про поновлення провадження у справі
09 червня 2020 року СєвєродонецькСправа № 360/1703/20
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Секірська А.Г., розглянувши в порядку письмового провадження питання про поновлення провадження у справі за позовом управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області до відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Луганській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) про визнання протиправними та скасування постанови у виконавчому провадженні № 61304658, -
У провадженні Луганського окружного адміністративного суду знаходиться адміністративна справа за позовом управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області до відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Луганській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) про визнання протиправними та скасування постанови у виконавчому провадженні № 61304658.
Ухвалою суду від 22 липня 2019 року провадження у справі № 360/1703/20 зупинено до набрання законної сили постановою Великої Палати Верховного Суду у справі № 360/1074/20.
Постановою Першого апеляційного адміністративного суду від 20.05.2020 у справі № 360/1074/20 апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області залишено без задоволення. Рішення Луганського окружного адміністративного суду від 09 квітня 2020 року у справі № 360/1074/20 залишено без змін.
Постанова Першого апеляційного адміністративного суду набрала законної сили 20.05.2020.
Відповідно до статті 237 Кодексу адміністративного судочинства України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу. З дня поновлення провадження у справі перебіг процесуальних строків продовжується. Провадження у справі продовжується зі стадії, на якій його було зупинено.
Враховуючи, що постанова Першого апеляційного адміністративного суду у справі № 360/1074/20 набрало законної сили, тому суд вважає за необхідне поновити провадження у даній справі.
Керуючись ст. 237 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
Поновити провадження у справі № 360/1703/20 за позовом управління Пенсійного фонду України в м. Сєвєродонецьку Луганської області до відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Луганській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) про визнання протиправними та скасування постанови у виконавчому провадженні № 61304658.
Призначити судове засідання на 09 червня 2020 року на 11 год. 00 хв., яке відбудеться у приміщенні Луганського окружного адміністративного суду за адресою: Луганська область, м. Сєвєродонецьк, проспект Космонавтів, 18.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання та оскарженню не підлягає.
СуддяА.Г. Секірська