів, державного та місцевих бюджетів або бюджетних установ виконуються органами, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів.

Статтею 2 Законом України "Про гарантії держави щодо виконання судових рішень" № 4901-VI від 5 червня 2012 року встановлено обов'язок держави щодо гарантування виконання судових рішень щодо стягнення коштів та зобов'язання вчинити певні дії щодо майна, боржником за якими є державні органи, державні підприємства, установи, організації та юридичні особи, примусова реалізація майна якої забороняється відповідно до законодавства.

Відповідно до ст. 3 Закону України "Про гарантії держави щодо виконання судових рішень" виконання рішень суду про стягнення коштів, боржником за якими є державний орган, здійснюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, в межах відповідних бюджетних призначень шляхом списання коштів з рахунків такого державного органу, а в разі відсутності у зазначеного державного органу відповідних призначень - за рахунок коштів, передбачених за бюджетною програмою для забезпечення виконання рішень суду.

Механізм виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників (далі - рішення про стягнення коштів), прийнятих судами, а також іншими органами (посадовими особами), які відповідно до закону мають право приймати такі рішення, визначено Порядком виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.2011 року № 845 (далі по тексту - Порядок № 845).

Згідно з п.2 Порядку № 845 у цьому Порядку терміни вживаються в такому значенні:

безспірне списання - операції з коштами державного та місцевих бюджетів, що здійснюються з метою виконання Казначейством та його територіальними органами (далі - органи Казначейства) рішень про стягнення коштів без згоди (подання) органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, боржників, органів місцевого самоврядування та/або державних органів на підставі виконавчих документів;

боржники - визначені в рішенні про стягнення коштів державні органи, розпорядники бюджетних коштів (бюджетні установи), а також одержувачі бюджетних коштів в частині здійснення передбачених бюджетною програмою заходів, на які їх уповноважено, які мають відкриті рахунки в органах Казначейства, крім рахунків із спеціальним режимом використання;

виконавчі документи - оформлені в установленому порядку виконавчі листи судів та накази господарських судів, видані на виконання рішень про стягнення коштів, а також інші документи, визначені Законом України "Про виконавче провадження";

коди класифікації видатків бюджету - коди програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету, коди програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів, коди типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів/тимчасової класифікації видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільовий метод, коди економічної класифікації видатків бюджету.

Пунктом 24 Порядку № 845 визначено, що стягувачі, на користь яких прийняті рішення про стягнення коштів з рахунків боржника, подають до органу Казначейства, в якому обслуговується боржник (відкриті рахунки), або за його місцезнаходженням документи, зазначені у пункті 6 цього Порядку.

Положеннями пункту 28 Порядку № 845 визначено, що орган Казначейства не пізніше двох робочих днів з наступного робочого дня після надходження виконавчого документа на підставі документів, поданих стягувачем, визначає коди класифікації видатків бюджету і рахунки, з яких проводиться безспірне списання коштів.

Відповідно до п. 29 Порядку № 845 у разі недостатності поданих документів для визначення кодів програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету (кодів тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів) та економічної класифікації видатків бюджету або рахунків, з яких проводиться безспірне списання коштів, орган Казначейства у робочий день, що настає після закінчення строку, зазначеного у пункті 28 цього Порядку, надсилає до боржника запит для встановлення відповідних даних із зазначенням строку надання відповіді.

Згідно до пункту 33 Порядку № 845 у разі коли судове рішення стосується спорів фізичних осіб із суб'єктами владних повноважень з приводу обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту, пільг або судове рішення неможливо виконати протягом двох місяців з дня надходження документів, зазначених у пункті 6 цього Порядку, орган Казначейства для виконання рішення про стягнення передає до Казначейства документи та відомості згідно з підпунктом 1 пункту 47 цього Порядку. При цьому органом Казначейства відновлюється проведення платежів боржника. У разі встановлення боржнику відповідних бюджетних асигнувань після передачі до Казначейства документів та відомостей орган Казначейства здійснює заходи, спрямовані на безспірне списання коштів з рахунків боржника, визначені цим Порядком.

Крім того, пунктом 47 Порядку № 845 визначено, що безспірне списання коштів, передбачених за бюджетною програмою для забезпечення виконання судових рішень та виконавчих документів, здійснюється Казначейством на підставі поданих:

1) органом Казначейства: документів та відомостей, надісланих стягувачами та боржником; інформації про неможливість виконання безспірного списання коштів з рахунків боржника;

2) керівником органу державної виконавчої служби зазначених у пункті 7 цього Порядку документів та відомостей.

Відповідно до п. 48 Порядку № 845 для забезпечення безспірного списання коштів державного бюджету згідно з пунктом 47 цього Порядку в Казначействі відкривається в установленому порядку відповідний рахунок. Перерахування коштів стягувачу здійснюється Казначейством у тримісячний строк з дня надходження необхідних документів та відомостей за наявності відповідних бюджетних асигнувань для здійснення безспірного списання коштів.

Пунктом 49 Порядку № 845 встановлено, що у разі коли для здійснення безспірного списання коштів державного бюджету згідно з пунктами 47 і 50 цього Порядку необхідні додаткові кошти понад обсяг відповідних бюджетних призначень, Казначейство подає протягом 10 днів з дня надходження виконавчих документів Мінфіну пропозиції щодо необхідності внесення змін до закону про Державний бюджет України. Казначейство відкладає безспірне списання коштів державного бюджету та поновлює його з дати набрання чинності законом про внесення змін до закону про Державний бюджет України.

З огляду на викладене вище, суд доходить висновку, що позивачем помилково ототожнено повноваження Державної казначейської служби України та його територіальних органів стосовно виконання рішення суду на її користь. Вказане підтверджується нормами Порядку № 845, зокрема щодо порядку безспірного списання коштів державного бюджету, що відноситься до повноважень Державної казначейської служби України. Враховуючи положення пункту 47 та 49 Порядку № 845, наявні підстави вважати, що територіальні органи казначейської служби наділені повноваженнями лише щодо скерування до Державної казначейської служби України документів та відомостей, необхідних для здійснення безспірного списання.

Судом встановлено, що у зв'язку із тим, що боржник, вказаний у виконавчому листі - Головне управління Пенсійного фонду України у Харківській області не обслуговується в органах Казначейства і пред'явлені до виконання виконавчі листи неможливо виконати шляхом безспірного списання коштів з рахунків боржника, Головне управління, згідно наданих повноважень, передало відомості до Казначейства про виконавчий лист, виданий Харківським окружним адміністративним судом 20.11.2019 р. по справі №520/3866/19 шляхом внесення відомостей до Реєстру судових рішень АС "Є-Казна".

З дати подачі документів зазначений виконавчий лист знаходиться в першій черзі виконання рішень суду за бюджетною програмою (КПКВ 3504040).

Згідно копії витягу з програмного забезпечення АС "Є-Казна" станом на 12.05.2020 року сума коштів за судовими рішеннями, що надійшли раніше виконавчого документу, пред'явленого ОСОБА_1 , складає 226421394,78 грн. (копія додається).

При цьому, боржник за рішенням по справі № 520/3866/19 - Головне управління Пенсійного фонду України у Харківській області не позбавлений права самостійно і добровільно виконати це рішення та повідомити орган Казначейства для запобігання подвійного списання коштів з бюджету.

Відповідно до абзацу 2 підпункту 1 пункту 9 Розділу VI Прикінцеві та перехідні положення Бюджетного кодексу України безспірне списання коштів державного бюджету здійснюється Казначейством у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, за черговістю надходження таких рішень, щодо видатків бюджету - в межах відповідних бюджетних призначень за (КПКВ 504040) та наданих бюджетних асигнувань. Бюджетне призначення - це повноваження головного розпорядника бюджетних коштів, надане цим Кодексом, законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет), яке має кількісні, часові і цільові обмеження та дозволяє надавати бюджетні асигнування (пункт 8 частини 1 статті 2 Бюджетного кодексу України). Частиною 2 статті 23 Бюджетного кодексу України визначено, що бюджетні призначення встановлюються законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет) у порядку, визначеному цим Кодексом.

Кабінет Міністрів України, який є вищим органом виконавчої влади та, зокрема, розробляє проект закону про Державний бюджет України і забезпечує виконання затвердженого Верховною Радою України Державного бюджету України (п. 6 ст. 116 Конституції України, ч. 1 ст. 32 Бюджетного кодексу України), а Міністерство фінансів України є головним розпорядником коштів за КВК 350.

Тобто, Казначейство здійснює виконання рішень у Порядку та у черговості надходження таких документів у межах суми, передбаченої Законом України "Про державний бюджет".

Відповідно до частини 2 статті 95 Конституції України, виключно законом про Державний бюджет України визначаються будь-які видатки держави на загальносуспільні потреби, розмір і цільове спрямування цих видатків.

Разом з цим, згідно листа Державної Казначейської служби України від 19.11.2019 №5-05-1-05/20164 станом на 19.11.2019 в Казначействі на виконанні за бюджетною програмою (КПКВ 3504040) перебувало понад 91 тис. судових рішення на суму понад 4,6 млрд. грн.

Під час виконання виконавчих документів органи Казначейства мають право відкладати безспірне списання коштів та їх перерахування стягувачам, зокрема, у випадках, передбачених пунктом 11, 49 Порядку.

На виконання положень пункту 49 Порядку, відповідач листами від 19.11.2019 №5-05-1-05/20164 та від 14.01.2020 №5-05-1-05/94 звернувся до Міністерства фінансів України щодо необхідності внесення змін до закону про Державний бюджет України збільшення бюджетних призначень, у зв'язку з чим відкладено безспірне списання коштів державного бюджету на підставі частини 2 пункту 49 Порядку.

Згідно наданих відповідачем документів, судом встановлено, що наразі рішення по справі №520/3866/19 продовжує перебувати у першій черзі за програмою (КПКВК-3504040).

Виконання рішення поза чергою є неможливим, оскільки це призведе до перевищення повноважень працівників Казначейства та порушення принципу рівності стягувачів перед законом, адже будуть порушені права осіб, виконавчі листи яких надійшли до Казначейства раніше рішення позивача.

Отже, перерахування позивачу коштів буде здійснюватися Казначейством в межах бюджетних асигнувань, визначених законом про Державний бюджет України на 2020 рік, згідно п.20 Порядку №845, а Головне управління не має відповідних бюджетних призначень за програмою (КПКВ 3504040) та забезпечує лише передачу відомостей та документів

Таким чином, відповідачем здійснено всі передбачені Законом України "Про гарантії держави щодо виконання судових рішень" та Порядком № 845 дій щодо здійснення безспірного списання коштів за судовим рішенням на користь позивача.

Аналогічна правова позиція зазначена в постанові Верховного Суду від 27 червня 2019 року по справі № 202/3243/16-а.

Відповідно до ч.5 ст.242 КАС України при виборі і застосуванні норми права до спірних правовідносин суд враховує висновки щодо застосування норм права, викладені в постановах Верховного Суду.

Враховуючи викладене, суд вважає, що у спірних правовідносинах відповідачем не порушено прав позивача, протилежного судовим розглядом не встановлено, а позивачем не доведено.

Згідно ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Частиною 1 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.

Відповідно до частини 2 статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.

З огляду на те, що відповідачем, як суб'єктом владних повноважень, доведено правомірність вчинених ним дій, суд доходить висновку, що позовні вимоги позивача є необґрунтованими та такими, що задоволенню не підлягають.

Керуючись статтями 14, 243-246, 258, 262, 293, 295, 296 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

ВИРІШИВ:

У задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1 ( АДРЕСА_3 , ІНПП НОМЕР_5 ) до Головного управління Державної казначейської служби України у Харківській області (вул. Бакуліна, буд. 18, м. Харків, 61066, код ЄДРПОУ 37874947) про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії - відмовити.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Суддя С.О.Чудних