"23" червня 2020 р. м. Одеса Справа № 916/3488/19
Господарський суд Одеської області у складі судді Найфлейш В.Д.
При секретарі судового засідання Касьяновій А.В.
Розглянувши матеріали справи №916/3488/19
За заявою ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , рнокпп НОМЕР_1 )
про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність
Представники:
арбітражний керуючий - Гольчановський Г.С., посвідчення
заявник - ОСОБА_1, паспорт серія
від ГУ ДПС в Одеській області - Ємець В.О., довіреність
від АТ "УКРСИББАНК" - не з'явився,
від АТ КБ "ПриватБанк" - Пучкова Л.А., ордер
22.11.2019р. ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про відкриття провадження у справі про свою неплатоспроможність в порядку Книги четвертої Кодексу України з процедур банкрутства.
Ухвалою Господарського суду Одеської області від 21.12.2019р. заяву ОСОБА_1 було прийнято до розгляду, підготовче засідання призначено на 14.01.2020р.
Ухвалою Господарського суду Одеської області від 14.01.2020р. відкрито провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , рнокпп НОМЕР_1 ), введено процедуру реструктуризації боргів боржника, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів, оприлюднено на веб-порталі Судової влади України повідомлення про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , рнокпп НОМЕР_1 ), призначено керуючим реструктуризацією фізичної особи ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , рнокпп НОМЕР_1 ) арбітражного керуюючого Гольчановського Григорія Сергійовича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 290 від 25.02.2013).
23.06.2020р. арбітражний керуючий Гольчановський Г.С. надав до суду клопотання (вх.№3-434/20) про затвердження звіту про нараховану та виплачену заробітну плату на суму 30105грн., перерахування грошової винагороди розпорядника майна за період з 14.01.2020р. по 14.04.2020р. у сумі 30405 грн. на рахунок арбітражного керуючого Гольчановського Г.С., код отримувача НОМЕР_4 № НОМЕР_3 банк отримувача АТ КБ «Приватбанк», МФО 305299.
Згідно ч. 1 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства, арбітражний керуючий виконує повноваження за грошову винагороду. Грошова винагорода арбітражного керуючого складається з основної та додаткової грошових винагород.
Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства, розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна або ліквідатора визначається в розмірі середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останніх 12 місяців його роботи до відкриття провадження у справі, але не менше трьох розмірів мінімальної заробітної плати за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень.
Згідно п. 6 ч. 2 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства, сплата грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна, ліквідатора, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією здійснюється за рахунок коштів, авансованих заявником (кредитором або боржником) на депозитний рахунок господарського суду, який розглядає справу, до моменту подання заяви про відновлення відкриття провадження у справі.
У відповідності до п. 3 ч. 6 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства, звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедур розпорядження майном, санації, ліквідації, реструктуризації заборгованості, погашення боргів подається арбітражним керуючим до господарського суду за п'ять днів до закінчення відповідної процедури, розглядається судом та затверджується ухвалою, що може бути оскаржена у встановленому порядку.
Разом із поданням заяви про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, заявником надано квитанцію №ПН2908 від 13.12.2019р. про сплату авансового внеску на суму 30105 грн.
Згідно п. 2 ч. 6 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства, у разі якщо процедура триває після закінчення авансованих заявником коштів, основна винагорода арбітражного керуючого сплачується за рахунок коштів, одержаних боржником - юридичною особою у результаті господарської діяльності, або коштів, одержаних від продажу майна боржника, яке не перебуває в заставі.
Враховуючи те, що клопотання розпорядника майна обгрунтоване, розрахунок грошової винагороди здійснений вірно, суд доходить до висновку про задоволення вказаного клопотання та затвердження звіту.
На підставі викладеного, керуючись ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 234 Господарського процесуального кодексу України, суд-
1. Затвердити звіт арбітражного керуючого Гольчановського Григорія Сергійовича про нарахування та виплату заробітної плати за період з 14.01.2020р. по 14.03.2020р. на суму 30105 грн.
2. Клопотання арбітражного керуючого Гольчановського Григорія Сергійовича про сплату грошової винагороди - задовольнити.
3. Сплатити арбітражному керуючому Гольчановському Григорію Сергійовичу (АДРЕСА_2, РНОКПП НОМЕР_4 ) з депозитного рахунку Господарського суду Одеської області № UA928201720355209002000005416 (код ЄДРПОУ 03499997, МФО 820172) на розрахунковий рахунок арбітражного керуючого Гольчановського Г.С. № UA423052990000026200870916848 банк отримувача АТ КБ «Приватбанк», МФО 305299 основну грошову винагороду арбітражного керуючого у сумі 30105 грн. за рахунок авансування винагороди арбітражного керуючого згідно з квитанцією № ПН 2908 від 13.12.2019р.
Повний текст ухвали складено та підписано 25.06.2020р.
Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://od.arbitr.gov.ua
Ухвала набрала законної сили негайно після її підписання згідно ст. 235 ГПК України та підлягає оскарженню протягом 10 днів шляхом подання апеляційної скарги до Південно-західного апеляційного господарського суду.
Суддя В.Д. Найфлейш