Ухвала від 17.08.2007 по справі 6/1845"НМ

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА

17 серпня 2007 р.

№ 6/1845"НМ"

Колегія суддів Вищого господарського суду України у складі:

головуючого:

Першикова Є.В.,

суддів:

Савенко Г.В.,

Ходаківської І.П.,

розглянула

касаційну скаргу

акціонерного банку "Київська русь" (далі Банк)

на ухвалу

Житомирського апеляційного господарського суду

від

10.02.06

у справі

№ 6/1845"НМ"

господарського суду

Житомирської області

за позовом

державної акціонерного компанії "Хліб України" (далі Компанія)

до

закритого акціонерного товариства "Машинно-технологічна станція "Агросвіт" (далі Товариство),

Черняхівської селищної ради Черняхівського району Житомирської області (далі Рада),

треті особи:

дочірнє підприємство державної акціонерного компанії "Хліб України" Черняхівський комбінат хлібопродуктів (далі Комбінат),

товариство з обмеженою відповідальністю "Вітал" (далі ТОВ "Вітал"),

Банк,

про

визнання недійсним свідоцтва про право власності та повернення цілісного майнового комплексу

та, керуючись ст.ст. 53, 65, 110, 1114, 1115 Господарського процесуального кодексу України,

УХВАЛИЛА:

1. З метою дотримання вимог ст. 19, п. 8 ч. 3 ст. 129 Конституції України, поновити строк для подання касаційної скарги Банку б/н від 24.02.06 та прийняти її до провадження.

2. Призначити справу до розгляду у судовому засіданні Вищого господарського суду України на 04.10.07 року о 10 год. 10 хв. у приміщенні суду за адресою: м.Київ, вул.О.Копиленка, 6, кімн. № 211.

3. У порядку підготовки справи до судового розгляду зобов'язати:

Банк -строком до 13.09.07 надати суду та учасникам судового процесу уточнення до касаційної скарги б/н від 24.02.06 в частині процесуального документа, що оскаржується, оскільки у вказаній касаційній скарзі ставиться питання про скасування ухвали від 10.02.06 Житомирського апеляційного господарського суду та ухвали від 26.12.05 господарського суду Житомирської області, проте касаційний перегляд кожного із зазначених судових актів може призвести до різних процесуальних наслідків, а тому їх одночасний перегляд суттєво утруднить розгляд касаційної скарги по суті;

Компанію, Раду, Товариство, Комбінат та ТОВ "Вітал" -надати відзиви на касаційну скаргу Банку б/н від 24.02.06 через канцелярію Вищого господарського суду України до початку розгляду справи по суті.

4. Довести до відома учасників судового процесу, що їх нез'явлення без поважних причин у судове засідання касаційної інстанції не тягне за собою перенесення розгляду справи на інші строки, а також не перешкоджає розгляду справи по суті.

5. З урахуванням порядку допуску в приміщення Вищого господарського суду України представникам сторін рекомендується прибувати не пізніше ніж за 20 хвилин до початку судового засідання.

Головуючий

Є.Першиков

судді:

Г.Савенко

І.Ходаківська

Попередній документ
899707
Наступний документ
899709
Інформація про рішення:
№ рішення: 899708
№ справи: 6/1845"НМ
Дата рішення: 17.08.2007
Дата публікації: 03.09.2007
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Вищий господарський суд України
Категорія справи: