П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
15 червня 2020 р.м.ОдесаСправа № 420/1547/20
Колегія суддів П'ятого апеляційного адміністративного суду у складі:
головуючого судді: Кравченка К.В.,
суддів: Джабурії О.В., Вербицької Н.В.,
розглянувши можливість призначення до розгляду справи за апеляційною скаргою військової частини НОМЕР_1 на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 27.04.2020 року по справі за позовом ОСОБА_1 до військової частини НОМЕР_1 про визнання протиправною бездіяльність в частині відмови у нарахуванні та виплати компенсації за дні невикористаної додаткової відпустки в момент звільнення 17.05.2018 року за 2015-2018 роки та зобов'язання вчинити певні дії,-
У процесі підготовки справи до апеляційного розгляду з'ясовані питання та здійсненні підготовчі дії, передбаченні ст.306 КАС України.
Справа може бути призначена до розгляду у відкритому судовому засіданні, з викликом сторін.
Керуючись ст.306, ст.307 КАС України, судова колегія -
Підготовку до розгляду адміністративної справи закінчити.
Призначити справу до апеляційного розгляду у відкритому судовому засіданні в приміщенні П'ятого апеляційного адміністративного суду у залі судового засідання №5 на 01 липня 2020 року о 10:30 .
Про дату, час та місце розгляду справи повідомити учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Cуддя-доповідач Кравченко К.В.
Судді Джабурія О.В. Вербицька Н. В.