23 червня 2020 року Справа № 915/990/16
м. Миколаїв
Господарський суд Миколаївської області у складі судді Ржепецького В.О., за участі секретаря судового засідання Матвєєвої А.В., розглянувши матеріали справи
про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Таргет ЛТД" (54000, м. Миколаїв, вул. Радянська, буд. 12-б, ідентифікаційний код 37117650).
кредитор: Головне управління ДПС у Миколаївській області (54030, м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 24/2),
ліквідатор: арбітражний керуючий Шибко Олександр Леонідович (вул. Адмірала Макарова, 48, к. 6, м. Миколаїв, 54001),
за участі представників учасників справи:
від кредитора: не з'явився,
від банкрута: не з'явився,
ліквідатор не з'явився,
встановив:
У провадженні господарського суду Миколаївської області перебуває справа №915/990/16 про банкрутство Товариство з обмеженою відповідальністю "Таргет ЛТД".
25.03.2020 ліквідатором подано суду звіт про ліквідаційну процедуру за вих №02-01/29 від 24.03.2020 та ліквідаційний баланс банкрута.
Ліквідатор просить суд:
- постановити ухвалу про затвердження звіту та ліквідаційного балансу;
- ліквідувати юридичну особу-банкрута ТОВ "Таргет ЛТД";
- стягнути з кредитора ГУ ДПС у Миколаївській області на користь арбітражного керуючого Шибко О.Л. 47964,20 грн основної винагороди за виконання повноважень ліквідатора та видати відповідний наказ.
Ухвалою від 06.04.2020 судом постановлено: судове засідання у справі призначити після скасування обмежувальних протиепідемічних заходів, про дату та час судового засідання повідомити учасників справи додатково відповідною ухвалою.
30.04.2020 представником кредитора подано суду клопотання про здійснення розгляду звіту про ліквідаційну процедуру та ліквідаційного балансу банкрута за відсутності представника Головного управління ДПС у Миколаївській області.
Ухвалою суду від 26.05.2020 судове засідання для розгляду справи призначено на 23.06.2020 о 10:00 год.
Учасники справи належним чином повідомлені про дату, час та місце про ведення судового засідання, правом участі у судовому засіданні не скористались.
На підставі ст. 233 ГПК України, судом підписано вступну та резолютивну частини ухвали.
Дослідивши матеріали справи, судом встановлено наступне.
Ухвалою суду від 18.10.2016 порушено провадження у справі №915/990/16 про банкрутство товариства з обмеженою відповідальністю "Таргет ЛТД", введено процедуру розпорядження майном боржника строком на сто п'ятнадцять календарних днів до 10.02.2017, призначено розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Бєлоусова І.В.
На офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України оприлюднено оголошення про порушення справи про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Таргет ЛТД" (номер публікації: 36480, дата публікації: 19.10.2016). Граничний строк на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника визначено протягом тридцяти днів від дня офіційного оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі.
Ухвалою суду від 06.12.2016 затверджено реєстр вимог кредиторів Товариства з обмеженою відповідальністю "Таргет ЛТД" на загальну суму 695908,78 грн., з яких:
І -а черга:
1) вимоги Державної податкової інспекції у Центральному районі м. Миколаєва Головного управління ДФС у Миколаївській області по відшкодуванню витрат по сплаті судового збору в сумі 13780,00 грн.;
ІІІ-я черга:
1) вимоги Державної податкової інспекції у Центральному районі м. Миколаєва Головного управління ДФС у Миколаївській області в сумі 681451,61 грн.;
VІ-а черга:
1) вимоги Державної податкової інспекції у Центральному районі м. Миколаєва Головного управління ДФС у Миколаївській області в сумі 677,17 грн.
Постановою Господарського суду Миколаївської області від 06.03.2017 у справі № 915/990/16 боржника визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором ТОВ "Таргет ЛТД" призначено арбітражного керуючого Бєлоусова І.В.
Ухвалою суду від 04.03.2019 усунуто арбітражного керуючого Бєлоусова Ігора Валентиновича (свідоцтво Міністерства юстиції України №866 від 24.04.2013) від виконання повноважень ліквідатора ТОВ "Таргет ЛТД" (код ЄДРПОУ 37117650), зобов'язано арбітражного керуючого Бєлоусова І.В. забезпечити збереження документації та майна банкрута до призначення нового ліквідатора ТОВ "Таргет ЛТД", зобов'язано комітет кредиторів ТОВ "Таргет ЛТД" розглянути на засіданні комітету кредиторів питання щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень ліквідатора ТОВ "Таргет ЛТД" та надати суду відповідне клопотання, протокол засідання комітету кредиторів.
Ухвалою господарського суду Миколаївської області від 10.12.2019 задоволено клопотання кредитора - Головного управління ДПС у Миколаївській області про призначення ліквідатора, призначено ліквідатором Товариства з обмеженою відповідальністю "Таргет ЛТД" арбітражного керуючого Шибка Олександра Леонідовича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1118 від 05.06.2013).
В ліквідаційній процедурі жодних заяв з кредиторськими вимогами до банкрута не надійшло.
З 21.10.2019 введено у дію Кодекс України з процедур банкрутства (далі - Кодекс).
Відповідно до п. 2 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу, з дня введення в дію цього Кодексу визнано таким, що втратив чинність, зокрема, Закон України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Пунктом 4 "Прикінцевих та перехідних положень" Кодексу встановлено, що з дня введення в дію цього Кодексу подальший розгляд справ про банкрутство здійснюється відповідно до положень цього Кодексу незалежно від дати відкриття провадження у справі про банкрутство, крім справ про банкрутство, які на день введення в дію цього Кодексу перебувають на стадії санації, провадження в яких продовжується відповідно до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом". Перехід до наступної судової процедури та подальше провадження у таких справах здійснюється відповідно до цього Кодексу.
Згідно ч. 1 ст. 2 Кодексу, провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.
Відповідно до ч.1 61 Кодексу, ліквідатор з дня свого призначення здійснює такі повноваження:
приймає у своє відання майно боржника, забезпечує його збереження;
виконує функції з управління та розпорядження майном банкрута;
проводить інвентаризацію та визначає початкову вартість майна банкрута;
аналізує фінансовий стан банкрута;
виконує повноваження керівника (органів управління) банкрута;
формує ліквідаційну масу;
заявляє до третіх осіб вимоги щодо повернення банкруту сум дебіторської заборгованості;
має право отримувати кредит для виплати вихідної допомоги працівникам, які звільняються внаслідок ліквідації банкрута, який відшкодовується згідно з цим Кодексом позачергово за рахунок коштів, одержаних від продажу майна банкрута;
з дня визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури повідомляє працівників банкрута про звільнення та здійснює його відповідно до законодавства України про працю. Виплата вихідної допомоги звільненим працівникам банкрута провадиться ліквідатором у першу чергу за рахунок коштів, одержаних від продажу майна банкрута, або отриманого для цієї мети кредиту;
заявляє в установленому порядку заперечення щодо заявлених до боржника вимог поточних кредиторів за зобов'язаннями, які виникли під час провадження у справі про банкрутство і є неоплаченими;
подає до суду заяви про визнання недійсними правочинів (договорів) боржника;
вживає заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;
передає в установленому порядку на зберігання документи банкрута, які відповідно до нормативно-правових актів підлягають обов'язковому зберіганню;
продає майно банкрута для задоволення вимог, внесених до реєстру вимог кредиторів, у порядку, передбаченому цим Кодексом;
повідомляє про своє призначення державний орган з питань банкрутства в десятиденний строк з дня прийняття рішення господарським судом та надає державному реєстратору в електронній формі через портал електронних сервісів юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відомості, необхідні для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у порядку, встановленому державним органом з питань банкрутства;
у разі провадження банкрутом діяльності, пов'язаної з державною таємницею, вживає заходів з ліквідації режимно-секретного органу;
веде реєстр вимог кредиторів;
подає в установленому порядку та у випадках, передбачених Законом України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення", інформацію до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення;
здійснює дії щодо скасування реєстрації випуску акцій, передбачені законодавством, якщо організаційно-правовою формою юридичної особи - банкрута є акціонерне товариство;
здійснює інші повноваження, передбачені цим Кодексом.
Частиною 2 зазначеної статті встановлено, що під час здійснення своїх повноважень ліквідатор має право заявити вимоги до третіх осіб, які відповідно до законодавства несуть субсидіарну відповідальність за зобов'язаннями боржника у зв'язку з доведенням його до банкрутства. Розмір зазначених вимог визначається з різниці між сумою вимог кредиторів і ліквідаційною масою.
У разі банкрутства боржника з вини його засновників (учасників, акціонерів) або інших осіб, у тому числі з вини керівника боржника, які мають право давати обов'язкові для боржника вказівки чи мають змогу іншим чином визначати його дії, на засновників (учасників, акціонерів) боржника - юридичної особи або інших осіб у разі недостатності майна боржника може бути покладена субсидіарна відповідальність за його зобов'язаннями.
Стягнені суми включаються до складу ліквідаційної маси і можуть бути використані лише для задоволення вимог кредиторів у порядку черговості, встановленому цим Кодексом.
Частиною 1, 3 ст. 65 Кодекс України з процедур банкрутства встановлено, що після завершення всіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс, до якого додаються:
відомості за результатами інвентаризації майна боржника та перелік ліквідаційної маси;
відомості про реалізацію об'єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу;
копії документів, що підтверджують відчуження активів боржника під час ліквідаційної процедури (у тому числі протоколи про проведення аукціону, договори купівлі-продажу, акти приймання-передачі майна, акти про придбання майна на аукціоні тощо);
реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів;
документи, що підтверджують погашення вимог кредиторів;
довідка архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню;
для акціонерних товариств - розпорядження про скасування реєстрації випуску акцій, видане Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку;
для емітентів боргових цінних паперів - звіт про результати погашення цінних паперів.
Обов'язком ліквідатора є здійснення всієї повноти дій, спрямованих на виявлення та повернення активів боржника.
Якщо ліквідатор не виявив майнових активів, що підлягають включенню до складу ліквідаційної маси, він зобов'язаний подати до господарського суду ліквідаційний баланс, який засвідчує відсутність у банкрута майна.
З матеріалів звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу станом на 20.02.2020 вбачається, що ліквідатором здійснено інвентаризацію майна банкрута у відповідності з Положенням про інвентаризацію активів та зобов'язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України №879 від 02.09.2014 та надано суду відповідні інвентаризаційні описи, звіряльні відомості, акти та протокол інвентаризаційної комісії (т.8, а.с.164-180).
За результатами інвентаризації майна банкрута та грошових коштів не виявлено.
З матеріалів звіту ліквідатора вбачається також, що з метою виявлення майна банкрута ліквідатором здійснено відповідні запити та отримано інформацію.
Так, Регіональним сервісним центром МВС України у Миколаївській області надано відповідь №31/14-3527 від 03.11.2016, що згідно автоматизованої бази даних за боржником не зареєстровано транспортних засобів (т.1, а.с.198).
З метою отримання інформації про права банкрута на об'єкти інтелектуальної власності ліквідатором здійснено інформаційний пошук відомостей про об'єкти промислової власності та знаків для товарів та послуг, зареєстровані за ТОВ "Таргет ЛТД", на підставі баз даних, що містяться на офіційному веб-порталі Державної служби інтелектуальної власності. Згідно витягів з відповідних відкритих реєстрів ДСІВ ліквідатором встановлено відсутність таких прав у банкрута (т.8, а.с.154-158).
ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області повідомило листом від 06.04.2017 №1084/Б/14-03-08-01-20 про наявність відкритих рахунків ТОВ «Таргет ЛТД» в банківських установах, зокрема, в Печерській філії ПАТ КБ «Приват Банк» відкрито рахунки №№26054057000576 та 26002060591499. Також в листі зазначено, що інформація про отримання керівником ТОВ «Таргет ЛТД» за останні дванадцять місяців заробітної платні та сплаченого з неї податку (форма № 1 ДФ) у контролюючого органу відсутня (т.8, а.с.140-141).
Довідкою №20.1.0.0.0/7-20171114/7034 від 05.12.2017 АТ КБ «Приватбанк» повідомив про закриття рахунків №№26054057000576 та 26002060591499 із залишком 0.00 грн. (т. 8, а.с.142).
Відповідно до довідки ГУ ДФС у Миколаївській області №1783/10/14-29-23-02-03 від 07.04.2017 кримінальні провадження стосовно органів правління керівників та власників банкрута в провадження СУ фінансових розслідувань ГУ ДФС у Миколаївській області не перебували та відсутні на теперішній час (т.8, а.с.143).
УСБУ в Миколаївській області повідомило листом №64/20-10666 від 06.10.2017 про відсутність спеціальних дозволів у банкрута на проведення діяльності, пов'язаної з державною таємницею (т.8, а.с.144).
Державна адміністрація залізничного транспорту України надала відповідь №18-2/4-23/4091-17 від 20.10.2017 про відсутність даних щодо зареєстрованого за боржником майна (т.8, а.с.145).
Державне агентство лісового господарства України надало відповідь 05-40 /8158-17 від 08.11.2017 про відсутність компетенції у Держлісагентства на надання відповіді (т.8. а.с.146).
Від Державної служби геології та надр України отримано відповідь за №24254/03/12-17 від 31.10.2017 про відсутність інформації про наявність спеціальних дозволів на користування надрами (т.8. а.с.147-148).
Від Державного агентства рибного господарства України отримано відповідь за №2-9-19/5767-17 від 10.10.2017 про те, що у Державному судовому реєстрі України і Судновій книзі за боржником риболовних суден не зареєстровано (т. 8, а.с.149).
Від Державного агентства водних ресурсів отримано відповідь №6450/9/11-17 від 10.11.2017 про те, що документи дозвільного характеру зазначеному підприємству не надавались та договори на оренду водних ресурсів на погодження до Держводагентства не надходили (т.8. а.с.150).
За повідомленням Головного управління статистики у Миколаївській області від 07.11.2016 №180/7-46 ТОВ «Таргет ЛТД» з моменту первинної реєстрації в ЄДРПОУ в частині Миколаївської області фінансову звітність не надавав (т. 1, а.с.189).
За інформацією Головного управління статистики у м. Києві №03-08/4647 від 23.11.2016 ТОВ «Таргет ЛТД» звітність подавало за 2011, 2012 та 2013 роки та січень-вересень 2014 року (т.1, а.с.190).
Держсільгоспінспекцією в м. Києві (лист №01-11/2541 від 30.11.2016) повідомлено, що станом на 23.11.2016 інформація щодо зареєстрованих за ТОВ «Таргет ЛТД» тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки та інших механізмів відсутня (т. 1, а.с.191).
Листом №12698/Б/99-99-07-03-01-14 від 28.11.2016 Державна фіскальна служба України повідомила, що інформація стосовно митного оформлення зовнішньоторговельних операцій ТОВ «Таргет ЛТД» за період з 01.01.2013 по 23.11.2016 не виявлена (т.1, а.с.192).
Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку повідомлено (лист №09/04 24880 від 24.11.2016), що станом на 30.09.2016 ТОВ «Таргет ЛТД» серед власників, які володіють значними пакетами акцій (10 відсотків і більше статутного капіталу) емітентів, відсутнє (т. 1, а.с.193).
Дніпровський районний ВДВС м. Київ ГТУЮ у м.Києві надав відповідь № 69451 від 06.11.2017 про те, що виконавчих проваджень стосовно ТОВ «Таргет ЛТД» на виконанні у відділі не перебуває (т.8. а.с.151).
Центральний відділ ДВС м. Миколаїв ГТУЮ в Миколаївській області повідомив листом №01.05 38917 від 02.11.2017 про те, що виконавчі провадження відносно ТОВ «Таргет ЛТД» відсутні (т.8. а.с.152).
Згідно Інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно. Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об'єктів нерухомого майна №204943116 від 20.03.2020 за параметрами запиту - пошук в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно про: права власності, інші речові права, іпотеки, обтяження, тип особи: щодо суб'єкта юридична особа ЄДРПОУ: 37117650 відомості відсутні (т. 8, а.с.153).
За повідомленням Департаменту льотної придатності Державної авіаційної служби України за вих. №12.1.2.19-11455 від 14.11.2016 за банкрутом повітряні судна не зареєстровані (т.1, а.с. 194).
Відповідно до даних розміщених на офіційному веб-сайті Державіаслужби України, https://avia.gov.ua/state-civil-aircraft-register-of-ukraine, ліквідатором за критерієм пошуку ТОВ «Таргет ЛТД» даних про реєстрацію повітряних суден станом на 19.03.2020 за банкрутом не знайдено (т.8, а.с.161).
Державним космічним агентством України повідомлено (лист №5600/10-КЗ.3/16 від 11.11.2016), що зареєстрованих унікальних об'єктів космічної діяльності, космічної техніки у ТОВ «Таргет ЛТД» немає (т. 1, а.с.195).
Листом №1014-7855-16 від 04.11.2016 Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області повідомило, що в базах даних, зареєстрованих Управлінням документів дозвільного та декларативного характеру, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів, відсутні записи щодо об'єктів будівництва, замовником яких є ТОВ «Таргет ЛТД» (т.1, а.с.197).
Ліквідатором здійснено пошук в Державному судновому реєстрі України на сайті Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) в розділі дані фізичних та юридичних осіб зареєстрованих в Державному судновому реєстрі України. Відповідно до критеріїв пошуку «Таргет ЛТД» отримано інформацію, що за банкрутом річкові та морські судна не зареєстровані. Згідно результатів пошуку в Державному судновому реєстрі України на сайті «Єдиного державного веб-порталу відкритих даних» https://data.gov.ua/dataset/d3aee671-a29b-494e-877f-29f78a3e4581/resource/99f84a43-f4a2-488f-907f-f9435dd9471a за критерієм пошуку «Таргет ЛТД» співпадінь не знайдено.
Відповідно до офіційних даних внесених до «Автоматизованої системи виконавчого провадження» на сайті Міністерства юстиції України https://asvpweb.minjust.gov.ua/#/seargh-debtors щодо боржника та стягувача «Таргет ЛТД» відкриті провадження відсутні.
Ліквідатором здійснено пошук на офіційному сайті ММР в «Перелік фондів відділу інформації та використання документів ліквідованих установ (трудового архіву) ММР станом на 01.01.2020» та отримано інформацію, що до архіву документи довготривалого зберігання «Таргет ЛТД» не передавались (т.8, а.с.162).
Банкрут не є засновником інших юридичних осіб, про що свідчить витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань №1006484324 від 20.03.2020 (т.8, а.с.163).
ТОВ «Таргет ЛТД» відокремлених підрозділів немає (т.1, а.с.137-140).
Печатку банкрута знищено, про що свідчить акт про знищення печатки № 1 від 20.03.2020 (т.8, а.с.182).
Таким чином, з матеріалів справи вбачається, що у банкрута відсутнє будь-яке майно та майнові права, товариство неспроможне погасити кредиторську заборгованість.
Згідно з ч. 1 ст. 65 Кодексу України з процедур банкрутства господарський суд після заслуховування звіту ліквідатора та думки кредиторів постановляє ухвалу про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.
Відповідно до ч. 6 ст.48 Кодексу України з процедур банкрутства, під час проведення процедур банкрутства інтереси всіх кредиторів представляє комітет кредиторів, утворений відповідно до цього Кодексу.
Рішенням комітету кредиторів ТОВ «Таргет ЛТД» схвалено звіт про здійснення ліквідаційної процедури (протокол №2/2 від 24.03.2020, т. 8, а.с.186-188).
Представник єдиного кредитора (голови комітету кредиторі) у судове засідання не з'явився, будь-яких заперечень та зауважень щодо заходів ліквідаційної процедури від кредитора до суду не надходило.
Як визначено статтею другою Господарського процесуального кодексу України, завданням господарського судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів, пов'язаних із здійсненням господарської діяльності, та розгляд інших справ, віднесених до юрисдикції господарського суду, з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб, держави.
Суд та учасники судового процесу зобов'язані керуватися завданням господарського судочинства, яке превалює над будь-якими іншими міркуваннями в судовому процесі.
Судочинство в господарських судах здійснюється на засадах змагальності і диспозитивності. Це означає, зокрема, що обов'язок доказування тих чи інших обставин лежить на стороні, а суд, крім випадків, встановлених цим Кодексом, не зобов'язаний збирати докази. (ч. 3 ст. 2, ч. 3 ст. 13, ч. 1 ст. 14 ГПК України)
Сприяння своєчасному, всебічному, повному та об'єктивному встановленню всіх обставин справи, подання всіх наявних доказів в порядку та строки, встановлені законом, віднесено статтею 42 ГПК України до обов'язку учасників справи.
В той же час, згідно ч. 2 ст. 14 ГПК України, учасник справи розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд, і відповідно до ч. 4 ст. 13 ГПК України, несе ризик настання наслідків, пов'язаних з вчиненням чи невчиненням тих чи інших процесуальних дій.
Відповідно до вимог ч. ч. 1, 2 ст. 86 ГПК України, суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об'єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів. Жодні докази не мають для суду заздалегідь встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності.
Оцінивши матеріали звіту ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута, суд дійшов висновку, що ліквідатором виконано вимоги, передбачені Законом про банкрутство, матеріали справи свідчать про відсутність у банкрута майна, майнових прав та грошових коштів для здійснення підприємницької діяльності, погашення заборгованості та можливості відновлення платоспроможності боржника.
Отже, суд дійшов висновку про можливість затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута.
Згідно з ч. 7 ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства вимоги, не погашені у зв'язку з недостатністю майна, вважаються погашеними.
У частині 6 ст. 65 Кодексу України з процедур банкрутства зазначено, що ліквідатор виконує свої повноваження до внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань запису про припинення юридичної особи - банкрута.
Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 25 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань", державна реєстрація та інші реєстраційні дії проводяться на підставі, зокрема, судових рішень, що набрали законної сили та тягнуть за собою зміну відомостей в Єдиному державному реєстрі або заборону (скасування заборони) вчинення реєстраційних дій, а також надійшли в електронній формі від суду або державної виконавчої служби відповідно до Закону України "Про виконавче провадження".
Згідно з п. 3 ч. 3 ст. 25 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань" суб'єкт державної реєстрації не пізніше наступного робочого дня з дати отримання судового рішення, передбаченого пунктом 2 частини першої цієї статті проводить відповідну реєстраційну дію шляхом внесення запису до Єдиного державного реєстру (крім випадків, передбачених пунктами 1 та 2 цієї частини).
Відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 90 Кодексу України з процедур банкрутства, господарський суд закриває провадження у справі про банкрутство, якщо затверджено звіт керуючого санацією або ліквідатора в порядку, передбаченому цим Кодексом.
Згідно ч. 4 ст. 90 Кодексу України з процедур банкрутства, У випадках, передбачених пунктами 4-6 частини першої цієї статті, господарський суд в ухвалі про закриття провадження у справі зазначає, що вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений цим Кодексом строк або були відхилені господарським судом, вважаються погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнаються такими, що не підлягають виконанню.
За таких обставин, оцінивши звіт та ліквідаційний баланс, матеріали, що стосуються здійснення ліквідаційної процедури, суд вважає за можливе затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута, ліквідувати юридичну особу банкрута, припинити повноваження ліквідатора банкрута, закрити провадження у даній справі.
Керуючись ст. ст. 61, 62, 65, 90 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. ст. 12, 232-235 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд -
1.Затвердити звіт ліквідатора за підсумками ліквідаційної процедури та ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю "Таргет ЛТД" (код ЄДРПОУ 37117650) станом на 20.02.2020.
2.Ліквідувати Товариство з обмеженою відповідальністю "Таргет ЛТД" (код ЄДРПОУ 37117650).
3.Вимоги конкурсних кредиторів, які не були заявлені в установлений Кодексом України з процедур банкрутства строк або відхилені господарським судом, вважаються погашеними, а виконавчі документи за відповідними вимогами визнаються такими, що не підлягають виконанню.
4.Згідно з ч. 7 ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважати погашеними.
5.Провадження у справі №915/990/16 про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Таргет ЛТД" (код ЄДРПОУ 37117650) - закрити.
6.Зобов'язати ліквідатора примірники ліквідаційного балансу банкрута надіслати на адресу державного реєстратора та Головного управління статистики у Миколаївській області.
7.Повноваження ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "Таргет ЛТД" (код ЄДРПОУ 37117650) арбітражного керуючого Шибко О.Л. - припинити.
8.Дану ухвалу надіслати: державному реєстратору - департаменту надання адміністративних послуг Миколаївської міської ради (м. Миколаїв, вул. Адміральська. 20), Головному управлінню статистики у Миколаївській області, ліквідатору, кредитору, Південному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (м. Одеса) (65007, Одеська область, м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, буд. 34).
9. Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття.
10.Апеляційна скарга на ухвалу суду подається в порядку та у строки, передбачені ст. ст. 256, 257 ГПК України, п.п. 17.5 п. 17 Перехідних положень ГПК України.
Повний текст ухвали складено і підписано 26.06.2020.
Суддя В.О.Ржепецький