Ухвала від 16.08.2007 по справі 14/517

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД Луганської області 91016, м.Луганськ пл.Героїв ВВВ 3а тел.55-17-32

ХОЗЯЙСТВЕННЫЙ СУД Луганской области91016, г.Луганск пл.Героев ВОВ 3а тел.55-17-32

УХВАЛА

16.08.07 Справа № 14/517.

Суддя Лісовицький Є.А., розглянувши матеріали справи за позовом

Дочірнього підприємства“Газ - Тепло» Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України», м. Київ

до Лисичанського спеціалізованого підприємства “Лисичанськтепломережа», м. Лисичанськ Луганської області

про стягнення 17 922 728 грн. 92 коп.

при секретарі судового засідання Сумцовій С.В.

в присутності представників сторін:

від позивача -Токаренко Я.С.,гол. фахівець, довіреність № 07/85 від 12.06.07.;

від відповідача -не прибув (явка обов"язкова),

Суть справи: позивачем заявлено вимоги про стягнення з відповідача заборгованості у сумі 17 922 728 грн. 92 коп., за договором комісії №12/05-318 від 01.10.05.

Відповідач витребувані документи суду не надав, участі уповноваженого представника в судове засідання не забезпечив, у зв'язку з чим розгляд справи слід відкласти.

За таких обставин розглянути спір у даному судовому засіданні неможливо, тому розгляд справи слід відкласти.

Керуючись ст.ст. 77, 86, ГПК України, суд

УХВАЛИВ:

1. Розгляд справи відкласти на 30.08.07 об 11 год. 40 хв., кім.№323.

2.Зобов'язати:

позивача надати - письмові заперечення на відзив відповідача, документальне підтвердження пояснень; надати реєстри спожитого газу, засвідчені копії до справи; акти надання послуг з транспортування газу /до справи засвідчені копії, оригінали для огляду/; належний розрахунок суми боргу зазначений у позові; провести за своєю ініціативою звірення розрахунків з відповідачем на день слухання справи, за результатами звірення скласти акт, в якому вказати залишок боргу, підписаний повноважними представниками сторін, який подати господарському суду;

відповідача надати - відзив на позовну заяву, докази його надсилання позивачу, документальне підтвердження викладених у відзиві доводів, оригінал договору № 12/05-318 від 01.10.05 для огляду у засіданні, надати реєстри спожитого газу, засвідчені копії до справи; докази у підтвердження повноважень юридичної особи, копію довідки про внесення до ЄДРПОУ; у разі погашення заборгованості подати оригінали платіжних документів для огляду, копії до справи, при наявності заперечень по справі -документальне підтвердження; прийняти участь у звіренні розрахунків з позивачем.

Явка представників сторін в засідання суду обов'язкова.

Суд вважає за необхідне попередити сторін, що за не надіслання витребуваних судом документів та ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторін, на підставі п. 5 ст. 83 ГПК України з них може бути стягнутий штраф у сумі 1700 грн.

Суддя Є.А. Лісовицький

Попередній документ
898709
Наступний документ
898711
Інформація про рішення:
№ рішення: 898710
№ справи: 14/517
Дата рішення: 16.08.2007
Дата публікації: 03.09.2007
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Луганської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори; Розрахунки за продукцію, товари, послуги; Інші розрахунки за продукцію