19 червня 2020 року
Київ
справа №815/1349/16
адміністративне провадження №Зв/9901/94/20
Верховний Суд у складі судді-доповідача Касаційного адміністративного суду Губської О.А., перевіривши заяву ОСОБА_1 про перегляд за виключними обставинами постанови Вищого адміністративного суду України від 19 квітня 2017 року у справі №815/1349/16 за позовом ОСОБА_1 до Прокуратури Одеської області, третя особа - Головне управління Державної казначейської служби України в Одеській області, про визнання дій протиправними та стягнення невиплаченої заробітної плати,-
Ухвалою Верховного Суду від 01 червня 2020 року відкрито провадження за зазначеною заявою.
Згідно із частиною шостою статті 366 Кодексу адміністративного судочинства України відкривши провадження за нововиявленими або виключними обставинами, суддя (суддя-доповідач) надсилає учасникам справи копії заяви про перегляд і призначає дату, час та місце судового засідання, про що повідомляє учасників справи.
З огляду на закінчення підготовки справи та враховуючи вимоги статті 368 Кодексу адміністративного судочинства України, розгляд справи має відбутися у судовому засіданні, з повідомленням учасників справи про дату, час та місце судового засідання.
Керуючись статтями 366, 368 Кодексу адміністративного судочинства України,
Закінчити підготовку даної справи до розгляду.
Призначити розгляд справи у судовому засіданні на 02 липня 2020 року о 10 годині 00 хвилин в приміщенні Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду за адресою: м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 5.
Про дату, час і місце розгляду справи повідомити учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання й оскарженню не підлягає.
Суддя О. А. Губська